Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement

Ziemia Finały | UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna

ESL Pro League Season 5 był piątym sezonem turnieju organizowanym wspólnie przez ESEA i ESL, który odbywał się w dniach od 7 lutego do 11 maja 2017 roku.

Drużyny

Etap grupowy





Uwagi:

  • UE Europa:
    • Slot drużyny Dania Team Dignitas został przeniesiony do North, z powodu zmiany organizacji przez członków.

Wyniki

Broadcast

  • Gospodarze stołu analityków:
  • Analityk: Australia Chad "SPUNJ" Burchill
  • Obserwatorzy:
    • Wielka Brytania Alex "Rushly" Rush
    • Niemcy Patricia "Patricia" von Halle
  • Komentatorzy:

Etap grupowy

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania North 19 7
2. Francja G2 Esports 16 10
3. UE mousesports 16 10
4. Szwecja Fnatic 15 11
5. WNP Natus Vincere 14 12
6. Francja Team EnVyUs 14 12
7. UE FaZe Clan 14 12
8. Dania Astralis 14 12
9. Dania Heroic 12 14
10. Szwecja Ninjas in Pyjamas 12 14
11. UE Team LDLC.com 11 15
12. UE HellRaisers 10 16
13. Polska Virtus.pro 9 17
14. Polska Team Kinguin 6 20

