Ziemia Finały | UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna | Ameryka Południowa Ameryka Południowa | Stowarzyszenie Narodów Azji Południowo-Wschodniej Azja-Pacyfik

ESL Pro League Season 7 - Europa był siódmym sezonem turnieju organizowanym wspólnie przez ESEA i ESL, który odbywał się w dniach od 13 lutego do 10 maja 2018 roku.

Drużyny

Etap grupowy





Wyniki

Broadcast

  • Gospodarz: Wielka Brytania Alex "Machine" Richardson
  • Eksperci:
    • Australia Chad "SPUNJ" Burchill
    • Serbia Janko "YNk" Paunović
  • Komentatorzy:
  • Obserwatorzy:
    • Dania Bastian "UnknownFME" Faber
    • Dania Alexander "Xan" Sand

Etap grupowy

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. UE mousesports 18 8
2. Szwecja Ninjas in Pyjamas 17 9
3. Ukraina Natus Vincere 18 8
4. UE FaZe Clan 15 11
5. Turcja Space Soldiers 15 11
6. Dania Astralis 15 11
7. Ziemia HellRaisers 13 13
8. Kraje Nordyckie Heroic 14 12
9. Dania North 13 13
10. Francja G2 Esports 12 14
11. Szwecja Fnatic 10 16
12. Francja Team EnVyUs 8 18
13. Polska AGO Esports 7 19
14. UE Team LDLC.com 7 19

