Ziemia Finały | UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna

ESL Pro League Season 11 był jedenastym sezonem od ESL, który odbył się w dniach od 16 marca do 12 kwietnia 2020 roku.

Opis[edytuj | edytuj kod]

  • Na początku faza zasadnicza miała odbywać się na Malta Malcie, ale przez decyzję rządu tego kraju o zakazie podróży z czterech krajów (poza Włochy Włochami, zakaz obejmuje Niemcy Niemcy, Hiszpania Hiszpanię, Francja Francję oraz Szwajcaria Szwajcarię) ESL postanowił rozegrać ten etap przez internet.
  • Same finały miały odbyć się w USA Denver w Stanach Zjednoczonych lecz z powodu szybko rozprzestrzeniającego się koronawirusa zostały odwołane, a sama liga podzielona na dwa regiony - Europa oraz Ameryka Północna[1][2].

MVP[edytuj | edytuj kod]

Broadcast[edytuj | edytuj kod]

Drużyny[edytuj | edytuj kod]





Uwaga:

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Pierwszy etap grupowy[edytuj | edytuj kod]

Grupa A[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania Astralis 4 1
2. Francja Team Vitality 3 2
3. Szwecja Ninjas in Pyjamas 3 2
4. UE GODSENT 2 3
5. Rosja Team Spirit 2 3
6. Finlandia ENCE eSports 1 4
Mecze grupy A[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ENCE eSports Finlandia 0 2 Rosja Team Spirit
Team Vitality Francja 2 0 UE GODSENT
Astralis Dania 0 2 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 2 0 Rosja Team Spirit
Astralis Dania 2 0 UE GODSENT
Team Vitality Francja 2 1 Finlandia ENCE eSports
Ninjas in Pyjamas Szwecja 2 0 UE GODSENT
Team Vitality Francja 1 2 Rosja Team Spirit
Astralis Dania 2 1 Finlandia ENCE eSports
ENCE eSports Finlandia 1 2 UE GODSENT
Astralis Dania 2 0 Rosja Team Spirit
Team Vitality Francja 2 0 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Astralis Dania 2 1 Francja Team Vitality
Ninjas in Pyjamas Szwecja 1 2 Finlandia ENCE eSports
GODSENT UE 2 0 Rosja Team Spirit

Grupa B[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Rosja Natus Vincere 3 2
2. Szwecja Fnatic 3 2
3. Rosja forZe 3 2
4. UE Complexity Gaming 2 3
5. Dania North 2 3
6. Niemcy BIG 2 3
Mecze grupy B[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
forZe Rosja 2 1 UE Complexity Gaming
Natus Vincere Rosja 0 2 Dania North
Fnatic Szwecja 1 2 Niemcy BIG
forZe Rosja 2 0 Dania North
Natus Vincere Rosja 0 2 Niemcy BIG
Fnatic Szwecja 2 0 UE Complexity Gaming
BIG Niemcy 1 2 UE Complexity Gaming
Natus Vincere Rosja 2 1 Rosja forZe
Fnatic Szwecja 2 1 Dania North
Fnatic Szwecja 2 1 Rosja forZe
North Dania 2 0 Niemcy BIG
Natus Vincere Rosja 2 1 UE Complexity Gaming
Natus Vincere Rosja 2 0 Szwecja Fnatic
BIG Niemcy 1 2 Rosja forZe
North Dania 0 2 UE Complexity Gaming

Grupa C[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. UE mousesports 4 1
2. UE FaZe Clan 3 2
3. UE OG 3 2
4. Francja G2 Esports 3 2
5. Kazachstan Virtus.pro 2 3
6. Chiny TYLOO 0 5
Mecze grupy C[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FaZe Clan UE 2 0 Chiny TYLOO
OG UE 2 0 Chiny TYLOO
G2 Esports Francja 2 1 Chiny TYLOO
mousesports UE 2 1 UE FaZe Clan
mousesports UE 1 2 UE OG
G2 Esports Francja 2 1 UE FaZe Clan
FaZe Clan UE 2 0 Kazachstan Virtus.pro
G2 Esports Francja 0 2 UE OG
mousesports UE 2 0 Kazachstan Virtus.pro
mousesports UE 2 0 Chiny TYLOO
G2 Esports Francja 2 0 Kazachstan Virtus.pro
Virtus.pro Kazachstan 2 1 UE OG
mousesports UE 2 0 Francja G2 Esports
Virtus.pro Kazachstan 2 0 Chiny TYLOO
FaZe Clan UE 2 0 UE OG

Mecze decydujące[edytuj | edytuj kod]

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FaZe Clan UE 2 0 Rosja forZe
Fnatic Szwecja 2 1 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Team Vitality Francja 1 2 UE OG

Drugi etap grupowy[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja Fnatic 4 1
2. Dania Astralis 3 2
3. UE mousesports 3 2
4. Rosja Natus Vincere 3 2
5. UE FaZe Clan 1 4
6. UE OG 1 4

Mecze grupy[edytuj | edytuj kod]

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FaZe Clan UE 1 2 Szwecja Fnatic
Astralis Dania 1 2 Rosja Natus Vincere
mousesports UE 2 0 UE OG
Astralis Dania 1 2 Szwecja Fnatic
Natus Vincere Rosja 2 1 UE OG
FaZe Clan UE 1 2 UE mousesports
OG UE 2 1 Szwecja Fnatic
mousesports UE 2 0 Rosja Natus Vincere
FaZe Clan UE 0 2 Dania Astralis
mousesports UE 0 2 Szwecja Fnatic
FaZe Clan UE 1 2 Rosja Natus Vincere
Astralis Dania 2 0 UE mousesports
FaZe Clan UE 2 0 UE OG
Natus Vincere Rosja 0 2 Szwecja Fnatic
Astralis Dania 2 0 UE mousesports

Faza pucharowa[edytuj | edytuj kod]

Runda 1[edytuj | edytuj kod]

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Astralis Dania 1 2 UE mousesports

Finał[edytuj | edytuj kod]

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fnatic Szwecja 3 2 UE mousesports

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.