Mecze

Tydzień 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere WNP 16 11 Dania Astralis
Ninjas in Pyjamas Szwecja 11 16 Dania Heroic
Astralis Dania 16 4 WNP Natus Vincere
Heroic Dania 16 7 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Astralis Dania 8 16 UE mousesports
FaZe Clan UE 6 16 Polska Team Kinguin
mousesports UE 11 16 Dania Astralis
Team Kinguin Polska 16 8 UE FaZe Clan
Natus Vincere WNP 16 10 Polska Virtus.pro
Ninjas in Pyjamas Szwecja 8 16 UE mousesports
Virtus.pro Polska 16 8 WNP Natus Vincere
mousesports UE 16 10 Szwecja Ninjas in Pyjamas
North Dania 16 5 Szwecja Fnatic
FaZe Clan UE 19 16 Dania Heroic
Fnatic Szwecja 12 16 Dania North
Heroic Dania 7 16 UE FaZe Clan
Team EnVyUs Francja 12 16 UE FaZe Clan
Virtus.pro Polska 15 19 Polska Team Kinguin
FaZe Clan UE 11 16 Francja Team EnVyUs
Team Kinguin Polska 9 16 Polska Virtus.pro
Team EnVyUs Francja 16 11 Francja G2 Esports
Team LDLC.com UE 16 7 UE HellRaisers
G2 Esports Francja 12 16 Francja Team EnVyUs
HellRaisers UE 9 16 UE Team LDLC.com
Tydzień 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team EnVyUs Francja 16 10 UE HellRaisers
HellRaisers UE 16 7 Francja Team EnVyUs
Team LDLC.com UE 12 16 Dania Heroic
Heroic Dania 14 16 UE Team LDLC.com
Natus Vincere WNP 4 16 Dania North
North Dania 16 19 WNP Natus Vincere
Fnatic Szwecja 16 14 Francja G2 Esports
G2 Esports Francja 16 5 Szwecja Fnatic
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 7 Szwecja Fnatic
mousesports UE 16 5 Polska Team Kinguin
Fnatic Szwecja 14 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Team Kinguin Polska 14 16 UE mousesports
HellRaisers UE 16 10 Polska Virtus.pro
Team LDLC.com UE 8 16 Dania Astralis
Virtus.pro Polska 10 16 UE HellRaisers
Astralis Dania 25 23 UE Team LDLC.com
Tydzień 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Heroic Dania 13 16 Francja G2 Esports
G2 Esports Francja 13 16 Dania Heroic
Team LDLC.com UE 5 16 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 16 13 UE Team LDLC.com
G2 Esports Francja 13 16 Dania North
North Dania 16 10 Francja G2 Esports
Virtus.pro Polska 16 8 Dania Astralis
Astralis Dania 15 19 Polska Virtus.pro
Natus Vincere WNP 16 6 Francja Team EnVyUs
Team Kinguin Polska 9 16 UE HellRaisers
Team EnVyUs Francja 12 16 WNP Natus Vincere
HellRaisers UE 6 16 Polska Team Kinguin
FaZe Clan UE 16 9 Szwecja Ninjas in Pyjamas
North Dania 8 16 UE mousesports
Ninjas in Pyjamas Szwecja 9 16 UE FaZe Clan
mousesports UE 16 5 Dania North
Tydzień 4
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
G2 Esports Francja 16 10 UE mousesports
Team Kinguin Polska 16 13 Francja Team EnVyUs
mousesports UE 11 16 Francja G2 Esports
Team EnVyUs Francja 11 16 Polska Team Kinguin
Virtus.pro Polska 16 6 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Team LDLC.com UE 9 16 UE FaZe Clan
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 9 Polska Virtus.pro
FaZe Clan UE 13 16 UE Team LDLC.com
Heroic Dania 16 12 UE HellRaisers
Fnatic Szwecja 16 2 Polska Virtus.pro
HellRaisers UE 16 6 Dania Heroic
Virtus.pro Polska 16 5 Szwecja Fnatic
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 12 Polska Team Kinguin
North Dania 16 4 Dania Astralis
Team Kinguin Polska 14 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Astralis Dania 16 11 Dania North
Astralis Dania 16 10 Dania Heroic
Natus Vincere WNP 16 7 Szwecja Fnatic
Heroic Dania 7 16 Dania Astralis
Fnatic Szwecja 16 12 WNP Natus Vincere
Team LDLC.com UE 7 16 UE mousesports
Team EnVyUs Francja 13 16 Dania North
mousesports UE 10 16 UE Team LDLC.com
North Dania 19 17 Francja Team EnVyUs
Tydzień 5
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FaZe Clan UE 9 16 WNP Natus Vincere
HellRaisers UE 19 15 Francja G2 Esports
Natus Vincere WNP 16 6 UE FaZe Clan
G2 Esports Francja 9 16 UE HellRaisers
Team LDLC.com UE 7 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 14 UE Team LDLC.com
Fnatic Szwecja 16 9 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 16 14 Szwecja Fnatic
Virtus.pro Polska 16 5 UE mousesports
North Dania 19 16 Dania Heroic
mousesports UE 11 16 Polska Virtus.pro
Heroic Dania 10 16 Dania North
FaZe Clan UE 14 16 Dania Astralis
Team Kinguin Polska 8 16 Francja G2 Esports
Astralis Dania 9 16 UE FaZe Clan
G2 Esports Francja 19 16 Polska Team Kinguin
Tydzień 6
