Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

Ziemia Finały | UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna

ESL Pro League Season 6 był szóstym sezonem turnieju organizowanym wspólnie przez ESEA i ESL, który odbywał się w dniach od 22 sierpnia 2017 do 5 lutego 2018 roku.

Drużyny

Etap grupowy





Wyniki

Broadcast

  • Gospodarz: USA Tres "stunna" Saranthus
  • Analitycy:
    • USA Erik "da_bears" Stromberg
    • USA James "JamezIRL" Macaulay
    • USA Jordan "n0thing" Gilbert
  • Obserwatorzy:
    • USA Heather "sapphiRe" Garozzo
    • USA DJ "Prius" Kuntz
    • USA Alex "caLe" Maxwell
    • USA Codey Ho
    • USA Efren "encg" Chuong
    • USA Carey "frozt" Kertenian
    • Australia Michael "MC" Campagna
  • Komentatorzy:

Etap grupowy

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. UE OpTic Gaming 20 6
2. Brazylia SK Gaming 18 8
3. USA Team Liquid 17 9
4. Ameryka Północna NRG Esports 16 10
5. USA Misfits 15 11
6. Brazylia Luminosity Gaming 15 11
7. USA Counter Logic Gaming 14 12
8. USA Cloud9 14 12
9. Australia Renegades 12 14
10. USA Splyce 11 15
11. USA compLexity Gaming 11 15
12. USA Rogue 6 20
13. USA Ghost Gaming 4 22
14. Brazylia Immortals 9 17

