Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

Ziemia Finały | UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna

ESL Pro League Season 3 był trzecim sezonem turnieju organizowanym wspólnie przez ESEA i ESL, który odbywał się w dniach od 9 lutego do 25 maja 2016 roku.

Drużyny





Wyniki

Broadcast

Etap grupowy

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja Ninjas in Pyjamas 19 3
2. Dania Astralis 16 6
3. Szwecja Fnatic 15 7
4. Francja G2 Esports 14 8
5. WNP Natus Vincere 14 8
6. Dania Team Dignitas 11 11
7. UE FaZe Clan 10 12
8. Niemcy mousesports 9 13
9. Francja Team EnVyUs 7 15
10. Dania SK Gaming 7 15
11. Ukraina FlipSid3 Tactics 6 16
12. Polska Virtus.pro 4 18

Mecze

Tydzień 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Astralis Dania 16 13 WNP Natus Vincere
Natus Vincere WNP 16 14 Dania Astralis
SK Gaming Dania 19 22 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 16 6 Dania SK Gaming
Astralis Dania 16 10 Francja G2 Esports
G2 Esports Francja 16 8 Dania Astralis
Virtus.pro Polska 9 16 UE FaZe Clan
FaZe Clan UE 16 10 Polska Virtus.pro
SK Gaming Dania 16 7 WNP Natus Vincere
Natus Vincere WNP 12 16 Dania SK Gaming
Fnatic Szwecja 16 12 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 9 16 Szwecja Fnatic
Tydzień 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fnatic Szwecja 16 5 Francja G2 Esports
G2 Esports Francja 7 16 Szwecja Fnatic
Virtus.pro Polska 5 16 Dania Team Dignitas
Team Dignitas Dania 16 14 Polska Virtus.pro
Astralis Dania 16 7 Ukraina Flipsid3 Tactics
Flipsid3 Tactics Ukraina 7 16 Dania Astralis
Team EnVyUs Francja 4 16 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 5 16 Francja Team EnVyUs
Virtus.pro Polska 9 16 WNP Natus Vincere
Natus Vincere WNP 16 12 Polska Virtus.pro
Team Dignitas Dania 8 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 8 Dania Team Dignitas
Tydzień 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
G2 Esports Francja 16 13 Niemcy mousesports
mousesports Niemcy 16 10 Francja G2 Esports
Team EnVyUs Francja 20 22 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 13 16 Francja Team EnVyUs
mousesports Niemcy 15 19 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 14 Niemcy mousesports
Natus Vincere WNP 16 13 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 10 WNP Natus Vincere
Astralis Dania 16 3 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 11 16 Dania Astralis
SK Gaming Dania 11 16 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 16 6 Dania SK Gaming
Tydzień 4
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Astralis Dania 16 12 Niemcy mousesports
mousesports Niemcy 4 16 Dania Astralis
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 7 UE FaZe Clan
FaZe Clan UE 9 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Virtus.pro Polska 2 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 11 Polska Virtus.pro
G2 Esports Francja 16 11 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 12 16 Francja G2 Esports
Team EnVyUs Francja 16 9 Ukraina Flipsid3 Tactics
Flipsid3 Tactics Ukraina 7 16 Francja Team EnVyUs
Natus Vincere WNP 19 17 UE FaZe Clan
FaZe Clan UE 12 16 WNP Natus Vincere
Team EnVyUs Francja 10 16 Dania Astralis
Astralis Dania 7 16 Francja Team EnVyUs
Virtus.pro Polska 16 14 Francja G2 Esports
G2 Esports Francja 16 6 Polska Virtus.pro
SK Gaming Dania 25 23 UE FaZe Clan
FaZe Clan UE 16 3 Dania SK Gaming
SK Gaming Dania 7 16 Dania Astralis
Astralis Dania 16 5 Dania SK Gaming
G2 Esports Francja 16 12 Ukraina Flipsid3 Tactics
Flipsid3 Tactics Ukraina 7 16 Francja G2 Esports
Fnatic Szwecja 16 4 Niemcy mousesports
mousesports Niemcy 19 17 Szwecja Fnatic
Tydzień 5
