Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

Ziemia Finały | UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna

ESL Pro League Season 5 był piątym sezonem turnieju organizowanym wspólnie przez ESEA i ESL, który odbywał się w dniach od 7 lutego do 11 maja 2017 roku.

Drużyny

Etap grupowy





Uwagi:

    • Slot drużyny USA Team SoloMid został przeniesiony do Misfits, z powodu zmiany organizacji przez członków.
    • Organizacja USA Echo Fox zrezygnowała ze slotu z powodu braku składu. O ten slot odbyła się walka między drużynami USA Selfless Gaming i USA Splyce.

Wyniki

Broadcast

  • Analitycy:
    • USA Erik "da_bears" Stromberg
    • USA Mark "boq" Wilson
    • USA Tres "stunna" Saranthus
    • Norwegia Halvor "vENdetta" Gulestøl
  • Obserwatorzy:
  • Komentatorzy:
    • USA John "BLU" Mullen
    • USA Sam "DaZeD" Marine
    • Australia Jordan "Elfishguy" Mays
    • Australia Ben "SandMan" Green
    • Australia Kevin "KaRath" Zhu
    • Australia Tim "Brainstorm" Dunne

Etap grupowy

  • Organizacja USA Selfless Gaming zwolniła swój skład, który do końca sezonu będzie grał pod nazwą The Foundation.
  • Po różnych problemach organizacja Winterfox przeniosła licencję razem ze składem do drużyny Animal Squad, gdzie po dwóch tygodniach została zdyskwalifikowana z wszystkich meczy.
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Brazylia SK Gaming 18 6
2. USA Team Liquid 17 7
3. Brazylia Immortals 17 7
4. USA NRG Esports 15 9
5. USA Cloud9 15 9
6. Ameryka Północna OpTic Gaming 14 10
7. Brazylia Luminosity Gaming 13 11
8. USA Counter Logic Gaming 13 11
9. Australia Renegades 13 11
10. USA Misfits 12 12
11. Ameryka Północna compLexity Gaming 6 18
12. USA Rush 2 22
13. USA The Foundation 1 23
14. Nowa Zelandia Animal Squad 0 0

