Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement

Ziemia Finały | UE Europa | Ameryka Północna/Ameryka Południowa Ameryka | Stowarzyszenie Narodów Azji Południowo-Wschodniej Azja-Pacyfik

ESL Pro League Season 10 był dziesiątym sezonem wspólnym od ESEA i ESL, który odbywa się od 8 października do 18 listopada 2019 roku.

Broadcast

  • Gospodarz stołu analityków: USA Tres "stunna" Saranthus
  • Analitycy:
  • Komentatorzy:
  • Obserwatorzy:

Wyniki

Otwarte kwalifikacje północnej części Ameryki Łacińskiej

  • Meksyk Altima
  • Peru ryokas





Półfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Sharks Esports Brazylia 2 0 Peru ryokas
Supremacy Gaming Peru 2 0 Meksyk Altima

Finał

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Sharks Esports Brazylia 2 0 Peru Supremacy Gaming

Ogólna liga Ameryki

  • Lokalizacja: USA Burbank, Stany Zjednoczone

Drużyny

Ameryka Północna:

Ameryka Łacińska:





Pierwszy etap grupowy

Grupa A - Ameryka Północna
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Brazylia MIBR 2 1
2. Brazylia FURIA Esports 2 1
3. USA Team Envy 2 1
4. USA Swole Patrol 0 3
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
MIBR Brazylia 2 0 USA Team Envy
FURIA Esports Brazylia 2 0 USA Swole Patrol
MIBR Brazylia 2 0 USA Swole Patrol
FURIA Esports Brazylia 1 2 USA Team Envy
MIBR Brazylia 1 2 Brazylia FURIA Esports
Team Envy USA 2 0 USA Swole Patrol
Grupa B - Ameryka Północna
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA Evil Geniuses 3 0
2. USA compLexity Gaming 2 1
3. USA eUnited 1 2
4. Ameryka Północna Cloud9 0 3
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Evil Geniuses USA 2 1 USA eUnited
Cloud9 Ameryka Północna 1 2 USA compLexity Gaming
Evil Geniuses USA 2 1 USA compLexity Gaming
Cloud9 Ameryka Północna 1 2 USA eUnited
Evil Geniuses USA 2 0 Ameryka Północna Cloud9
compLexity Gaming USA 2 1 USA eUnited
Grupa C - Ameryka Północna
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA Team Liquid 3 0
2. Australia Renegades 2 1
3. USA ATK 1 2
4. USA Team Singularity 0 3
Mecze grupy C
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Liquid USA 2 0 USA ATK
Renegades Australia 2 0 USA Team Singularity
Renegades Australia 2 0 USA ATK
Team Liquid USA 2 1 USA Team Singularity
Team Liquid USA 2 0 Australia Renegades
Team Singularity USA 1 2 USA ATK
Grupa D - Ameryka Łacińska
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Brazylia Sharks Esports 3 0
2. Brazylia DETONA Gaming 2 1
3. Argentyna Isurus Gaming 1 2
4. Kolumbia Infinity Esports 0 3
Mecze grupy D
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
DETONA Gaming Brazylia 0 2 Brazylia Sharks Esports
Isurus Gaming Argentyna 2 0 Kolumbia Infinity Esports
DETONA Gaming Brazylia 2 0 Kolumbia Infinity Esports
Isurus Gaming Argentyna 0 2 Brazylia Sharks Esports
DETONA Gaming Brazylia 2 0 Argentyna Isurus Gaming
Infinity Esports Kolumbia 0 2 Brazylia Sharks Esports

Drugi etap grupowy

Grupa A
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA ATK 3 0
2. USA Team Singularity 2 1
3. USA Team Envy 1 2
4. Brazylia DETONA Gaming 0 3
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Singularity USA 2 1 Brazylia DETONA Gaming
ATK USA 2 0 USA Team Envy
DETONA Gaming Brazylia 1 2 USA Team Envy
Team Singularity USA 0 2 USA ATK
Team Envy USA 1 2 USA Team Singularity
DETONA Gaming Brazylia 1 2 USA ATK
Grupa B
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Australia 100 Thieves 3 0
2. USA eUnited 2 1
3. Brazylia FURIA Esports 1 2
4. Argentyna Isurus Gaming 0 3
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FURIA Esports Brazylia 2 0 Argentyna Isurus Gaming
100 Thieves Australia 2 0 USA eUnited
FURIA Esports Brazylia 0 2 USA eUnited
100 Thieves Australia 2 0 Argentyna Isurus Gaming
FURIA Esports Brazylia 0 2 Australia 100 Thieves
Isurus Gaming Argentyna 0 2 USA eUnited

Pula nagród

Advertisement