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere WNP 16 14 Dania Team Dignitas
Team Dignitas Dania 3 16 WNP Natus Vincere
SK Gaming Dania 5 16 Francja G2 Esports
G2 Esports Francja 16 13 Dania SK Gaming
G2 Esports Francja 16 6 Dania Team Dignitas
Team Dignitas Dania 16 10 Francja G2 Esports
Fnatic Szwecja 6 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 10 16 Szwecja Fnatic
G2 Esports Francja 16 13 UE FaZe Clan
FaZe Clan UE 10 16 Francja G2 Esports
SK Gaming Dania 8 16 Niemcy mousesports
mousesports Niemcy 11 16 Dania SK Gaming
mousesports Niemcy 16 14 UE FaZe Clan
FaZe Clan UE 13 16 Niemcy mousesports
Fnatic Szwecja 16 6 Dania Team Dignitas
Team Dignitas Dania 5 16 Szwecja Fnatic
SK Gaming Dania 8 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 19 16 Dania SK Gaming
mousesports Niemcy 12 16 Ukraina Flipsid3 Tactics
Flipsid3 Tactics Ukraina 16 13 Niemcy mousesports
Team EnVyUs Francja 11 16 WNP Natus Vincere
Natus Vincere WNP 16 7 Francja Team EnVyUs
Astralis Dania 16 11 Dania Team Dignitas
Team Dignitas Dania 5 16 Dania Astralis
Tydzień 6
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
SK Gaming Dania 10 16 Ukraina Flipsid3 Tactics
Flipsid3 Tactics Ukraina 13 16 Dania SK Gaming
mousesports Niemcy 16 19 Dania Team Dignitas
Team Dignitas Dania 16 10 Niemcy mousesports
Flipsid3 Tactics Ukraina 13 16 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 16 14 Ukraina Flipsid3 Tactics
Astralis Dania 8 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 4 Dania Astralis
Tydzień 7
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Flipsid3 Tactics Ukraina 4 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 8 Ukraina Flipsid3 Tactics
SK Gaming Dania 16 11 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 12 16 Dania SK Gaming
Team EnVyUs Francja 14 16 Dania Team Dignitas
Team Dignitas Dania 16 7 Francja Team EnVyUs
Tydzień 8
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team EnVyUs Francja 19 22 Niemcy mousesports
mousesports Niemcy 16 8 Francja Team EnVyUs
Natus Vincere WNP 11 16 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 13 16 WNP Natus Vincere
Astralis Niemcy 16 12 UE FaZe Clan
FaZe Clan UE 9 16 Dania Astralis
Flipsid3 Tactics Ukraina 12 16 WNP Natus Vincere
Natus Vincere WNP 8 16 Ukraina Flipsid3 Tactics
Team Dignitas Dania 3 16 Ukraina Flipsid3 Tactics
Natus Vincere WNP 19 16 Francja G2 Esports
Flipsid3 Tactics Ukraina 7 16 Dania Team Dignitas
G2 Esports Francja 16 3 WNP Natus Vincere
Fnatic Szwecja 6 16 UE FaZe Clan
FaZe Clan UE 16 10 Szwecja Fnatic
Team EnVyUs Francja 10 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Flipsid3 Tactics Ukraina 8 16 UE FaZe Clan
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 3 Francja Team EnVyUs
FaZe Clan UE 16 2 Ukraina Flipsid3 Tactics
Team Dignitas Dania 16 9 UE FaZe Clan
Virtus.pro Polska 5 16 Niemcy mousesports
FaZe Clan UE 16 7 Dania Team Dignitas
mousesports Niemcy 15 19 Polska Virtus.pro
Tydzień 9
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska 16 14 Ukraina Flipsid3 Tactics
Team EnVyUs Francja 14 16 UE FaZe Clan
SK Gaming Dania 23 25 Dania Team Dignitas
Natus Vincere WNP 16 10 Niemcy mousesports
G2 Esports Francja 16 13 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Astralis Dania 16 5 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 22 19 Dania Astralis
Flipsid3 Tactics Ukraina 16 6 Polska Virtus.pro
Team Dignitas Dania 16 2 Dania SK Gaming
FaZe Clan UE 16 7 Francja Team EnVyUs
mousesports Niemcy 16 10 WNP Natus Vincere
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 10 Francja G2 Esports

Baraże





Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska 1 2 Niemcy PENTA Sports

Pula nagród

Advertisement