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere WNP 16 5 UE HellRaisers
HellRaisers UE 16 11 WNP Natus Vincere
mousesports UE 4 16 Dania Heroic
Heroic Dania 12 16 UE mousesports
Ninjas in Pyjamas Szwecja 12 16 WNP Natus Vincere
Natus Vincere WNP 8 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Astralis Dania 16 7 Polska Team Kinguin
Team Kinguin Polska 9 16 Dania Astralis
Team EnVyUs Francja 16 5 Polska Virtus.pro
HellRaisers UE 16 13 Dania North
Virtus.pro Polska 22 25 Francja Team EnVyUs
North Dania 16 10 UE HellRaisers
Fnatic Szwecja 16 10 UE FaZe Clan
Team LDLC.com UE 12 16 Francja G2 Esports
FaZe Clan UE 16 13 Szwecja Fnatic
G2 Esports Francja 16 5 UE Team LDLC.com
Tydzień 7
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team LDLC.com UE 16 5 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 13 16 UE Team LDLC.com
Heroic Dania 11 16 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 6 16 Dania Heroic
Team Kinguin Polska 6 16 WNP Natus Vincere
Team EnVyUs Francja 8 16 UE mousesports
Natus Vincere WNP 16 5 Polska Team Kinguin
mousesports UE 16 12 Francja Team EnVyUs
HellRaisers UE 9 16 Dania Astralis
G2 Esports Francja 16 10 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Astralis Dania 16 14 UE HellRaisers
Ninjas in Pyjamas Szwecja 9 16 Francja G2 Esports
HellRaisers UE 10 16 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 16 14 UE HellRaisers
North Dania 14 16 UE FaZe Clan
FaZe Clan UE 25 22 Dania North
Tydzień 8
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FaZe Clan UE 16 10 UE mousesports
mousesports UE 19 17 UE FaZe Clan
Ninjas in Pyjamas Szwecja 12 16 Dania Astralis
Astralis Dania 12 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Natus Vincere WNP 10 16 Francja G2 Esports
G2 Esports Francja 13 16 WNP Natus Vincere
Virtus.pro Polska 1 16 Dania Heroic
Heroic Dania 16 9 Polska Virtus.pro
Team LDLC.com UE 16 8 WNP Natus Vincere
Natus Vincere WNP 10 16 UE Team LDLC.com
Team Kinguin Polska 11 16 Dania North
North Dania 16 5 Polska Team Kinguin
Tydzień 9
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
mousesports UE 16 12 UE HellRaisers
G2 Esports Francja 16 12 Dania Astralis
HellRaisers UE 8 16 UE mousesports
Astralis Dania 9 16 Francja G2 Esports
Team LDLC.com UE 6 16 Dania North
Virtus.pro Polska 11 16 UE FaZe Clan
North Dania 16 7 UE Team LDLC.com
FaZe Clan UE 16 4 Polska Virtus.pro
Heroic Dania 9 16 Francja Team EnVyUs
Virtus.pro Polska 13 16 Francja G2 Esports
Team EnVyUs Francja 16 12 Dania Heroic
G2 Esports Francja 10 16 Polska Virtus.pro
North Dania 16 1 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Astralis Dania 16 6 Szwecja Fnatic
Ninjas in Pyjamas Szwecja 3 16 Dania North
Fnatic Szwecja 16 14 Dania Astralis
Natus Vincere WNP 8 16 UE mousesports
mousesports UE 16 0 WNP Natus Vincere
Team EnVyUs Francja 16 13 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 13 Francja Team EnVyUs
Tydzień 10
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Kinguin Polska 10 16 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 16 8 Polska Team Kinguin
Team LDLC.com UE 12 16 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 16 10 UE Team LDLC.com
HellRaisers UE 16 14 UE FaZe Clan
FaZe Clan UE 19 15 UE HellRaisers
Heroic Dania 16 10 Polska Team Kinguin
Team Kinguin Polska 10 16 Dania Heroic
Team LDLC.com UE 16 13 Polska Team Kinguin
North Dania 16 6 Polska Virtus.pro
Heroic Dania 16 14 WNP Natus Vincere
G2 Esports Francja 16 4 UE FaZe Clan
mousesports UE 10 16 Szwecja Fnatic
HellRaisers UE 14 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Astralis Dania 13 16 Francja Team EnVyUs
Team Kinguin Polska 7 16 UE Team LDLC.com
Virtus.pro Polska 7 16 Dania North
Natus Vincere WNP 25 22 Dania Heroic
FaZe Clan UE 14 16 Francja G2 Esports
Fnatic Szwecja 16 6 UE mousesports
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 5 UE HellRaisers
Team EnVyUs Francja 16 13 Dania Astralis

Baraże

Broadcast
  • Gospodarz stołu analityków: USA Jason "moses" O'Toole
  • Analityk: Australia Chad "SPUNJ" Burchill
  • Komentatorzy:
Drużyny





Mecze
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
HellRaisers UE 2 0 UE PENTA Sports
Virtus.pro Polska 0 2 Niemcy BIG
PENTA Sports UE 2 0 Polska Virtus.pro
HellRaisers UE 2 1 Niemcy BIG
BIG Niemcy 2 0 UE PENTA Sports

Pula nagród

Advertisement