Ziemia Finały | UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna | Ameryka Południowa Ameryka Południowa | Stowarzyszenie Narodów Azji Południowo-Wschodniej Azja | Australia i Oceania Oceania

ESL Pro League Season 8 był ósmym sezonem turnieju organizowanym wspólnie przez ESEA i ESL, który odbywał się w dniach od 2 października do 6 grudnia 2018 roku.

Drużyny

Etap grupowy





Wyniki

Broadcast

Główny stream

Poboczny stream

  • Komentatorzy:
  • Obserwator: Australia Michael "MC" Campagna

Etap grupowy

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Brazylia MIBR 19 3
2. Kanada Ghost Gaming 16 6
3. Ameryka Północna Team Liquid 13 9
4. USA NRG Esports 14 8
5. Australia Renegades 12 10
6. Brazylia INTZ eSports 10 12
7. USA eUnited 11 11
8. USA Cloud9 10 12
9. Ameryka Północna compLexity Gaming 8 14
10. USA Rogue 7 15
11. USA Team EnVyUs 6 16
12. Brazylia Luminosity Gaming 6 16

Mecze

Tydzień 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
eUnited USA 3 16 Australia Renegades
Renegades Australia 16 7 USA eUnited
Luminosity Gaming Brazylia 5 16 USA Rogue
Rogue USA 16 5 Brazylia Luminosity Gaming
MIBR Brazylia 6 16 Kanada Ghost Gaming
Ghost Gaming Kanada 16 14 Brazylia MIBR
NRG Esports USA 12 16 Kanada Ghost Gaming
Renegades Australia 22 19 Ameryka Północna compLexity Gaming
Ghost Gaming Kanada 16 14 USA NRG Esports
compLexity Gaming Ameryka Północna 12 16 Australia Renegades
Luminosity Gaming Brazylia 10 16 Brazylia MIBR
NRG Esports USA 16 13 Ameryka Północna compLexity Gaming
MIBR Brazylia 16 8 Brazylia Luminosity Gaming
compLexity Gaming Ameryka Północna 16 12 USA NRG Esports
Rogue USA 11 16 Australia Renegades
Cloud9 USA 6 16 USA eUnited
Renegades Australia 16 10 USA Rogue
eUnited USA 9 16 USA Cloud9
Cloud9 USA 9 16 Brazylia MIBR
MIBR Brazylia 16 8 USA Cloud9
eUnited USA 16 14 Kanada Ghost Gaming
Ghost Gaming Kanada 16 10 USA eUnited
Team Liquid Ameryka Północna 16 8 Brazylia Luminosity Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 16 10 Ameryka Północna Team Liquid
Team EnVyUs USA 6 16 Ameryka Północna Team Liquid
Team Liquid Ameryka Północna 16 7 USA Team EnVyUs
INTZ eSports Brazylia 15 19 Brazylia MIBR
MIBR Brazylia 16 4 Brazylia INTZ eSports
Cloud9 USA 16 9 USA Rogue
Rogue USA 12 16 USA Cloud9
Tydzień 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
NRG Esports USA 14 16 Ameryka Północna Team Liquid
Luminosity Gaming Brazylia 10 16 Brazylia INTZ eSports
Team Liquid Ameryka Północna 15 19 USA NRG Esports
INTZ eSports Brazylia 16 12 Brazylia Luminosity Gaming
NRG Esports USA 16 8 USA eUnited
Team EnVyUs USA 12 16 Kanada Ghost Gaming
eUnited USA 9 16 USA NRG Esports
Ghost Gaming Kanada 16 9 USA Team EnVyUs
Team Liquid Ameryka Północna 16 6 Brazylia INTZ eSports
compLexity Gaming Ameryka Północna 8 16 USA Cloud9
INTZ eSports Brazylia 14 16 Ameryka Północna Team Liquid
Cloud9 USA 10 16 Ameryka Północna compLexity Gaming
compLexity Gaming Ameryka Północna 14 16 USA Team EnVyUs
Renegades Australia 16 3 Brazylia Luminosity Gaming
Team EnVyUs USA 6 16 Ameryka Północna compLexity Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 12 16 Australia Renegades
Ghost Gaming Kanada 19 17 Australia Renegades
NRG Esports USA 16 13 Brazylia INTZ eSports
Renegades Australia 17 19 Kanada Ghost Gaming
INTZ eSports Brazylia 5 16 USA NRG Esports
NRG Esports USA 22 19 USA Rogue
MIBR Brazylia 16 13 USA eUnited
Rogue USA 9 16 USA NRG Esports
eUnited USA 16 14 Brazylia MIBR
Team Liquid Ameryka Północna 16 14 Australia Renegades
Rogue USA 5 16 Kanada Ghost Gaming
Renegades Australia 16 14 Ameryka Północna Team Liquid
Ghost Gaming Kanada 16 7 USA Rogue
NRG Esports USA 16 3 USA Team EnVyUs
eUnited USA 7 16 Ameryka Północna Team Liquid
Team EnVyUs USA 10 16 USA NRG Esports
Team Liquid Ameryka Północna 16 5 USA eUnited
Luminosity Gaming Brazylia 16 11 USA Cloud9