Mecze

Tydzień 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Cloud9 USA 16 9 USA Rush
OpTic Gaming USA 16 12 USA Selfless Gaming
Rush USA 3 16 USA Cloud9
Selfless Gaming USA 8 16 USA OpTic Gaming
Immortals Brazylia 11 16 Brazylia SK Gaming
NRG eSports USA 7 16 Ameryka Północna compLexity Gaming
SK Gaming Brazylia 16 7 Brazylia Immortals
compLexity Gaming Ameryka Północna 6 16 USA NRG eSports
Renegades Australia 5 16 USA OpTic Gaming
Rush USA 12 16 USA Misfits
OpTic Gaming USA 19 17 Australia Renegades
Misfits USA 16 11 USA Rush
Immortals Brazylia 22 19 Brazylia Luminosity Gaming
Selfless Gaming USA 11 16 USA Counter Logic Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 11 16 Brazylia Immortals
Counter Logic Gaming USA 7 16 USA Selfless Gaming
Misfits USA 11 16 USA Team Liquid
Counter Logic Gaming USA 16 8 Nowa Zelandia Winterfox
Team Liquid USA 16 5 USA Misfits
Winterfox Nowa Zelandia 5 16 USA Counter Logic Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 19 17 Australia Renegades
compLexity Gaming Ameryka Północna 10 16 Brazylia SK Gaming
Renegades Australia 10 16 Brazylia Luminosity Gaming
SK Gaming Brazylia 16 9 Ameryka Północna compLexity Gaming
Tydzień 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Liquid USA 19 22 USA NRG eSports
NRG eSports USA 14 16 USA Team Liquid
Luminosity Gaming Brazylia 16 10 USA Counter Logic Gaming
Counter Logic Gaming USA 16 14 Brazylia Luminosity Gaming
Winterfox Nowa Zelandia 6 16 USA Cloud9
Cloud9 USA 16 4 Nowa Zelandia Winterfox
Immortals Brazylia 16 6 USA OpTic Gaming
OpTic Gaming USA 16 5 Brazylia Immortals
Renegades Australia 6 16 USA Cloud9
Rush USA 12 16 Brazylia SK Gaming
Cloud9 USA 16 1 Australia Renegades
SK Gaming Brazylia 19 17 USA Rush
Selfless Gaming USA 4 16 USA Misfits
Team Liquid USA 16 11 Ameryka Północna compLexity Gaming
Misfits USA 16 5 USA Selfless Gaming
compLexity Gaming Ameryka Północna 9 16 USA Team Liquid
Tydzień 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Winterfox Nowa Zelandia 6 16 USA NRG eSports
NRG eSports USA 16 6 Nowa Zelandia Winterfox
Immortals Brazylia 9 16 USA Cloud9
Cloud9 USA 8 16 USA Immortals
Counter Logic Gaming USA 19 17 USA Misfits
Misfits USA 16 12 USA Counter Logic Gaming
Selfless Gaming USA 10 16 USA Team Liquid
Team Liquid USA 16 8 USA Selfless Gaming
Renegades Australia 16 11 Ameryka Północna compLexity Gaming
SK Gaming Brazylia 16 8 Brazylia Luminosity Gaming
compLexity Gaming Ameryka Północna 8 16 Australia Renegades
Luminosity Gaming Brazylia 8 16 Brazylia SK Gaming
OpTic Gaming Ameryka Północna 9 16 USA NRG eSports
Winterfox Nowa Zelandia 16 7 USA Rush
NRG eSports USA 16 12 Ameryka Północna OpTic Gaming
Rush USA 16 14 Nowa Zelandia Winterfox
Tydzień 4
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Immortals Brazylia 16 8 USA Counter Logic Gaming
Winterfox Nowa Zelandia 6 16 Ameryka Północna compLexity Gaming
Counter Logic Gaming USA 6 16 Brazylia Immortals
compLexity Gaming Ameryka Północna 16 14 Nowa Zelandia Winterfox
OpTic Gaming Ameryka Północna 11 16 USA Cloud9
Renegades Australia 16 12 USA NRG eSports
Cloud9 USA 16 6 Ameryka Północna OpTic Gaming
NRG eSports USA 8 16 Australia Renegades
Selfless Gaming USA 6 16 Brazylia SK Gaming
Rush USA 3 16 USA Team Liquid
SK Gaming Brazylia 16 9 USA Selfless Gaming
Team Liquid USA 16 11 USA Rush
Luminosity Gaming Brazylia 16 13 USA Misfits
Immortals Brazylia 16 11 Nowa Zelandia Winterfox
Misfits USA 10 16 Brazylia Luminosity Gaming
Winterfox Nowa Zelandia 14 16 Brazylia Immortals
Rush USA 16 7 USA Selfless Gaming
compLexity Gaming Ameryka Północna 14 16 Brazylia Luminosity Gaming
Selfless Gaming USA 12 16 USA Rush
Luminosity Gaming Brazylia 16 2 Ameryka Północna compLexity Gaming
Team Liquid USA 8 16 Australia Renegades
Misfits USA 25 23 USA Cloud9
Renegades Australia 16 14 USA Team Liquid
Cloud9 USA 4 16 USA Misfits
Tydzień 5
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
NRG eSports USA 16 11 USA Counter Logic Gaming
Counter Logic Gaming USA 16 19 USA NRG eSports
OpTic Gaming USA 16 5 USA Rush
Rush USA 13 16 USA OpTic Gaming
Counter Logic Gaming USA 16 13 USA Team Liquid
Team Liquid USA 10 16 USA Counter Logic Gaming
Cloud9 USA 16 7 Ameryka Północna compLexity Gaming
compLexity Gaming Ameryka Północna 15 19 USA Cloud9
Misfits USA 6 16 Brazylia SK Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 17 19 Nowa Zelandia Winterfox
SK Gaming Brazylia 16 5 USA Misfits
Winterfox Nowa Zelandia 6 16 Brazylia Luminosity Gaming
Immortals Brazylia 16 14 USA NRG eSports
Renegades Australia 16 11 USA Selfless Gaming
NRG eSports USA 16 10 Brazylia Immortals
Selfless Gaming USA 8 16 Australia Renegades
Tydzień 6
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