Mecze

Tydzień 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Astralis Dania 16 5 UE Team LDLC.com
G2 Esports Francja 11 16 UE FaZe Clan
Team LDLC.com UE 5 16 Dania Astralis
FaZe Clan UE 16 13 Francja G2 Esports
Fnatic Szwecja 7 16 UE mousesports
Natus Vincere Ukraina 16 6 Ziemia HellRaisers
mousesports UE 16 11 Szwecja Fnatic
HellRaisers Ziemia 16 14 Ukraina Natus Vincere
FaZe Clan UE 14 16 Dania Astralis
Team LDLC.com UE 2 16 Polska AGO Esports
Astralis Dania 22 20 UE FaZe Clan
AGO Esports Polska 16 11 UE Team LDLC.com
Natus Vincere Ukraina 16 6 UE FaZe Clan
Space Soldiers Turcja 16 1 Dania Heroic
FaZe Clan UE 23 25 Ukraina Natus Vincere
Heroic Dania 5 16 Turcja Space Soldiers
mousesports UE 16 9 Dania Astralis
HellRaisers Ziemia 22 19 Szwecja Fnatic
Astralis Dania 16 14 UE mousesports
Fnatic Szwecja 11 16 Ziemia HellRaisers
G2 Esports Francja 16 12 Polska AGO Esports
Space Soldiers Turcja 11 16 UE Team LDLC.com
AGO Esports Polska 8 16 Francja G2 Esports
Team LDLC.com UE 1 16 Turcja Space Soldiers
Fnatic Szwecja 16 10 Szwecja Ninjas in Pyjamas
AGO Esports Polska 7 16 UE FaZe Clan
Ninjas in Pyjamas Szwecja 14 16 Szwecja Fnatic
FaZe Clan UE 16 11 Polska AGO Esports
Natus Vincere Ukraina 16 8 Dania North
Astralis Dania 10 16 Dania Heroic
North Dania 16 10 Ukraina Natus Vincere
Heroic Dania 16 14 Dania Astralis
G2 Esports Francja 10 16 Szwecja Fnatic
Ninjas in Pyjamas Szwecja 19 15 Turcja Space Soldiers
Fnatic Szwecja 16 10 Francja G2 Esports
Space Soldiers Turcja 10 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Tydzień 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
North Dania 8 16 UE mousesports
mousesports UE 13 16 Dania North
Natus Vincere Ukraina 6 16 Turcja Space Soldiers
Space Soldiers Turcja 8 16 Ukraina Natus Vincere
Team EnVyUs Francja 13 16 UE Team LDLC.com
Team LDLC.com UE 19 16 Francja Team EnVyUs
Natus Vincere Ukraina 16 9 Polska AGO Esports
AGO Esports Polska 12 16 Ukraina Natus Vincere
HellRaisers Ziemia 16 4 Dania Heroic
Heroic Dania 19 15 Ziemia HellRaisers
Team LDLC.com UE 6 16 Dania North
North Dania 11 16 UE Team LDLC.com
AGO Esports Polska 12 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 10 Polska AGO Esports
Space Soldiers Turcja 16 5 Francja G2 Esports
G2 Esports Francja 14 16 Turcja Space Soldiers
North Dania 16 14 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 16 3 Dania North
Tydzień 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
mousesports UE 16 10 UE FaZe Clan
FaZe Clan UE 12 16 UE mousesports
Heroic Dania 16 11 Dania North
North Dania 6 16 Dania Heroic
Astralis Dania 16 12 Francja G2 Esports
G2 Esports Francja 16 14 Dania Astralis
G2 Esports Francja 17 19 UE mousesports
mousesports UE 4 16 Francja G2 Esports
FaZe Clan UE 16 9 Dania Heroic
Heroic Dania 8 16 UE FaZe Clan
mousesports UE 16 8 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 12 UE mousesports
North Dania 4 16 Dania Astralis
Astralis Dania 16 11 Dania North
G2 Esports Francja 11 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 12 Francja G2 Esports
Heroic Dania 5 16 UE mousesports
mousesports UE 14 16 Dania Heroic
Tydzień 4
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Heroic Dania 6 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 19 Dania Heroic
Astralis Dania 16 19 Ziemia HellRaisers
HellRaisers Ziemia 6 16 Dania Astralis
Heroic Dania 10 16 Francja G2 Esports
G2 Esports Francja 16 14 Dania Heroic
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 2 Ziemia HellRaisers
HellRaisers Ziemia 16 9 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Natus Vincere Ukraina 16 10 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 6 16 Ukraina Natus Vincere
AGO Esports Polska 4 16 Turcja Space Soldiers
Space Soldiers Turcja 16 2 Polska AGO Esports
Space Soldiers Turcja 16 12 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 5 16 Turcja Space Soldiers
Natus Vincere Ukraina 16 6 UE Team LDLC.com
Team LDLC.com UE 6 16 Ukraina Natus Vincere
Fnatic Szwecja 9 16 Dania North
North Dania 16 11 Szwecja Fnatic
Tydzień 5
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FaZe Clan UE 5 16 Francja Team EnVyUs
mousesports UE 16 4 Ziemia HellRaisers
Team EnVyUs Francja 6 16 UE FaZe Clan
HellRaisers Ziemia 16 7 UE mousesports
Natus Vincere Ukraina 12 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Astralis Dania 10 16 Polska AGO Esports
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 7 Ukraina Natus Vincere
