Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

Ziemia Finały | UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna | Ameryka Południowa Ameryka Południowa | Stowarzyszenie Narodów Azji Południowo-Wschodniej Azja-Pacyfik

ESL Pro League Season 7 - Ameryka Północna był siódmym sezonem turnieju organizowanym wspólnie przez ESEA i ESL, który odbywał się w dniach od 13 lutego do 10 maja 2018 roku.

Drużyny

Etap grupowy





Wyniki

Broadcast

Etap grupowy

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Ameryka Północna Team Liquid 20 2
2. USA NRG Esports 17 5
3. Dania OpTic Gaming 14 8
4. USA Cloud9 13 9
5. Australia Renegades 13 9
6. Brazylia SK Gaming 12 10
7. USA Rogue 11 11
8. Brazylia Luminosity Gaming 9 13
9. Kanada Ghost Gaming 7 15
10. USA compLexity Gaming 7 15
11. USA Splyce 7 15
12. USA Team Dignitas 2 20

Mecze

Tydzień 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Cloud9 USA 13 16 Brazylia SK Gaming
SK Gaming Brazylia 7 16 USA Cloud9
Renegades Australia 19 17 Brazylia Luminosity Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 16 9 Australia Renegades
compLexity Gaming Ameryka Północna 11 16 USA Splyce
Splyce USA 19 17 Ameryka Północna compLexity Gaming
Ghost Gaming Kanada 3 16 Australia Renegades
Renegades Australia 16 3 Kanada Ghost Gaming
SK Gaming Brazylia 16 8 Brazylia Luminosity Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 16 8 Brazylia SK Gaming
Rogue USA 16 11 USA Splyce
Splyce USA 16 6 USA Rogue
compLexity Gaming Ameryka Północna 16 6 Brazylia Luminosity Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 16 10 Ameryka Północna compLexity Gaming
Rogue USA 16 6 Kanada Ghost Gaming
Ghost Gaming Kanada 14 16 USA Rogue
compLexity Gaming Ameryka Północna 16 8 USA Team Dignitas
Team Dignitas USA 10 16 Ameryka Północna compLexity Gaming
Tydzień 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
compLexity Gaming Ameryka Północna 7 16 Dania OpTic Gaming
OpTic Gaming Dania 16 14 Ameryka Północna compLexity Gaming
Splyce USA 5 16 USA NRG Esports
NRG Esports USA 16 9 USA Splyce
Luminosity Gaming Brazylia 16 4 USA Team Dignitas
Team Dignitas USA 9 16 Brazylia Luminosity Gaming
OpTic Gaming Dania 8 16 USA Cloud9
Cloud9 USA 4 16 Dania OpTic Gaming
SK Gaming Brazylia (walkower) 0 1 Ameryka Północna Team Liquid
Team Liquid Ameryka Północna 1 0 Brazylia SK Gaming (walkower)
Rogue USA 6 16 USA NRG Esports
NRG Esports USA 16 9 USA Rogue
Cloud9 USA 7 16 Ameryka Północna Team Liquid
Team Liquid Ameryka Północna 19 16 USA Cloud9
NRG Esports USA 16 10 Brazylia SK Gaming
SK Gaming Brazylia 4 16 USA NRG Esports
Rogue USA 7 16 Dania OpTic Gaming
OpTic Gaming Dania 3 16 USA Rogue
Tydzień 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Renegades Australia 16 4 USA Splyce
Splyce USA 8 16 Australia Renegades
Team Dignitas USA 8 16 Ameryka Północna Team Liquid
Team Liquid Ameryka Północna 16 10 USA Team Dignitas
Rogue USA 16 10 Brazylia Luminosity Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 16 10 USA Rogue
Ghost Gaming Kanada 16 14 USA Splyce
Splyce USA 10 16 Kanada Ghost Gaming
Team Liquid Ameryka Północna 16 12 Australia Renegades
Renegades Australia 9 16 Ameryka Północna Team Liquid
OpTic Gaming Dania 4 16 Kanada Ghost Gaming
Ghost Gaming Kanada 13 16 Dania OpTic Gaming
Tydzień 4
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Rogue USA 16 6 Ameryka Północna compLexity Gaming
Team Liquid Ameryka Północna 16 10 Brazylia Luminosity Gaming
compLexity Gaming Ameryka Północna 16 3 USA Rogue
Luminosity Gaming Brazylia 16 11 Ameryka Północna Team Liquid
Splyce USA 3 16 Dania OpTic Gaming
Cloud9 USA 16 11 USA NRG Esports
OpTic Gaming Dania 16 12 USA Splyce
NRG Esports USA 16 7 USA Cloud9
Rogue USA 12 16 Brazylia SK Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 16 3 USA Splyce
SK Gaming Brazylia 14 16 USA Rogue