SK Gaming Brazylia 14 16 Ameryka Północna OpTic Gaming
OpTic Gaming Ameryka Północna 7 16 Brazylia SK Gaming
Team Liquid USA 16 11 Nowa Zelandia Winterfox
Winterfox Nowa Zelandia 5 16 USA Team Liquid
Immortals Brazylia 16 13 USA Rush
Rush USA 1 16 Brazylia Immortals
compLexity Gaming Ameryka Północna 16 10 USA Selfless Gaming
Selfless Gaming USA 14 16 Ameryka Północna compLexity Gaming
SK Gaming Brazylia 16 8 Australia Renegades
Misfits USA 3 16 Ameryka Północna OpTic Gaming
Renegades Australia 16 13 Brazylia SK Gaming
OpTic Gaming Ameryka Północna 16 11 USA Misfits
NRG eSports USA 16 10 Brazylia Luminosity Gaming
Cloud9 USA 22 19 USA Counter Logic Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 2 16 USA NRG eSports
Counter Logic Gaming USA 16 9 USA Cloud9
Tydzień 7
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Cloud9 USA 16 14 USA The Foundation
The Foundation USA 12 16 USA Cloud9
OpTic Gaming Ameryka Północna 16 7 Brazylia Luminosity Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 16 6 Ameryka Północna OpTic Gaming
Team Liquid USA 16 13 Ameryka Północna OpTic Gaming
Rush USA 14 16 Brazylia Luminosity Gaming
OpTic Gaming Ameryka Północna 14 16 USA Team Liquid
Luminosity Gaming Brazylia 16 8 USA Rush
SK Gaming Brazylia 16 12 USA Cloud9
Immortals Brazylia 16 2 USA The Foundation
Cloud9 USA 16 10 Brazylia SK Gaming
The Foundation USA 5 16 Brazylia Immortals
Winterfox Nowa Zelandia 4 16 Australia Renegades
Renegades Australia 16 8 Nowa Zelandia Winterfox
SK Gaming Brazylia 16 9 USA Team Liquid
Team Liquid USA 16 14 Brazylia SK Gaming
Tydzień 8
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Misfits USA 16 4 Nowa Zelandia Winterfox
Winterfox Nowa Zelandia 11 16 USA Misfits
Immortals Brazylia 16 10 Ameryka Północna compLexity Gaming
compLexity Gaming Ameryka Północna 12 16 Brazylia Immortals
NRG eSports USA 16 8 USA Rush
Rush USA 5 16 USA NRG eSports
compLexity Gaming Ameryka Północna 14 16 USA Counter Logic Gaming
Counter Logic Gaming USA 16 9 Ameryka Północna compLexity Gaming
Counter Logic Gaming USA 22 18 Australia Renegades
Renegades Australia 16 2 USA Counter Logic Gaming
NRG eSports USA 16 9 USA Misfits
Misfits USA 16 12 USA NRG eSports
Tydzień 9
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
SK Gaming Brazylia 16 11 USA NRG eSports
Team Liquid USA 16 5 USA Cloud9
NRG eSports USA 16 19 Brazylia SK Gaming
Cloud9 USA 11 16 USA Team Liquid
Immortals Brazylia 16 3 Australia Renegades
The Foundation USA (walkower) 0 1 Brazylia Luminosity Gaming
Renegades Australia 16 4 Brazylia Immortals
Luminosity Gaming Brazylia 1 0 USA The Foundation (walkower)
Winterfox Nowa Zelandia 3 16 USA OpTic Gaming
Misfits USA 19 17 Australia Renegades
OpTic Gaming USA 16 0 Nowa Zelandia Winterfox
Renegades Australia 6 16 USA Misfits
Immortals Brazylia 3 16 USA Team Liquid
Cloud9 USA 6 16 Brazylia Luminosity Gaming
Team Liquid USA 9 16 Brazylia Immortals
Luminosity Gaming Brazylia 6 16 USA Cloud9
Rush USA 8 16 USA Counter Logic Gaming
Counter Logic Gaming USA 16 10 USA Rush
compLexity Gaming Ameryka Północna 2 16 USA Misfits
Misfits USA 16 9 Ameryka Północna compLexity Gaming
Tydzień 10
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Counter Logic Gaming USA 15 19 Ameryka Północna OpTic Gaming
OpTic Gaming Ameryka Północna 16 11 USA Counter Logic Gaming
SK Gaming Brazylia 1 0 Nowa Zelandia Animal Squad (walkower)
Animal Squad Nowa Zelandia (walkower) 0 1 Brazylia SK Gaming
compLexity Gaming Ameryka Północna 16 2 USA Rush
Rush USA 5 16 Ameryka Północna compLexity Gaming
NRG eSports USA 16 6 USA The Foundation
The Foundation USA 2 16 USA NRG eSports
Animal Squad Nowa Zelandia (walkower) 0 1 USA The Foundation
Renegades Australia 16 12 USA Rush
Team Liquid USA 16 11 Brazylia Luminosity Gaming
OpTic Gaming Ameryka Północna 8 16 Ameryka Północna compLexity Gaming
Counter Logic Gaming USA 16 12 Brazylia SK Gaming
Cloud9 USA 10 16 USA NRG eSports
Immortals Brazylia 16 7 USA Misfits
SK Gaming Brazylia 12 16 USA Counter Logic Gaming
Misfits USA 13 16 Brazylia Immortals
NRG eSports USA 17 19 USA Cloud9
compLexity Gaming Ameryka Północna 7 16 Ameryka Północna OpTic Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 12 16 USA Team Liquid
Rush USA 5 16 Australia Renegades
The Foundation USA 1 0 Nowa Zelandia Animal Squad (walkower)

Baraże

Broadcast
  • Obserwator: USA David "Prius" DJ Kuntz
  • Komentatorzy:
    • USA John "BLU" Mullen
    • USA Mark "boq" Wilson
Drużyny
  • USA Rush
  • USA The Foundation





Mecze
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Rush USA 2 1 USA Ghost Gaming
The Foundation USA 0 2 USA Enigma6 Group
Ghost Gaming USA 2 0 USA The Foundation (walkower)
Rush USA 0 2 USA Enigma6 Group
Rush USA 0 2 USA Ghost Gaming

Pula nagród

Advertisement