Ziemia Finały | UE Europa | Ameryka Północna/Ameryka Południowa Ameryka | Stowarzyszenie Narodów Azji Południowo-Wschodniej Azja-Pacyfik

ESL Pro League Season 10 był dziesiątym sezonem wspólnym od ESEA i ESL, który odbywa się od 8 października do 18 listopada 2019 roku.

Broadcast[edytuj | edytuj kod]

Drużyny[edytuj | edytuj kod]





Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Pierwszy etap grupowy[edytuj | edytuj kod]

Grupa A[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. UE mousesports 3 0
2. UE FaZe Clan 2 1
3. Niemcy BIG 1 2
4. Dania OpTic Gaming 0 3
Mecze grupy A[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
mousesports UE 2 1 Niemcy BIG
FaZe Clan UE 2 0 Dania OpTic Gaming
FaZe Clan UE 2 1 Niemcy BIG
mousesports UE 2 0 Dania OpTic Gaming
FaZe Clan UE 0 2 UE mousesports
BIG Niemcy 2 0 Dania OpTic Gaming

Grupa B[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania Heroic 2 1
2. Szwecja Ninjas in Pyjamas 2 1
3. Francja Team Vitality 2 1
4. Niemcy Sprout 0 3
Mecze grupy B[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Vitality Francja 2 1 Niemcy Sprout
Ninjas in Pyjamas Szwecja 0 2 Dania Heroic
Ninjas in Pyjamas Szwecja 2 1 Niemcy Sprout
Team Vitality Francja 2 1 Dania Heroic
Team Vitality Francja 0 2 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Heroic Dania 2 1 Niemcy Sprout

Grupa C[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania Astralis 3 0
2. Szwecja Fnatic 2 1
3. Dania North 1 2
4. Polska Aristocracy 0 3
Mecze grupy C[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Astralis Dania 2 0 Polska Aristocracy
Fnatic Szwecja 2 0 Dania North
Fnatic Szwecja 2 1 Polska Aristocracy
Astralis Dania 2 0 Dania North
Astralis Dania 2 0 Szwecja Fnatic
North Dania 2 1 Polska Aristocracy

Grupa D[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Rosja Natus Vincere 3 0
2. Francja G2 Esports 2 1
3. Ukraina HellRaisers 1 2
4. UE Windigo Gaming 0 3
Mecze grupy D[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere Rosja 2 0 Ukraina HellRaisers
G2 Esports Francja 2 0 UE Windigo Gaming
Natus Vincere Rosja 2 0 UE Windigo Gaming
G2 Esports Francja 2 0 Ukraina HellRaisers
G2 Esports Francja 1 2 Rosja Natus Vincere
HellRaisers Ukraina 2 0 UE Windigo Gaming

Drugi etap grupowy[edytuj | edytuj kod]

Grupa A[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Francja G2 Esports 2 1
2. Dania North 2 1
3. Szwecja Ninjas in Pyjamas 2 1
4. Niemcy BIG 0 3
Mecze grupy A[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
G2 Esports Francja 1 2 Szwecja Ninjas in Pyjamas
North Dania 2 1 Niemcy BIG
Ninjas in Pyjamas Szwecja 2 0 Niemcy BIG
G2 Esports Francja 2 0 Dania North
G2 Esports Francja 2 0 Niemcy BIG
North Dania 2 0 Szwecja Ninjas in Pyjamas

Grupa B[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. UE FaZe Clan 3 0
2. Szwecja Fnatic 2 1
3. Francja Team Vitality 1 2
4. Ukraina HellRaisers 0 3
Mecze grupy B[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FaZe Clan UE 2 0 Francja Team Vitality
Fnatic Szwecja 2 1 Ukraina HellRaisers
FaZe Clan UE 2 0 Ukraina HellRaisers
Fnatic Szwecja 2 1 Francja Team Vitality
Team Vitality Francja 2 0 Ukraina HellRaisers
Fnatic Szwecja 1 2 UE FaZe Clan

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.