FANDOM


Ziemia - flaga Finały | UE - flaga Europa | Ameryka Północna - flaga Ameryka Północna | Ameryka Południowa - flaga Ameryka Południowa | Stowarzyszenie Narodów Azji Południowo-Wschodniej - flaga Azja-Pacyfik

ESL Pro League Season 7 - Azja-Pacyfik był siódmym sezonem turnieju organizowanym wspólnie przez ESEA i ESL, który odbywał się w dniach od 27 marca do 22 kwietnia 2018 roku.

WynikiEdytuj

Australia i Nowa ZelandiaEdytuj

  • Data: 4-10 kwietnia 2018

Kraje uczestnicząceEdytuj

  • Australia - flaga Australia
  • Nowa Zelandia - flaga Nowa Zelandia

BroadcastEdytuj

  • Komentatorzy:
    • Australia - flaga Iain "SnypeR" Turner
    • Australia - flaga Tim "Brainstorm" Dunne
    • Australia - flaga Kevin "KaRath" Zhu
    • Australia - flaga Danny "dK" Kim

DrużynyEdytuj





Górna drabinkaEdytuj

ĆwierćfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ORDER Australia - flaga 2 0 Australia - flaga Lucky7 Gaming
Corvidae Australia - flaga 0 2 Australia - flaga Chiefs eSports Club
Grayhound Gaming Australia - flaga 2 0 Australia - flaga Dark Sided
Legacy Esports Australia - flaga 0 2 Australia - flaga Tainted Minds
PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ORDER Australia - flaga 2 0 Australia - flaga Chiefs eSports Club
Grayhound Gaming Australia - flaga 2 0 Australia - flaga Tainted Minds

Dolna drabinkaEdytuj

Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Lucky7 Gaming Australia - flaga 0 2 Australia - flaga Corvidae
Dark Sided Australia - flaga 1 2 Australia - flaga Legacy Esports
Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Tainted Minds Australia - flaga 2 0 Australia - flaga Corvidae
Chiefs eSports Club Australia - flaga 2 0 Australia - flaga Legacy Esports
Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Tainted Minds Australia - flaga 2 0 Australia - flaga Chiefs eSports Club

ChinyEdytuj

  • Data: 27-29 marca 2018

Kraje uczestnicząceEdytuj

  • Chiny - flaga Chiny
  • Hongkong - flaga Hongkong
  • Japonia - flaga Japonia
  • Korea Południowa - flaga Korea Południowa
  • Mongolia - flaga Mongolia

BroadcastEdytuj

  • Komentatorzy:
    • Australia - flaga Iain "SnypeR" Turner
    • Australia - flaga Tim "Brainstorm" Dunne

DrużynyEdytuj





Górna drabinkaEdytuj

ĆwierćfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Flash Gaming Chiny - flaga 2 0 Chiny - flaga EHOME
Eclipse Chiny - flaga 1 2 Korea Południowa - flaga MVP PK
5Power Club Ziemia - flaga 2 0 Japonia - flaga SZ Absolute
Roar eSports Chiny - flaga 0 2 Mongolia - flaga The MongolZ
PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Flash Gaming Chiny - flaga 0 2 Korea Południowa - flaga MVP PK
5Power Club Ziemia - flaga 0 2 Mongolia - flaga The MongolZ

Dolna drabinkaEdytuj

Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
EHOME Chiny - flaga 0 2 Chiny - flaga Eclipse
SZ Absolute Japonia - flaga 2 1 Chiny - flaga Roar eSports
Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
5Power Club Ziemia - flaga 1 2 Chiny - flaga Eclipse
Flash Gaming Chiny - flaga 2 0 Japonia - flaga SZ Absolute
Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Eclipse Chiny - flaga 0 2 Chiny - flaga Flash Gaming

Azja Południowo-WschodniaEdytuj

  • Data: 6-8 kwietnia 2018

Kraje uczestnicząceEdytuj

  • Bhutan - flaga Bhutan
  • Brunei - flaga Brunei
  • Filipiny - flaga Filipiny
  • Indonezja - flaga Indonezja
  • Kambodża - flaga Kambodża
  • Laos - flaga Laos
  • Malezja - flaga Malezja
  • Mjanma - flaga Mjanma
  • Nepal - flaga Nepal
  • Singapur - flaga Singapur
  • Tajlandia - flaga Tajlandia
  • Tajwan - flaga Tajwan
  • Wietnam - flaga Wietnam

