Ziemia Finały | UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna

ESL Pro League Season 3 był trzecim sezonem turnieju organizowanym wspólnie przez ESEA i ESL, który odbywał się w dniach od 9 lutego do 24 maja 2016 roku.

Drużyny[edytuj | edytuj kod]





Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Broadcast[edytuj | edytuj kod]

  • Komentatorzy:
    • USA John "BLU" Mullen
    • USA Jason "moses" O'Toole
    • USA Cory "megaman" Gilbert

Etap grupowy[edytuj | edytuj kod]

Skład drużyny Team AGG w połowie turnieju został zwolniony i są znani pod nazwą KKona. Skład drużyny Enemy przeszedł do organizacji Selfless Gaming.

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Brazylia Luminosity Gaming 18 4
2. USA Cloud9 16 6
3. Kanada OpTic Gaming 15 7
4. USA Team Liquid 14 8
5. USA NRG eSports 14 8
6. USA Selfless Gaming 13 9
7. Australia Renegades 13 9
8. USA Winterfox 11 11
9. USA Splyce 8 14
10. USA Counter Logic Gaming 5 17
11. USA compLexity Gaming 4 18
12. USA KKona 1 21

Mecze[edytuj | edytuj kod]

Tydzień 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Renegades Australia 16 12 USA Enemy
Enemy USA 16 10 Australia Renegades
Team AGG Kanada 10 16 Kanada OpTic Gaming
OpTic Gaming Kanada 16 11 Kanada Team AGG
Team Liquid USA 8 16 USA compLexity Gaming
compLexity Gaming USA 14 16 USA Team Liquid
NRG eSports USA 7 16 USA Enemy
Enemy USA 10 16 USA NRG eSports
Cloud9 USA 16 12 USA Counter Logic Gaming
Counter Logic Gaming USA 5 16 USA Cloud9
Luminosity Gaming Brazylia 16 13 USA Team Liquid
Team Liquid USA 11 16 Brazylia Luminosity Gaming
Tydzień 2[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Luminosity Gaming Brazylia 16 2 USA compLexity Gaming
compLexity Gaming USA 9 16 Brazylia Luminosity Gaming
OpTic Gaming Kanada 16 4 USA Splyce
Splyce USA 6 16 Kanada OpTic Gaming
Renegades Australia 16 5 USA Counter Logic Gaming
Counter Logic Gaming USA 6 16 Australia Renegades
Enemy USA 12 16 USA compLexity Gaming
compLexity Gaming USA 13 16 USA Enemy
Tydzień 3[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Winterfox USA 2 16 USA Splyce
Splyce USA 3 16 USA Winterfox
Team AGG Kanada 11 16 USA Selfless Gaming
Selfless Gaming USA 16 11 Kanada Team AGG
Counter Logic Gaming USA 16 12 USA Selfless Gaming
Selfless Gaming USA 16 6 USA Counter Logic Gaming
NRG eSports USA 16 14 USA Team Liquid
Team Liquid USA 16 12 USA NRG eSports
Tydzień 4[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Renegades Australia 16 4 USA Winterfox
Winterfox USA 3 16 Australia Renegades
Team AGG Kanada 12 16 USA Splyce
Splyce USA 16 6 Kanada Team AGG
Cloud9 USA 13 16 Kanada OpTic Gaming
OpTic Gaming Kanada 16 7 USA Cloud9
Winterfox USA 11 16 Brazylia Luminosity Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 3 16 USA Winterfox
NRG eSports USA 3 16 Brazylia Luminosity Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 16 9 USA NRG eSports
compLexity Gaming USA 13 16 USA NRG eSports
NRG eSports USA 16 13 USA compLexity Gaming
Team AGG Kanada 10 16 USA NRG eSports
NRG eSports USA 16 14 Kanada Team AGG
Cloud9 USA 19 15 USA compLexity Gaming
compLexity Gaming USA 2 16 USA Cloud9
Renegades Australia 7 16 Kanada OpTic Gaming
OpTic Gaming Kanada 9 16 Australia Renegades
compLexity Gaming USA 10 16 Kanada OpTic Gaming
OpTic Gaming Kanada 16 4 USA compLexity Gaming
Team AGG Kanada 6 16 Australia Renegades
Renegades Australia 16 12 Kanada Team AGG
Cloud9 USA 16 10 USA Selfless Gaming
Selfless Gaming USA 16 4 USA Cloud9
Tydzień 5[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
OpTic Gaming Kanada 16 5 USA Winterfox
Winterfox USA 16 6 Kanada OpTic Gaming
compLexity Gaming USA 7 16 USA Splyce
