Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

Ziemia Finały | UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna

ESL Pro League Season 4 był czwartym sezonem turnieju organizowanym wspólnie przez ESEA i ESL, który odbywał się w dniach od 15 sierpnia 2016 do 18 stycznia 2017 roku.

Drużyny





Wyniki

Dzika karta

Odbyło się głosowanie społeczności na ostatniego slota do ESL Pro League Season 4. Dwie drużyny, które otrzymały najwięcej głosów stoczyły ze sobą pojedynek B03.

Drużyny





Broadcast

  • Komentatorzy:
    • Australia Mitch "Uber" Leslie
    • Wielka Brytania Alex "Machine" Richardson
  • Obserwator: Wielka Brytania Alex "Rushly" Rush

Mecz

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska 2 0 Szwecja GODSENT

Broadcast

  • Gospodarz: Wielka Brytania Alex "Machine" Richardson
  • Analitycy:
    • Serbia Janko "YNk" Paunović
    • Australia Chad "SPUNJ" Burchill
  • Obserwator: Wielka Brytania Alex "Rushly" Rush
  • Komentatorzy:

Etap grupowy

Uwagi:

  • Podczas turnieju skład drużyny Team X stworzyli organizację Heroic.
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja Fnatic 19 7
2. Szwecja Ninjas in Pyjamas 19 7
3. UE mousesports 18 8
4. UE FaZe Clan 18 8
5. Francja Team EnVyUs 16 10
6. Dania Team Dignitas 14 12
7. Polska Virtus.pro 14 12
8. WNP Natus Vincere 13 13
9. Francja G2 Esports 13 13
10. Dania Astralis 12 14
11. UE HellRaisers 9 16
12. Dania Heroic 8 18
13. Niemcy PENTA Sports 5 21
14. WNP FlipSid3 Tactics 4 22

