Poprzedni: ESL Pro League Season 16 |
ESL Pro League | Następny: ESL Pro League Season 18 |
ESL Pro League Season 17 był siedemnastym sezonem ESL Pro League.
Kwalifikacje[]
- ESL Pro League Season 17: European Conference
- ESL Pro League Season 17: North American Conference
- ESL Pro League Season 17: South American Conference
- ESL Pro League Season 17: Asian Conference
- ESL Pro League Season 17: Oceanic Conference
MVP[]
- Robin "ropz" Kool
Broadcast[]
- Producenci:
- Komentatorzy/analitycy:
- Chad "SPUNJ" Burchill
- Mathieu "Maniac" Quiquerez
- Alex "Mauisnake" Ellenberg
- Adam "Dinko" Hawthorne
- Alex "Machine" Richardson
- Jason "moses" O'Toole
- Anders "Anders" Blume
- Hugo Byron
- Harry "JustHarry" Russell
- Anastasija "Heccu" Tolmačeva
- Lucy "LucyLuce" Eastwood
- Jack "Jacky" Peters
- Henry "HenryG" Greer
- Freya "Freya" Spiers
- Janko "YNk" Paunović
- Tres "stunna" Saranthus
- Rasmus "HooXi" Pallisgaard Nielsen (gościnnie)
- David "frozen" Čerňanský (gościnnie)
- Dorian "xertioN" Berman (gościnnie)
- Casper "cadiaN" Møller (gościnnie)
- Nicholas "guerri" Nogueira (gościnnie)
- Martin "stavn" Lund (gościnnie)
- Jakob "jabbi" Nygaard (gościnnie)
- Aleksandar "CacaNito" Kjulukoski (gościnnie)
- Finn "karrigan" Andersen (gościnnie)
- Shahar "flameZ" Shushan (gościnnie)
- Russel David Kevin "Twistzz" Van Dulken (gościnnie)
- Marco "Snappi" Pfeiffer (gościnnie)
- Michael "Swisher" Schmid (gościnnie)
- Lotan "Spinx" Giladi (gościnnie)
- Dion "FASHR" Derksen (gościnnie)
- Keith Jordan "NAF" Markovic (gościnnie)
- Obserwatorzy:
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Górna drabinka[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Outsiders | 2 | 0 | IHC Esports |
MIBR | 0 | 2 | Fnatic |
Cloud9 | 2 | 0 | Evil Geniuses |
Eternal Fire | 0 | 2 | G2 Esports |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Outsiders | 2 | 0 | Fnatic |
Cloud9 | 2 | 0 | G2 Esports |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Outsiders | 1 | 2 | Cloud9 |
Środkowa drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
IHC Esports | 0 | 2 | MIBR |
Evil Geniuses | 0 | 2 | Eternal Fire |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
G2 Esports | 2 | 0 | MIBR |
Fnatic | 2 | 1 | Eternal Fire |
Runda 3[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
G2 Esports | 2 | 1 | Fnatic |
Dolna drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
IHC Esports | 2 | 1 | Evil Geniuses |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
MIBR | 0 | 2 | Eternal Fire |
Fnatic | 2 | 1 | IHC Esports |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Eternal Fire | 1 | 2 | Fnatic |
Grupa B[]
Górna drabinka[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Heroic | 2 | 0 | Movistar Riders |
BIG | 2 | 1 | Complexity Gaming |
FURIA Esports | 2 | 0 | Imperial Esports |
SAW | 0 | 2 | MOUZ |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Heroic | 2 | 1 | BIG |
FURIA Esports | 0 | 2 | MOUZ |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Heroic | 2 | 0 | MOUZ |
Środkowa drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Movistar Riders | 2 | 0 | Complexity Gaming |
Imperial Esports | 1 | 2 | SAW |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FURIA Esports | 2 | 1 | Movistar Riders |
BIG | 2 | 0 | SAW |
Runda 3[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FURIA Esports | 2 | 1 | BIG |
Dolna drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Complexity Gaming | 2 | 1 | Imperial Esports |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Movistar Riders | 2 | 0 | SAW |
BIG | 2 | 1 | Complexity Gaming |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Movistar Riders | 2 | 1 | BIG |
Grupa C[]
Górna drabinka[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 2 | 0 | Rooster |
paiN Gaming | 0 | 2 | Ninjas in Pyjamas |
OG | 2 | 0 | 00 Nation |