BroadcastEdytuj

  • Komentatorzy:
    • Australia - flaga Iain "SnypeR" Turner
    • Australia - flaga Tim "Brainstorm" Dunne
    • Australia - flaga Kevin "KaRath" Zhu
    • Australia - flaga Danny "dK" Kim

DrużynyEdytuj





Górna drabinkaEdytuj

ĆwierćfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
B.O.O.T-dreamScape Singapur - flaga 2 0 Filipiny - flaga Mineski
Fire Dragoon E-sports Malezja - flaga 0 2 Indonezja - flaga Recca Esports
Signature Gaming Tajlandia - flaga 2 0 Wietnam - flaga GameTV
Beyond Esports Tajlandia - flaga 2 0 Tajlandia - flaga Alpha Red
PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
B.O.O.T-dreamScape Singapur - flaga 2 0 Indonezja - flaga Recca Esports
Signature Gaming Tajlandia - flaga 2 0 Tajlandia - flaga Beyond Esports
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
B.O.O.T-dreamScape Singapur - flaga 1 2 Tajlandia - flaga Signature Gaming

Dolna drabinkaEdytuj

Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Mineski Filipiny - flaga 2 1 Malezja - flaga Fire Dragoon E-sports
GameTV Wietnam - flaga 0 2 Tajlandia - flaga Alpha Red
Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Beyond Esports Tajlandia - flaga 0 2 Filipiny - flaga Mineski
Recca Esports Indonezja - flaga 2 0 Tajlandia - flaga Alpha Red
Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Mineski Filipiny - flaga 1 2 Indonezja - flaga Recca Esports
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
B.O.O.T-dreamScape Singapur - flaga 2 0 Indonezja - flaga Recca Esports

Ogólna liga AzjiEdytuj

  • Lokalizacja: Australia - flaga Sydney, Australia
  • Data: 20-22 kwietnia 2018

BroadcastEdytuj

  • Gospodarz: Australia - flaga Ben "SandMan" Green
  • Analitycy:
  • Komentatorzy:
    • Australia - flaga Kevin "KaRath" Zhu
    • Australia - flaga Jordan "Elfishguy" Mays
    • Australia - flaga Matthew "Judge" Brand
    • Australia - flaga Tim "brainstorm" Dunne
    • Australia - flaga Stuart "sonic" Rayner

DrużynyEdytuj





Uwaga:

Etap grupowyEdytuj

Grupa AEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Australia - flaga ORDER 2 0
2. Korea Południowa - flaga MVP PK 2 1
3. Tajlandia - flaga Signature Gaming 1 2
4. Japonia - flaga SZ Absolute 0 2
Mecze grupy AEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
MVP PK Korea Południowa - flaga 16 14 Japonia - flaga SZ Absolute
ORDER Australia - flaga 16 12 Tajlandia - flaga Signature Gaming
MVP PK Korea Południowa - flaga 1 2 Australia - flaga ORDER
SZ Absolute Japonia - flaga 0 2 Tajlandia - flaga Signature Gaming
MVP PK Korea Południowa - flaga 2 0 Tajlandia - flaga Signature Gaming
Grupa BEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Australia - flaga Tainted Minds 2 0
2. Australia - flaga Grayhound Gaming 2 1
3. Singapur - flaga B.O.O.T-dreamScape 1 2
4. Mongolia - flaga The MongolZ 0 2
Mecze grupy BEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
The MongolZ Mongolia - flaga 6 16 Australia - flaga Tainted Minds
Grayhound Gaming Australia - flaga 14 16 Singapur - flaga B.O.O.T-dreamScape
Tainted Minds Australia - flaga 2 0 Singapur - flaga B.O.O.T-dreamScape
The MongolZ Mongolia - flaga 0 2 Australia - flaga Grayhound Gaming
B.O.O.T-dreamScape Singapur - flaga 0 2 Australia - flaga Grayhound Gaming

Faza pucharowaEdytuj

PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ORDER Australia - flaga 0 2 Australia - flaga Grayhound Gaming
Tainted Minds Australia - flaga 0 2 Korea Południowa - flaga MVP PK
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Grayhound Gaming Australia - flaga 1 2 Korea Południowa - flaga MVP PK

Pula nagródEdytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.