Mecze

Tydzień 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FaZe Clan UE 16 13 Dania Team X
Team X Dania 5 16 UE FaZe Clan
Virtus.pro Polska 8 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 17 19 Polska Virtus.pro
Team X Dania 14 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 8 Dania Team X
FaZe Clan UE 16 8 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 5 16 UE FaZe Clan
Natus Vincere WNP 16 12 Francja G2 Esports
G2 Esports Francja 11 16 WNP Natus Vincere
Team X Dania 16 13 Dania Astralis
Astralis Dania 13 16 Dania Team X
FaZe Clan UE 6 16 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 10 16 UE FaZe Clan
Team X Dania 14 16 Ukraina HellRaisers
HellRaisers Ukraina 6 16 Dania Team X
Astralis Dania 7 16 WNP Natus Vincere
Natus Vincere WNP 16 6 Dania Astralis
G2 Esports Francja 12 16 UE FaZe Clan
FaZe Clan UE 16 12 Francja G2 Esports
Tydzień 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fnatic Szwecja 16 12 UE mousesports
Team EnVyUs Francja 16 14 Francja G2 Esports
mousesports UE 14 16 Szwecja Fnatic
G2 Esports Francja 6 16 Francja Team EnVyUs
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 8 Dania Team Dignitas
Virtus.pro Polska 16 12 Dania Team X
Team Dignitas Dania 16 10 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Team X Dania 10 16 Polska Virtus.pro
Flipsid3 Tactics Ukraina 6 16 Dania Astralis
HellRaisers Ukraina 5 16 Francja G2 Esports
Astralis Dania 16 12 Ukraina Flipsid3 Tactics
G2 Esports Francja 16 9 Ukraina HellRaisers
mousesports UE 16 14 Dania Team Dignitas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 15 19 Francja Team EnVyUs
Team Dignitas Dania 14 16 UE mousesports
Team EnVyUs Francja 6 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Flipsid3 Tactics Ukraina 5 16 Dania Team Dignitas
Fnatic Szwecja 13 16 Francja G2 Esports
Team Dignitas Dania 16 9 Ukraina Flipsid3 Tactics
G2 Esports Francja 8 16 Szwecja Fnatic
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 3 UE FaZe Clan
Astralis Dania 14 16 Francja Team EnVyUs
FaZe Clan UE 12 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Team EnVyUs Francja 3 16 Dania Astralis
Tydzień 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
PENTA Sports Niemcy 7 16 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 10 16 Niemcy PENTA Sports
Flipsid3 Tactics Ukraina 12 16 Francja G2 Esports
G2 Esports Francja 16 6 Ukraina Flipsid3 Tactics
Fnatic Szwecja 19 17 Ukraina HellRaisers
HellRaisers Ukraina 19 15 Szwecja Fnatic
FaZe Clan UE 19 16 Dania Astralis
Astralis Dania 16 11 UE FaZe Clan
Team Dignitas Dania 7 16 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 7 16 Dania Team Dignitas
mousesports UE 16 11 Francja G2 Esports
G2 Esports Francja 16 6 UE mousesports
Flipsid3 Tactics Ukraina 12 16 WNP Natus Vincere
Natus Vincere WNP 16 7 Ukraina Flipsid3 Tactics
mousesports UE 13 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 5 UE mousesports
Tydzień 4
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
PENTA Sports Niemcy 18 22 UE FaZe Clan
FaZe Clan UE 16 10 Niemcy PENTA Sports
Fnatic Szwecja 9 16 UE FaZe Clan
FaZe Clan UE 18 22 Szwecja Fnatic
PENTA Sports Niemcy 11 16 UE mousesports
mousesports UE 16 13 Niemcy PENTA Sports
Tydzień 5
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FaZe Clan UE 6 16 UE mousesports
Fnatic Szwecja 16 14 Polska Virtus.pro
mousesports UE 16 3 UE FaZe Clan
Virtus.pro Polska 8 16 Szwecja Fnatic
G2 Esports Francja 16 13 Dania Team Dignitas
PENTA Sports Niemcy 19 16 Dania Heroic
Team Dignitas Dania 16 14 Francja G2 Esports
Heroic Dania 16 14 Niemcy PENTA Sports
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 14 Dania Astralis
Fnatic Szwecja 11 16 Dania Team Dignitas
Astralis Dania 16 7 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Team Dignitas Dania 16 9 Szwecja Fnatic
Team Dignitas Dania 16 10 Niemcy PENTA Sports
mousesports UE 16 9 Francja Team EnVyUs
PENTA Sports Niemcy 7 16 Dania Team Dignitas
Team EnVyUs Francja 9 16 UE mousesports
Astralis Dania 13 16 Szwecja Fnatic
Ninjas in Pyjamas Szwecja 8 16 WNP Natus Vincere
Fnatic Szwecja 17 19 Dania Astralis
Natus Vincere WNP 11 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
G2 Esports Francja 16 11 Niemcy PENTA Sports
HellRaisers UE 13 16 Dania Astralis
PENTA Sports Niemcy 14 16 Francja G2 Esports
Astralis Dania 16 8 UE HellRaisers
Tydzień 6
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Astralis Dania 14 16 Niemcy PENTA Sports