Splyce USA 14 16 USA compLexity Gaming
Cloud9 USA 19 16 Australia Renegades
Renegades Australia 8 16 USA Cloud9
compLexity Gaming USA 17 19 USA Counter Logic Gaming
Counter Logic Gaming USA 16 10 USA compLexity Gaming
Renegades Australia 16 11 USA Team Liquid
Team Liquid USA 16 7 Australia Renegades
Cloud9 USA 16 13 Brazylia Luminosity Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 16 7 USA Cloud9
Winterfox USA 8 16 USA Team Liquid
Team Liquid USA 11 16 USA Winterfox
Counter Logic Gaming USA 9 16 Brazylia Luminosity Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 16 12 USA Counter Logic Gaming
Selfless Gaming USA 16 5 USA Splyce
Splyce USA 11 16 USA Selfless Gaming
Winterfox USA 16 10 USA Selfless Gaming
Selfless Gaming USA 16 5 USA Winterfox
Counter Logic Gaming USA 5 16 USA Team Liquid
Team Liquid USA 22 19 USA Counter Logic Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 16 11 USA Splyce
Splyce USA 8 16 Brazylia Luminosity Gaming
Tydzień 6[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Cloud9 USA 16 12 USA NRG eSports
NRG eSports USA 5 16 USA Cloud9
compLexity Gaming USA 12 16 USA Winterfox
Winterfox USA 16 14 USA compLexity Gaming
OpTic Gaming Kanada 10 16 USA Selfless Gaming
Selfless Gaming USA 16 14 Kanada OpTic Gaming
Renegades Australia 16 4 USA Splyce
NRG eSports USA 16 10 USA Winterfox
Splyce USA 6 16 Australia Renegades
Winterfox USA 12 16 USA NRG eSports
KKona Kanada 13 16 Brazylia Luminosity Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 16 5 Kanada KKona
Cloud9 USA 16 7 USA Winterfox
Winterfox USA 3 16 USA Cloud9
Tydzień 7[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Renegades Australia 2 16 USA NRG eSports
NRG eSports USA 16 13 Australia Renegades
KKona USA 18 22 USA compLexity Gaming
compLexity Gaming USA 8 16 USA KKona
OpTic Gaming Kanada 1 0 Brazylia Luminosity Gaming (walkower)
Luminosity Gaming Brazylia (walkower) 0 1 Kanada OpTic Gaming
Cloud9 USA 8 16 USA Team Liquid
Team Liquid USA 16 5 USA Cloud9
OpTic Gaming Kanada 10 16 USA Team Liquid
NRG eSports USA 1 0 USA Counter Logic Gaming (walkower)
Team Liquid USA 16 12 Kanada OpTic Gaming
Counter Logic Gaming USA (walkower) 0 1 USA NRG eSports
Tydzień 8[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
NRG eSports USA 11 16 USA Splyce
Splyce USA 10 16 USA NRG eSports
Counter Logic Gaming USA 16 6 USA KKona
KKona USA 10 16 USA Counter Logic Gaming
Counter Logic Gaming USA 8 16 USA Splyce
Splyce USA 16 13 USA Counter Logic Gaming
KKona USA 7 16 USA Winterfox
Winterfox USA 16 6 USA KKona
KKona USA 1 16 USA Team Liquid
Team Liquid USA 16 1 USA KKona
Luminosity Gaming Brazylia 16 3 Australia Renegades
Renegades Australia 13 16 Brazylia Luminosity Gaming
OpTic Gaming Kanada 16 7 USA Counter Logic Gaming
Counter Logic Gaming USA 7 16 Kanada OpTic Gaming
Splyce USA 7 16 USA Cloud9
Cloud9 USA 16 5 USA Splyce
Selfless Gaming USA 16 9 USA Team Liquid
Team Liquid USA 16 11 USA Selfless Gaming
Tydzień 9[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Liquid USA 14 16 USA Splyce
Luminosity Gaming Brazylia 16 14 USA Selfless Gaming
Counter Logic Gaming USA 10 16 USA Winterfox
NRG eSports USA 16 10 Kanada OpTic Gaming
Renegades Australia 16 11 USA compLexity Gaming
Cloud9 USA 16 9 USA KKona
KKona USA 4 16 USA Cloud9
compLexity Gaming USA 13 16 Australia Renegades
OpTic Gaming Kanada 16 8 USA NRG eSports
Winterfox USA 16 13 USA Counter Logic Gaming
Selfless Gaming USA 6 16 Brazylia Luminosity Gaming
Splyce USA 4 16 USA Team Liquid

Baraże[edytuj | edytuj kod]





Drużyna Ze Pug Godz otrzymała darmowe zwycięstwo, ponieważ KKona nie była w stanie zebrać składu.

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.