Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

Ziemia Finały | UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna

ESL Pro League Season 6 był szóstym sezonem turnieju organizowanym wspólnie przez ESEA i ESL, który odbywał się w dniach od 22 sierpnia 2017 do 5 lutego 2018 roku.

Drużyny





Wyniki

Broadcast

Etap grupowy

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja Fnatic 18 8
2. Dania North 18 8
3. Dania Astralis 16 10
4. UE FaZe Clan 15 11
5. Szwecja Ninjas in Pyjamas 15 11
6. Ziemia HellRaisers 13 13
7. Francja G2 Esports 13 13
8. Francja Team EnVyUs 12 14
9. UE mousesports 12 14
10. Dania Heroic 11 15
11. UE Team LDLC.com 11 15
12. Ukraina Natus Vincere 10 16
13. Szwecja GODSENT 9 17
14. Niemcy BIG 9 17

Mecze

Tydzień 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
HellRaisers Ziemia 8 16 Dania Heroic
G2 Esports Francja 3 16 UE FaZe Clan
Heroic Dania 16 4 Ziemia HellRaisers
mousesports UE 16 6 Szwecja GODSENT
BIG Niemcy 9 16 Szwecja Fnatic
GODSENT Szwecja 19 16 UE mousesports
Fnatic Szwecja 16 11 Niemcy BIG
BIG Niemcy 7 16 Ziemia HellRaisers
G2 Esports Francja 16 9 Dania Astralis
HellRaisers Ziemia 11 16 Niemcy BIG
Astralis Dania 6 16 Francja G2 Esports
mousesports UE 16 9 UE FaZe Clan
Heroic Dania 16 10 Szwecja GODSENT
FaZe Clan UE 16 14 UE mousesports
GODSENT Szwecja 16 9 Dania Heroic
G2 Esports Francja 16 9 Dania North
Team EnVyUs Francja 16 14 Ziemia HellRaisers
North Dania 16 7 Francja G2 Esports
HellRaisers Ziemia 16 19 Francja Team EnVyUs
Astralis Dania 16 6 Dania Heroic
BIG Niemcy 8 16 UE FaZe Clan
Heroic Dania 12 16 Dania Astralis
FaZe Clan UE 10 16 Niemcy BIG
Team LDLC.com UE 4 16 Szwecja Fnatic
Team EnVyUs Francja 12 16 UE FaZe Clan
Fnatic Szwecja 16 6 UE Team LDLC.com
FaZe Clan UE 16 7 Francja Team EnVyUs
North Dania 16 6 Francja Team EnVyUs
Natus Vincere Ukraina 10 16 Dania Heroic
Team EnVyUs Francja 13 16 Dania North
Heroic Dania 16 14 Ukraina Natus Vincere
Natus Vincere Ukraina 9 16 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 5 16 Ukraina Natus Vincere
North Dania 16 5 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 12 16 Dania North
G2 Esports Francja 16 7 UE mousesports
mousesports UE 25 22 Francja Team EnVyUs
Natus Vincere Ukraina 16 9 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 13 Ukraina Natus Vincere
Tydzień 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Astralis Dania 16 6 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 14 16 Dania Astralis
Team EnVyUs Francja 16 13 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 16 10 Francja Team EnVyUs
HellRaisers Ziemia 16 9 Dania North
North Dania 16 9 Ziemia HellRaisers
GODSENT Szwecja 9 16 Dania Astralis
Astralis Dania 8 16 Szwecja GODSENT
HellRaisers Ziemia 5 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 6 Ziemia HellRaisers
Team EnVyUs Francja 10 16 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 16 9 Francja Team EnVyUs
Tydzień 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team LDLC.com UE 16 9 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 8 16 UE Team LDLC.com
BIG Niemcy 19 15 Dania Heroic
Heroic Dania 1 16 Niemcy BIG
HellRaisers Ziemia 8 16 UE Team LDLC.com
Team LDLC.com UE 14 16 Ziemia HellRaisers
BIG Niemcy 16 8 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 13 16 Niemcy BIG
Tydzień 4
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
HellRaisers Ziemia 16 5 Ukraina Natus Vincere
Team LDLC.com UE 16 8 Francja Team EnVyUs
Natus Vincere Ukraina 13 16 Ziemia HellRaisers
Team EnVyUs Francja 22 25 UE Team LDLC.com
North Dania 16 12 UE mousesports
Fnatic Szwecja 16 13 Dania Heroic
mousesports UE 14 16 Dania North
Heroic Dania 16 19 Szwecja Fnatic
Natus Vincere Ukraina 16 5 Francja Team EnVyUs
mousesports UE 1 16 Szwecja Fnatic
Team EnVyUs Francja 16 14 Ukraina Natus Vincere
Fnatic Szwecja 16 10 UE mousesports
G2 Esports Francja 14 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
GODSENT Szwecja 12 16 Dania North
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 13 Francja G2 Esports
North Dania 8 16 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 16 12 Szwecja Fnatic
North Dania 12 16 Dania Heroic
Fnatic Szwecja 11 16 Szwecja GODSENT
Heroic Dania 11 16 Dania North
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 6 UE FaZe Clan
Team LDLC.com UE 16 12 Niemcy BIG
FaZe Clan UE 16 7 Szwecja Ninjas in Pyjamas
BIG Niemcy 25 22 UE Team LDLC.com
Tydzień 5
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