mousesports UE 8 16 WNP Natus Vincere
PENTA Sports Niemcy 5 16 Dania Astralis
Natus Vincere WNP 13 16 UE mousesports
G2 Esports Francja 10 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
HellRaisers UE 22 18 Dania Team Dignitas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 5 Francja G2 Esports
Team Dignitas Dania 19 17 UE HellRaisers
Natus Vincere WNP 19 17 Niemcy PENTA Sports
Team EnVyUs Francja 16 4 WNP Flipsid3 Tactics
PENTA Sports Niemcy 7 16 WNP Natus Vincere
Flipsid3 Tactics WNP 5 16 Francja Team EnVyUs
Virtus.pro Polska 14 16 UE HellRaisers
G2 Esports Francja 19 16 Dania Heroic
HellRaisers UE 7 16 Polska Virtus.pro
Heroic Dania 16 12 Francja G2 Esports
Natus Vincere WNP 3 16 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 9 16 WNP Natus Vincere
PENTA Sports Niemcy 16 14 WNP Flipsid3 Tactics
Flipsid3 Tactics WNP 16 7 Niemcy PENTA Sports
Virtus.pro Polska 1 0 Francja Team EnVyUs (walkower)
Team EnVyUs Francja 10 16 Polska Virtus.pro
PENTA Sports Niemcy 16 11 UE HellRaisers
HellRaisers Dania 16 7 Niemcy PENTA Sports
Flipsid3 Tactics WNP 7 16 UE HellRaisers
HellRaisers Dania 16 3 WNP Flipsid3 Tactics
Fnatic Szwecja 16 3 WNP Natus Vincere
Natus Vincere WNP 6 16 Szwecja Fnatic
Team Dignitas Dania 4 16 UE FaZe Clan
FaZe Clan UE 19 17 Dania Team Dignitas
Tydzień 7
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Flipsid3 Tactics WNP 16 5 Polska Virtus.pro
HellRaisers UE 16 7 WNP Natus Vincere
Virtus.pro Polska 16 5 WNP Flipsid3 Tactics
Natus Vincere WNP 5 16 UE HellRaisers
Team Dignitas Dania 10 16 Dania Astralis
PENTA Sports Niemcy 10 16 Francja Team EnVyUs
Astralis Dania 16 6 Dania Team Dignitas
Team EnVyUs Francja 16 5 Niemcy PENTA Sports
Virtus.pro Polska 16 14 Dania Astralis
Astralis Dania 14 16 Polska Virtus.pro
Heroic Dania 3 16 Dania Team Dignitas
Team Dignitas Dania 16 12 Dania Heroic
Tydzień 8
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Heroic Dania 7 16 WNP Flipsid3 Tactics
Team EnVyUs Francja 16 9 UE HellRaisers
Flipsid3 Tactics WNP 9 16 Dania Heroic
HellRaisers UE 10 16 Francja Team EnVyUs
Ninjas in Pyjamas Szwecja 14 16 Szwecja Fnatic
Virtus.pro Polska 8 16 Niemcy mousesports
Fnatic Szwecja 16 9 Szwecja Ninjas in Pyjamas
mousesports Niemcy 25 28 Polska Virtus.pro
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 1 WNP Flipsid3 Tactics
Team EnVyUs Francja 16 14 Szwecja Fnatic
Flipsid3 Tactics WNP 7 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Fnatic Szwecja 16 8 Francja Team EnVyUs
Natus Vincere WNP 8 16 Dania Team Dignitas
Heroic Dania 14 16 UE mousesports
Team Dignitas Dania 16 4 WNP Natus Vincere
mousesports UE 16 4 Dania Heroic
Tydzień 9
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Flipsid3 Tactics WNP 4 16 UE mousesports
mousesports UE 16 9 WNP Flipsid3 Tactics
HellRaisers UE 8 16 UE mousesports
Fnatic Szwecja 16 14 Dania Heroic
mousesports UE 16 12 UE HellRaisers
Heroic Dania 12 16 Szwecja Fnatic
PENTA Sports Niemcy 7 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Astralis Dania 4 16 Francja G2 Esports
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 5 Niemcy PENTA Sports
G2 Esports Francja 16 14 Dania Astralis
Natus Vincere WNP 17 19 Francja Team EnVyUs
FaZe Clan UE 16 14 UE HellRaisers
Team EnVyUs Francja 10 16 WNP Natus Vincere
HellRaisers UE 11 16 UE FaZe Clan
Fnatic Szwecja 16 2 WNP Flipsid3 Tactics
Team EnVyUs Francja 16 7 Dania Heroic
FaZe Clan UE 25 23 WNP Natus Vincere
Flipsid3 Tactics WNP 9 16 Szwecja Fnatic
Heroic Dania 16 10 Francja Team EnVyUs
Natus Vincere WNP 15 19 UE FaZe Clan
FaZe Clan UE 16 14 WNP Flipsid3 Tactics
Fnatic Szwecja 16 11 Niemcy PENTA Sports
Ninjas in Pyjamas Szwecja 19 16 UE HellRaisers
G2 Esports Francja 16 19 Polska Virtus.pro
Astralis Dania 16 10 UE mousesports
Team Dignitas Dania 12 16 Francja Team EnVyUs
Natus Vincere WNP 4 16 Dania Heroic
Flipsid3 Tactics WNP 16 7 UE FaZe Clan
PENTA Sports Niemcy 12 16 Szwecja Fnatic
HellRaisers UE 11 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Virtus.pro Polska 12 16 Francja G2 Esports
mousesports UE 16 2 Dania Astralis
Team EnVyUs Francja 16 9 Dania Team Dignitas
Heroic Dania 7 16 WNP Natus Vincere
Mecz o 6 miejsce
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Dignitas Dania 2 0 Polska Virtus.pro

Baraże





Mecze
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Heroic Dania 2 1 Dania Rogue
PENTA Sports UE 1 2 UE Team LDLC.com

Pula nagród

Advertisement