Mecze

Tydzień 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
OpTic Gaming UE 16 5 USA Ghost Gaming
SK Gaming Brazylia 12 16 USA Team Liquid
Ghost Gaming USA 10 16 UE OpTic Gaming
Team Liquid USA 3 16 Brazylia SK Gaming
Splyce USA 16 19 Ameryka Północna NRG eSports
Counter Logic Gaming USA 16 11 USA Cloud9
NRG eSports Ameryka Północna 16 5 USA Splyce
Cloud9 USA 12 16 USA Counter Logic Gaming
Misfits USA 9 16 USA Counter Logic Gaming
Rogue USA 4 16 UE OpTic Gaming
Counter Logic Gaming USA 8 16 USA Misfits
OpTic Gaming UE 16 12 USA Rogue
SK Gaming Brazylia 16 4 Brazylia Luminosity Gaming
Ghost Gaming USA 9 16 USA Team Liquid
Luminosity Gaming Brazylia 12 16 Brazylia SK Gaming
Team Liquid USA 14 16 USA Ghost Gaming
Rogue USA 9 16 USA compLexity Gaming
Misfits USA 16 14 Brazylia Luminosity Gaming
compLexity Gaming USA 16 7 USA Rogue
Luminosity Gaming Brazylia 14 16 USA Misfits
Immortals Brazylia 16 8 Brazylia SK Gaming
Renegades Australia 4 16 USA Splyce
SK Gaming Brazylia 16 12 Brazylia Immortals
Splyce USA 1 16 Australia Renegades
Immortals Brazylia 16 19 Australia Renegades
compLexity Gaming USA 12 16 Brazylia SK Gaming
Renegades Australia 11 16 Brazylia Immortals
SK Gaming Brazylia 16 8 USA compLexity Gaming
Counter Logic Gaming USA 11 16 USA Team Liquid
Cloud9 USA 16 13 Ameryka Północna NRG eSports
Team Liquid USA 16 6 USA Counter Logic Gaming
NRG eSports Ameryka Północna 16 8 USA Cloud9
Tydzień 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Renegades Australia 16 10 USA compLexity Gaming
compLexity Gaming USA 7 16 Australia Renegades
OpTic Gaming UE 16 12 USA Splyce
Splyce USA 14 16 UE OpTic Gaming
OpTic Gaming UE 16 3 Ameryka Północna NRG eSports
Misfits USA 16 8 USA Rogue
NRG eSports Ameryka Północna 16 7 UE OpTic Gaming
Rogue USA 5 16 USA Misfits
Immortals Brazylia 16 5 USA Cloud9
Ghost Gaming Ameryka Północna 3 16 Brazylia Luminosity Gaming
Cloud9 USA 16 3 Brazylia Immortals
Luminosity Gaming Brazylia 16 6 Ameryka Północna Ghost Gaming
Immortals Brazylia (walkower) 0 1 Brazylia Luminosity Gaming
Counter Logic Gaming USA 19 17 Australia Renegades
Luminosity Gaming Brazylia 16 6 Brazylia Immortals
Renegades Australia 16 14 USA Counter Logic Gaming
Misfits USA 16 10 UE OpTic Gaming
NRG eSports Ameryka Północna 16 2 Ameryka Północna Ghost Gaming
OpTic Gaming UE 16 14 USA Misfits
Ghost Gaming Ameryka Północna 4 16 Ameryka Północna NRG eSports
Tydzień 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Rogue USA 14 16 USA Splyce
Splyce USA 16 9 USA Rogue
Rogue USA 16 8 Ameryka Północna Ghost Gaming
Ghost Gaming Ameryka Północna 14 16 USA Rogue
Misfits USA 16 9 USA Splyce
Splyce USA 14 16 USA Misfits
Tydzień 4
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Renegades Australia 7 16 Ameryka Północna NRG eSports
OpTic Gaming UE 16 13 USA compLexity Gaming
NRG eSports Ameryka Północna 9 16 Australia Renegades
compLexity Gaming USA 14 16 UE OpTic Gaming
Counter Logic Gaming USA 16 3 Brazylia SK Gaming
Cloud9 USA 16 6 Kanada Ghost Gaming
SK Gaming Brazylia 16 7 USA Counter Logic Gaming
Ghost Gaming Kanada 12 16 USA Cloud9
Immortals Brazylia 10 16 USA Counter Logic Gaming
Cloud9 USA 16 4 USA Splyce
Counter Logic Gaming USA 16 6 Brazylia Immortals
Splyce USA 1 16 USA Cloud9
Team Liquid USA 12 16 Ameryka Północna NRG eSports
compLexity Gaming USA 13 16 Brazylia Luminosity Gaming
NRG eSports Ameryka Północna 5 16 USA Team Liquid
Luminosity Gaming Brazylia 16 8 USA compLexity Gaming
Renegades Australia 16 8 UE OpTic Gaming
Rogue USA 19 17 Brazylia Immortals
OpTic Gaming UE 16 14 Australia Renegades
Immortals Brazylia 14 16 USA Rogue
Luminosity Gaming Brazylia 13 16 USA Team Liquid
Splyce USA 16 9 Kanada Ghost Gaming
Team Liquid USA 16 10 Brazylia Luminosity Gaming
Ghost Gaming Kanada 9 16 USA Splyce
Tydzień 5
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Misfits USA 7 16 Australia Renegades
Splyce USA 0 16 Brazylia SK Gaming
Renegades Australia 25 22 USA Misfits
SK Gaming Brazylia 16 19 USA Splyce
OpTic Gaming UE 4 16 Brazylia Immortals
compLexity Gaming USA 22 25 USA Team Liquid
Immortals Brazylia 10 16 UE OpTic Gaming
Team Liquid USA 13 16 USA compLexity Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 5 16 UE OpTic Gaming
Ghost Gaming Kanada 8 16 Brazylia Immortals
OpTic Gaming UE 9 16 Brazylia Luminosity Gaming
Immortals Brazylia 16 6 Kanada Ghost Gaming
SK Gaming Brazylia 16 11 USA Cloud9