Splyce USA 16 13 Brazylia Luminosity Gaming
Team Dignitas USA 13 16 USA NRG Esports
Cloud9 USA 16 13 Kanada Ghost Gaming
NRG Esports USA 16 3 USA Team Dignitas
Ghost Gaming Kanada 16 14 USA Cloud9
Renegades Australia 16 19 Dania OpTic Gaming
Rogue USA 10 16 Ameryka Północna Team Liquid
OpTic Gaming Dania 8 16 Australia Renegades
Team Liquid Ameryka Północna 16 14 USA Rogue
NRG Esports USA 19 17 Kanada Ghost Gaming
Cloud9 USA 17 19 Ameryka Północna compLexity Gaming
Ghost Gaming Kanada 4 16 USA NRG Esports
compLexity Gaming Ameryka Północna 11 16 USA Cloud9
Tydzień 5
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Ghost Gaming Kanada 14 16 Ameryka Północna Team Liquid
Team Liquid Ameryka Północna 16 4 Kanada Ghost Gaming
compLexity Gaming USA 3 16 Australia Renegades
Renegades Australia 16 10 USA compLexity Gaming
Splyce USA 1 0 Brazylia SK Gaming (walkower)
SK Gaming Brazylia 16 11 USA Splyce
OpTic Gaming Dania 16 2 Brazylia SK Gaming
SK Gaming Brazylia 16 13 Dania OpTic Gaming
Team Dignitas USA 14 16 USA Cloud9
Cloud9 USA 16 5 USA Team Dignitas
NRG Esports USA 22 20 Ameryka Północna Team Liquid
Team Liquid Ameryka Północna 16 7 USA NRG Esports
SK Gaming Brazylia 16 8 Kanada Ghost Gaming
Ghost Gaming Kanada 10 16 Brazylia SK Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 3 16 USA Cloud9
Cloud9 USA 16 7 Brazylia Luminosity Gaming
Team Liquid Ameryka Północna 16 6 USA Splyce
Splyce USA 2 16 Ameryka Północna Team Liquid
Tydzień 6
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
NRG Esports USA 5 16 Australia Renegades
Renegades Australia 19 17 USA NRG Esports
Team Dignitas USA 4 16 Brazylia SK Gaming
SK Gaming Brazylia 16 4 USA Team Dignitas
Luminosity Gaming Brazylia 8 16 Dania OpTic Gaming
OpTic Gaming Dania 16 7 Brazylia Luminosity Gaming
NRG Esports USA 16 4 USA compLexity Gaming
compLexity Gaming USA 9 16 USA NRG Esports
Splyce USA 16 9 USA Team Dignitas
Team Dignitas USA 16 8 USA Splyce
OpTic Gaming Dania 7 16 USA NRG Esports
NRG Esports USA 14 16 Dania OpTic Gaming
Renegades Australia 9 16 USA Cloud9
Cloud9 USA 19 17 Australia Renegades
SK Gaming Brazylia 6 16 USA compLexity Gaming
compLexity Gaming USA 2 16 Brazylia SK Gaming
Team Dignitas USA 16 12 Kanada Ghost Gaming
Ghost Gaming Kanada 16 11 USA Team Dignitas
Tydzień 7
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Rogue USA 16 11 Australia Renegades
Renegades Australia 16 6 USA Rogue
OpTic Gaming Dania 16 13 USA Team Dignitas
Team Dignitas USA 9 16 Dania OpTic Gaming
Ghost Gaming Kanada 3 16 Brazylia Luminosity Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 12 16 Kanada Ghost Gaming
Team Liquid Ameryka Północna 16 6 USA compLexity Gaming
compLexity Gaming USA 6 16 Ameryka Północna Team Liquid
Renegades Australia 16 10 USA Team Dignitas
Team Dignitas USA 12 16 Australia Renegades
Rogue USA 8 16 USA Cloud9
Cloud9 USA 6 16 USA Rogue
Team Liquid Ameryka Północna 1 0 Dania OpTic Gaming (walkower)
Splyce USA 16 6 USA Cloud9
Ghost Gaming Kanada 8 16 USA compLexity Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 3 16 USA NRG Esports
SK Gaming Brazylia 19 15 Australia Renegades
Rogue USA 16 6 USA Team Dignitas
OpTic Gaming Dania (walkower) 0 1 Ameryka Północna Team Liquid
Cloud9 USA 16 13 USA Splyce
compLexity Gaming USA 13 16 Kanada Ghost Gaming
NRG Esports USA 16 4 Brazylia Luminosity Gaming
Renegades Australia 3 16 Brazylia SK Gaming
Team Dignitas USA 5 16 USA Rogue

Baraże

  • Lokalizacja: Anglia Leicester, Anglia
Broadcast
  • Analitycy/Komentatorzy:
Drużyny





Mecze
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
compLexity Gaming USA 2 0 USA Torqued
ex-Splyce Ameryka Północna 2 0 USA Swole Patrol
compLexity Gaming USA 2 0 Ameryka Północna ex-Splyce
Torqued USA 0 2 USA Swole Patrol
ex-Splyce Ameryka Północna 2 1 USA Swole Patrol

Pula nagród

Advertisement