Grayhound Gaming | 0 | 2 | Team Vitality |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 2 | 0 | Ninjas in Pyjamas |
OG | 0 | 2 | Team Vitality |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 0 | 2 | Team Vitality |
Środkowa drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Rooster | 0 | 2 | paiN Gaming |
00 Nation | 1 | 2 | Grayhound Gaming |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
OG | 1 | 2 | paiN Gaming |
Ninjas in Pyjamas | 1 | 2 | Grayhound Gaming |
Runda 3[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
paiN Gaming | 2 | 1 | Grayhound Gaming |
Dolna drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Rooster | 1 | 2 | 00 Nation |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
OG | 0 | 2 | Ninjas in Pyjamas |
Grayhound Gaming | 1 | 2 | 00 Nation |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Ninjas in Pyjamas | 1 | 2 | 00 Nation |
Grupa D[]
Górna drabinka[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Liquid | 0 | 2 | Rare Atom |
ATK | 1 | 2 | ENCE |
Team Spirit | 2 | 0 | Astralis |
forZe | 2 | 1 | Natus Vincere |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Rare Atom | 0 | 2 | ENCE |
Team Spirit | 1 | 2 | forZe |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ENCE | 0 | 2 | forZe |
Środkowa drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Liquid | 2 | 0 | ATK |
Astralis | 1 | 2 | Natus Vincere |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Spirit | 2 | 0 | Team Liquid |
Rare Atom | 1 | 2 | Natus Vincere |
Runda 3[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Spirit | 0 | 2 | Natus Vincere |
Dolna drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ATK | 1 | 2 | Astralis |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Liquid | 2 | 0 | Rare Atom |
Team Spirit | 1 | 2 | Astralis |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Liquid | 2 | 0 | Astralis |
Playoffy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere | 2 | 1 | 00 Nation |
FURIA Esports | 2 | 0 | Fnatic |
paiN Gaming | 2 | 0 | Team Liquid |
G2 Esports | 2 | 0 | Movistar Riders |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Outsiders | 0 | 2 | Natus Vincere |
FaZe Clan | 2 | 0 | FURIA Esports |
MOUZ | 2 | 1 | paiN Gaming |
ENCE | 2 | 0 | G2 Esports |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Heroic | 0 | 2 | Natus Vincere |
forZe | 1 | 2 | FaZe Clan |
Cloud9 | 2 | 1 | MOUZ |
Team Vitality | 1 | 2 | ENCE |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere | 1 | 2 | FaZe Clan |
Cloud9 | 2 | 1 | ENCE |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 3 | 1 | Cloud9 |
Mecz pokazowy[]
- Mapa: Dust 2 (Counter-Strike 2)
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
The Beta Boys | 14 | 16 | 27015 |
Składy[]
Pula nagród[]
- FaZe Clan - $200,000 + awans na turniej Intel Extreme Masters Cologne 2023
- Cloud9 - $90,000
- 3/4 miejsce Natus Vincere - $50,000
- 3/4 miejsce ENCE - $50,000
- 5/8 miejsce Heroic - $35,000
- 5/8 miejsce forZe - $35,000
- 5/8 miejsce MOUZ - $35,000
- 5/8 miejsce Team Vitality - $35,000
- 9/12 miejsce Outsiders - $25,000
- 9/12 miejsce FURIA Esports - $25,000
- 9/12 miejsce paiN Gaming - $25,000
- 9/12 miejsce G2 Esports - $25,000
- 13/16 miejsce 00 Nation - $20,000
- 13/16 miejsce Fnatic - $20,000
- 13/16 miejsce Team Liquid - $20,000
- 13/16 miejsce Movistar Riders - $20,000
- 17/20 miejsce Eternal Fire - $15,000
- 17/20 miejsce BIG - $15,000
- 17/20 miejsce Ninjas in Pyjamas - $15,000
- 17/20 miejsce Astralis - $15,000
- 21/28 miejsce MIBR - $8,000
- 21/28 miejsce IHC Esports - $8,000
- 21/28 miejsce SAW - $8,000
- 21/28 miejsce Complexity Gaming - $8,000
- 21/28 miejsce OG - $8,000
- 21/28 miejsce Grayhound Gaming - $8,000
- 21/28 miejsce Rare Atom - $8,000
- 21/28 miejsce Team Spirit - $8,000
- 29/32 miejsce Evil Geniuses - $4,000
- 29/32 miejsce Imperial Esports - $4,000
- 29/32 miejsce Rooster - $4,000
- 29/32 miejsce ATK - $4,000