Renegades Australia 10 16 Brazylia MIBR
Cloud9 USA 14 16 Brazylia Luminosity Gaming
MIBR Brazylia 16 11 Australia Renegades
Cloud9 USA 10 16 Ameryka Północna Team Liquid
Ghost Gaming Kanada 6 16 Ameryka Północna compLexity Gaming
Team Liquid Ameryka Północna 13 16 USA Cloud9
compLexity Gaming Ameryka Północna 8 16 Kanada Ghost Gaming
NRG Esports USA 16 8 Brazylia Luminosity Gaming
Renegades Australia 16 10 Brazylia INTZ eSports
Luminosity Gaming Brazylia 16 11 USA NRG Esports
INTZ eSports Brazylia 14 16 Australia Renegades
Rogue USA 1 16 USA eUnited
MIBR Brazylia 16 4 USA Team EnVyUs
eUnited USA 16 10 USA Rogue
Team EnVyUs USA 4 16 Brazylia MIBR
Team EnVyUs USA 3 16 Brazylia INTZ eSports
compLexity Gaming Ameryka Północna 9 16 USA eUnited
INTZ eSports Brazylia 16 6 USA Team EnVyUs
eUnited USA 16 11 Ameryka Północna compLexity Gaming
MIBR Brazylia 16 1 Ameryka Północna Team Liquid
INTZ eSports Brazylia 16 10 USA Cloud9
Team Liquid Ameryka Północna 9 16 Brazylia MIBR
Cloud9 USA 16 6 Brazylia INTZ eSports
NRG Esports USA 14 16 Brazylia MIBR
Rogue USA 2 16 Ameryka Północna Team Liquid
MIBR Brazylia 16 13 USA NRG Esports
Team Liquid Ameryka Północna 10 16 USA Rogue
Ghost Gaming Kanada 16 11 Brazylia Luminosity Gaming
Rogue USA 16 6 USA Team EnVyUs
Luminosity Gaming Brazylia 7 16 Kanada Ghost Gaming
Team EnVyUs USA 19 22 USA Rogue
Renegades Australia 16 14 USA Cloud9
MIBR Brazylia 19 17 USA Rogue
Cloud9 USA 19 15 Australia Renegades
Rogue USA 7 16 Brazylia MIBR
Ghost Gaming Kanada 13 16 Brazylia INTZ eSports
Luminosity Gaming Brazylia 5 16 Ameryka Północna compLexity Gaming
INTZ eSports Brazylia 7 16 Kanada Ghost Gaming
compLexity Gaming Ameryka Północna 16 11 Brazylia Luminosity Gaming
Tydzień 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Cloud9 USA 7 16 USA Team EnVyUs
Team EnVyUs USA 16 11 USA Cloud9
compLexity Gaming Ameryka Północna 22 20 USA Rogue
Rogue USA 16 14 Ameryka Północna compLexity Gaming
eUnited USA 13 16 USA Team EnVyUs
Team EnVyUs USA 12 16 USA eUnited
INTZ eSports Brazylia 16 7 USA eUnited
eUnited USA 22 20 Brazylia INTZ eSports
Team EnVyUs Francja 15 19 Brazylia Luminosity Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 16 9 USA Team EnVyUs
INTZ eSports Brazylia 16 13 Ameryka Północna compLexity Gaming
compLexity Gaming Ameryka Północna 4 16 Brazylia INTZ eSports
Tydzień 4
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Ghost Gaming Kanada 14 16 USA Cloud9
Cloud9 USA 16 14 Kanada Ghost Gaming
Team Liquid Ameryka Północna 10 16 Ameryka Północna compLexity Gaming
compLexity Gaming Ameryka Północna 10 16 Ameryka Północna Team Liquid
NRG Esports USA 1 0 Australia Renegades (walkower)
Renegades Australia (walkower) 0 1 USA NRG Esports
NRG Esports USA 16 4 USA Cloud9
Team Liquid Ameryka Północna 16 12 Kanada Ghost Gaming
compLexity Gaming Ameryka Północna 5 16 Brazylia MIBR
Team EnVyUs USA 16 6 Australia Renegades
INTZ eSports Brazylia 16 12 USA Rogue
eUnited USA 16 2 Brazylia Luminosity Gaming
Cloud9 USA 16 11 USA NRG Esports
Ghost Gaming Kanada 16 11 Ameryka Północna Team Liquid
MIBR Brazylia 16 12 Ameryka Północna compLexity Gaming
Renegades Australia 13 16 USA Team EnVyUs
Rogue USA 16 12 Brazylia INTZ eSports
Luminosity Gaming Brazylia 11 16 USA eUnited

Baraże

Broadcast
  • Gospodarz stołu analityków: USA Mark "boq" Wilson
  • Analitycy/komentatorzy:
    • USA Will "Dallas" Topical
    • Kanada Evan "emode" Petrao
    • USA Mike "DarfMike" Winnick
    • USA Mitch "MagicHelmet" Langford
  • Obserwatorzy:
    • USA David "Prius" Kuntz
    • USA Efren "encg" Chuong
Drużyny





Mecze
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Rogue USA 1 2 USA Team Singularity
Team EnVyUs USA 2 1 USA cantwinalan
Team Singularity USA 1 2 USA Team EnVyUs
Rogue USA 2 0 USA cantwinalan
Team Singularity USA 0 2 USA Rogue

Pula nagród

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.