Team Liquid USA 16 8 USA Rogue
Cloud9 USA 9 16 Brazylia SK Gaming
Rogue USA 8 16 USA Team Liquid
Misfits USA 9 16 Brazylia Immortals
Cloud9 USA 19 15 USA Rogue
Immortals Brazylia 9 16 USA Misfits
Rogue USA 14 16 USA Cloud9
NRG eSports Ameryka Północna 16 9 Brazylia SK Gaming
Splyce USA 8 16 USA compLexity Gaming
SK Gaming Brazylia 16 11 Ameryka Północna NRG eSports
compLexity Gaming USA 3 16 USA Splyce
Misfits USA 16 12 Brazylia SK Gaming
compLexity Gaming USA 9 16 Brazylia Immortals
SK Gaming Brazylia 16 6 USA Misfits
Immortals Brazylia 12 16 USA compLexity Gaming
Team Liquid USA 6 16 UE OpTic Gaming
Ghost Gaming Kanada 21 25 USA Counter Logic Gaming
OpTic Gaming UE 16 13 USA Team Liquid
Counter Logic Gaming USA 16 4 Kanada Ghost Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 2 16 USA Cloud9
Cloud9 USA 11 16 Brazylia Luminosity Gaming
SK Gaming Brazylia 16 7 Australia Renegades
Renegades Australia 13 16 Brazylia SK Gaming
Misfits USA 16 7 USA compLexity Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 16 4 USA Splyce
compLexity Gaming USA 16 4 USA Misfits
Splyce USA 6 16 Brazylia Luminosity Gaming
NRG eSports Ameryka Północna 25 23 USA Counter Logic Gaming
Renegades Australia 14 16 Kanada Ghost Gaming
Counter Logic Gaming USA 16 14 Ameryka Północna NRG eSports
Ghost Gaming Kanada 16 14 Australia Renegades
Tydzień 6
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Counter Logic Gaming USA 16 9 Brazylia Luminosity Gaming
Ghost Gaming Kanada 13 16 Brazylia SK Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 25 23 USA Counter Logic Gaming
SK Gaming Brazylia 16 6 Kanada Ghost Gaming
Misfits USA 4 16 USA Team Liquid
Rogue USA 6 16 Ameryka Północna NRG eSports
Team Liquid USA 25 22 USA Misfits
NRG eSports Ameryka Północna 9 16 USA Rogue
Team Liquid USA 16 3 USA Splyce
NRG eSports Ameryka Północna 13 16 USA compLexity Gaming
Splyce USA 17 19 USA Team Liquid
compLexity Gaming USA 22 19 Ameryka Północna NRG eSports
Cloud9 USA 16 7 Australia Renegades
Counter Logic Gaming USA 16 13 USA Rogue
Renegades Australia 16 11 USA Cloud9
Rogue USA 10 16 USA Counter Logic Gaming
OpTic Gaming UE 11 16 USA Counter Logic Gaming
SK Gaming Brazylia 16 9 USA Rogue
Counter Logic Gaming USA 1 16 UE OpTic Gaming
Rogue USA 9 16 Brazylia SK Gaming
Immortals Brazylia 16 14 USA Team Liquid
compLexity Gaming USA 14 16 USA Cloud9
Team Liquid USA 16 4 Brazylia Immortals
Cloud9 USA 16 14 USA compLexity Gaming
Tydzień 7
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Renegades Australia 19 16 USA Rogue
NRG eSports Ameryka Północna 8 16 USA Misfits
Rogue USA 19 16 Australia Renegades
Misfits USA 6 16 Ameryka Północna NRG eSports
Team Liquid USA 2 16 USA Cloud9
Cloud9 USA 13 16 USA Team Liquid
Misfits USA 16 14 Kanada Ghost Gaming
Ghost Gaming Kanada 8 16 USA Misfits
Luminosity Gaming Brazylia 16 8 Australia Renegades
Renegades Australia 14 16 Brazylia Luminosity Gaming
Splyce USA 16 5 Brazylia Immortals
Immortals Brazylia 3 16 USA Splyce
compLexity Gaming USA 16 14 USA Counter Logic Gaming
Counter Logic Gaming USA 10 16 USA compLexity Gaming
NRG eSports Ameryka Północna 16 2 Brazylia Luminosity Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 5 16 Ameryka Północna NRG eSports
Cloud9 USA 9 16 UE OpTic Gaming
OpTic Gaming UE 16 10 USA Cloud9
Luminosity Gaming Brazylia 19 15 USA Rogue
Splyce USA 16 14 USA Counter Logic Gaming
SK Gaming Brazylia (walkower) 0 1 UE OpTic Gaming
Ghost Gaming USA 11 16 USA compLexity Gaming
Misfits USA 16 13 USA Cloud9
NRG eSports Ameryka Północna 16 0 Brazylia Immortals
Team Liquid USA 4 16 Australia Renegades
Renegades Australia 12 16 USA Team Liquid
Cloud9 USA 16 11 USA Misfits
compLexity Gaming USA 10 16 USA Ghost Gaming
OpTic Gaming UE 1 0 Brazylia SK Gaming (walkower)
Counter Logic Gaming USA 4 16 USA Splyce
Rogue USA 11 16 Brazylia Luminosity Gaming
Immortals Brazylia 4 16 Ameryka Północna NRG eSports

Baraże

Broadcast
  • Analitycy:
    • USA Mark "boq" Wilson
    • USA John "BLU" Mullen
    • Kanada Evan "emode" Patrao
  • Obserwatorzy:
  • Komentatorzy:
  • Zdalny komentator: Kanada Conner "Scrawny" Girvan
Drużyny





Mecze
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
GX USA 0 2 USA Rogue
Ghost Gaming Kanada 2 1 Kanada Rise Nation
GX USA 0 2 Kanada Rise Nation
Rogue USA 0 2 Kanada Ghost Gaming
Rogue USA 2 0 Kanada Rise Nation

Pula nagród

Advertisement