AGO Esports Polska 15 19 Dania Astralis
G2 Esports Francja 12 16 Dania North
Team LDLC.com UE 19 16 Dania Heroic
North Dania 16 13 Francja G2 Esports
Heroic Dania 19 17 UE Team LDLC.com
Team EnVyUs Francja 8 16 Francja G2 Esports
HellRaisers Ziemia 9 16 Polska AGO Esports
G2 Esports Francja 16 2 Francja Team EnVyUs
AGO Esports Polska 16 6 Ziemia HellRaisers
North Dania 8 16 UE FaZe Clan
Natus Vincere Ukraina 7 16 Dania Heroic
FaZe Clan UE 5 16 Dania North
Heroic Dania 14 16 Ukraina Natus Vincere
Fnatic Szwecja 16 11 Turcja Space Soldiers
Team LDLC.com UE 13 16 UE mousesports
Space Soldiers Turcja 16 14 Szwecja Fnatic
mousesports UE 19 17 UE Team LDLC.com
Team LDLC.com UE 11 16 Francja G2 Esports
Team EnVyUs Francja 10 16 Ziemia HellRaisers
G2 Esports Francja 22 19 UE Team LDLC.com
HellRaisers Ziemia 16 9 Francja Team EnVyUs
Fnatic Szwecja 9 16 Dania Astralis
North Dania 9 16 Turcja Space Soldiers
Astralis Dania 16 9 Szwecja Fnatic
Space Soldiers Turcja 16 13 Dania North
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 8 UE FaZe Clan
AGO Esports Polska 16 14 UE mousesports
FaZe Clan UE 14 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
mousesports UE 16 14 Polska AGO Esports
Tydzień 6
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Space Soldiers Turcja 14 16 Dania Astralis
FaZe Clan UE 16 7 Ziemia HellRaisers
Astralis Dania 16 4 Turcja Space Soldiers
HellRaisers Ziemia 12 16 UE FaZe Clan
Natus Vincere Ukraina 16 5 UE mousesports
Heroic Dania 5 16 Szwecja Fnatic
mousesports UE 16 11 Ukraina Natus Vincere
Fnatic Szwecja 8 16 Dania Heroic
Ninjas in Pyjamas Szwecja 14 16 Francja Team EnVyUs
AGO Esports Polska 5 16 Dania North
Team EnVyUs Francja 16 8 Szwecja Ninjas in Pyjamas
North Dania 16 4 Polska AGO Esports
Fnatic Szwecja 9 16 UE FaZe Clan
HellRaisers Ziemia 7 16 Francja G2 Esports
FaZe Clan UE 5 16 Szwecja Fnatic
G2 Esports Francja 10 16 Ziemia HellRaisers
Natus Vincere Ukraina 19 16 Dania Astralis
Team EnVyUs Francja 16 13 Polska AGO Esports
Astralis Dania 11 16 Ukraina Natus Vincere
AGO Esports Polska 9 16 Francja Team EnVyUs
Space Soldiers Turcja 16 6 Ziemia HellRaisers
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 7 UE Team LDLC.com
HellRaisers Ziemia 8 16 Turcja Space Soldiers
Team LDLC.com UE 16 10 Szwecja Ninjas in Pyjamas
North Dania 19 15 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 6 Dania North
Team EnVyUs Francja 11 16 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 12 16 Francja Team EnVyUs
FaZe Clan UE 16 9 UE Team LDLC.com
Team LDLC.com UE 12 16 UE FaZe Clan
Tydzień 7
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team EnVyUs Francja 14 16 Dania Heroic
Heroic Dania 16 13 Francja Team EnVyUs
mousesports UE 16 14 Turcja Space Soldiers
Space Soldiers Turcja 11 16 UE mousesports
AGO Esports Polska 16 14 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 16 11 Polska AGO Esports
Astralis Dania 16 3 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 16 14 Dania Astralis
Natus Vincere Ukraina 25 22 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 13 16 Ukraina Natus Vincere
HellRaisers Ziemia 16 7 UE Team LDLC.com
Team LDLC.com UE 6 16 Ziemia HellRaisers
Natus Vincere Ukraina 16 13 Francja G2 Esports
FaZe Clan UE 16 5 Turcja Space Soldiers
Heroic Kraje Nordyckie 16 9 Polska AGO Esports
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 8 Dania Astralis
Team LDLC.com UE 10 16 Szwecja Fnatic
mousesports UE 16 11 Francja Team EnVyUs
HellRaisers Ziemia 16 19 Dania North
G2 Esports Francja 16 9 Ukraina Natus Vincere
Space Soldiers Turcja 8 16 UE FaZe Clan
AGO Esports Polska 17 19 Kraje Nordyckie Heroic
Astralis Dania 11 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Fnatic Szwecja 14 16 UE Team LDLC.com
Team EnVyUs Francja 13 16 UE mousesports
North Dania 11 16 Ziemia HellRaisers

Baraże

  • Lokalizacja: Anglia Leicester, Anglia
Broadcast
  • Gospodarz stołu analityków: Wielka Brytania Dan Gaskin
  • Analitycy/Komentatorzy:
    • USA Mark "boq" Wilson
    • Kanada Evan "emode" Patrao
    • Kanada Roy "StrongLegs" Ahad
    • USA Will "Topical" Dallas
Drużyny





Mecze
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team EnVyUs Francja 2 1 Rosja Team Spirit
AGO Esports Polska 2 0 Bułgaria Windigo Gaming
Team EnVyUs Francja 0 2 Polska AGO Esports
Team Spirit Rosja 0 2 Bułgaria Windigo Gaming
Team EnVyUs Francja 1 2 Bułgaria Windigo Gaming

Pula nagród

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.