G2 Esports Francja 9 16 Francja Team EnVyUs
Astralis Dania 16 11 UE Team LDLC.com
Team EnVyUs Francja 16 13 Francja G2 Esports
Team LDLC.com UE 3 16 Dania Astralis
Fnatic Szwecja 17 19 Szwecja Ninjas in Pyjamas
mousesports UE 22 20 Niemcy BIG
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 4 Szwecja Fnatic
BIG Niemcy 7 16 UE mousesports
Astralis Dania 16 19 Niemcy BIG
Natus Vincere Ukraina 16 14 UE Team LDLC.com
BIG Niemcy 6 16 Dania Astralis
Team LDLC.com UE 10 16 Ukraina Natus Vincere
FaZe Clan UE 12 16 Dania North
Ninjas in Pyjamas Szwecja 14 16 UE Team LDLC.com
North Dania 4 16 UE FaZe Clan
Team LDLC.com UE 19 17 Szwecja Ninjas in Pyjamas
North Dania 10 16 Dania Astralis
FaZe Clan UE 10 16 Ziemia HellRaisers
Astralis Dania 16 10 Dania North
HellRaisers Ziemia 16 12 UE FaZe Clan
Ninjas in Pyjamas Szwecja 2 16 UE mousesports
G2 Esports Francja 17 19 UE Team LDLC.com
mousesports UE 6 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Team LDLC.com UE 5 16 Francja G2 Esports
G2 Esports Francja 19 16 Ukraina Natus Vincere
Fnatic Szwecja 10 16 Ziemia HellRaisers
Natus Vincere Ukraina 14 16 Francja G2 Esports
HellRaisers Ziemia 17 19 Szwecja Fnatic
FaZe Clan UE 16 14 Dania Astralis
Heroic Dania 12 16 UE mousesports
Astralis Dania 19 15 UE FaZe Clan
mousesports UE 13 16 Dania Heroic
mousesports UE 16 12 Ukraina Natus Vincere
Natus Vincere Ukraina 11 16 UE mousesports
Fnatic Szwecja 16 4 Dania Astralis
Astralis Dania 8 16 Szwecja Fnatic
Natus Vincere Ukraina 4 16 Dania Astralis
G2 Esports Francja 10 16 Ziemia HellRaisers
Astralis Dania 19 15 Ukraina Natus Vincere
HellRaisers Ziemia 13 16 Francja G2 Esports
Heroic Dania 4 16 UE FaZe Clan
Team EnVyUs Francja 16 11 UE mousesports
FaZe Clan UE 12 16 Dania Heroic
mousesports UE 16 10 Francja Team EnVyUs
Tydzień 6
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 4 Niemcy BIG
FaZe Clan UE 16 4 Szwecja GODSENT
BIG Niemcy 7 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
GODSENT Szwecja 10 16 UE FaZe Clan
Fnatic Szwecja 17 19 Dania North
G2 Esports Francja 16 10 Dania Heroic
North Dania 19 16 Szwecja Fnatic
Heroic Dania 14 16 Francja G2 Esports
Natus Vincere Ukraina 8 16 Dania North
G2 Esports Francja 14 16 Niemcy BIG
North Dania 17 19 Ukraina Natus Vincere
BIG Niemcy 12 16 Francja G2 Esports
GODSENT Szwecja 16 19 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Team LDLC.com UE 16 11 UE mousesports
Ninjas in Pyjamas Szwecja 14 16 Szwecja GODSENT
mousesports UE 12 16 UE Team LDLC.com
HellRaisers Ziemia 10 16 Dania Astralis
GODSENT Szwecja 16 14 Ukraina Natus Vincere
Astralis Dania 10 16 Ziemia HellRaisers
Natus Vincere Ukraina 16 9 Szwecja GODSENT
Heroic Dania 9 16 Francja Team EnVyUs
Team LDLC.com UE (walkower) 0 1 UE FaZe Clan
Team EnVyUs Francja 10 16 Dania Heroic
FaZe Clan UE 1 0 UE Team LDLC.com (walkower)
Tydzień 7
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team EnVyUs Francja 16 4 Niemcy BIG
BIG Niemcy 13 16 Francja Team EnVyUs
G2 Esports Francja 16 11 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 15 19 Francja G2 Esports
mousesports UE 16 6 Ziemia HellRaisers
HellRaisers Ziemia 16 10 UE mousesports
FaZe Clan UE 7 16 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 16 12 UE FaZe Clan
Ninjas in Pyjamas Szwecja 25 21 Dania Heroic
Heroic Dania 9 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Astralis Dania 6 16 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 9 16 Dania Astralis
BIG Niemcy 11 16 Ukraina Natus Vincere
Natus Vincere Ukraina 16 12 Niemcy BIG
North Dania 16 12 UE Team LDLC.com
Team LDLC.com UE 9 16 Dania North
FaZe Clan UE 16 6 Ukraina Natus Vincere
G2 Esports Francja 9 16 Szwecja Fnatic
Heroic Dania 19 17 UE Team LDLC.com
GODSENT Szwecja 8 16 Ziemia HellRaisers
Ninjas in Pyjamas Szwecja 19 15 Francja Team EnVyUs
North Dania 16 8 Niemcy BIG
mousesports UE 5 16 Dania Astralis
Natus Vincere Ukraina 22 19 UE FaZe Clan
Fnatic Szwecja 16 11 Francja G2 Esports
Team LDLC.com UE 6 16 Dania Heroic
HellRaisers Ziemia 16 2 Szwecja GODSENT
Team EnVyUs Francja 16 12 Szwecja Ninjas in Pyjamas
BIG Niemcy 9 16 Dania North
Astralis Dania 12 16 UE mousesports

Baraże

Broadcast
Drużyny





Mecze
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Space Soldiers Turcja 1 2 Ukraina Natus Vincere
GODSENT Szwecja 2 1 Słowacja eXtatus
Space Soldiers Turcja 2 0 Słowacja eXtatus
Natus Vincere Ukraina 2 1 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 0 2 Turcja Space Soldiers

Pula nagród

Advertisement