Ziemia Finały | UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna | Ameryka Południowa Ameryka Południowa | Stowarzyszenie Narodów Azji Południowo-Wschodniej Azja | Australia i Oceania Oceania

ESL Pro League Season 8 - Europa był ósmym sezonem turnieju organizowanym wspólnie przez ESEA i ESL, który odbywał się w dniach od 2 października do 6 grudnia 2018 roku.

Drużyny

Etap grupowy





Wyniki

Broadcast

Główny stream

Etap grupowy

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania Astralis 20 6
2. Ukraina Natus Vincere 18 8
3. Niemcy BIG 17 9
4. Dania North 16 10
5. Ziemia HellRaisers 14 12
6. UE mousesports 13 13
7. Francja G2 Esports 13 13
8. Bułgaria Windigo Gaming 11 15
9. Turcja ex-Space Soldiers 11 15
10. Dania Heroic 11 15
11. UE FaZe Clan 10 16
12. Szwecja Ninjas in Pyjamas 10 16
13. Szwecja Fnatic 10 16
14. Polska AGO Esports 8 18

Mecze

Tydzień 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Ninjas in Pyjamas Szwecja 6 16 Turcja Space Soldiers
BIG Niemcy 10 16 Ziemia HellRaisers
Space Soldiers Turcja 16 2 Szwecja Ninjas in Pyjamas
HellRaisers Ziemia 2 16 Niemcy BIG
North Dania 16 6 Dania Heroic
AGO Esports Polska 7 16 Bułgaria Windigo Gaming
Heroic Dania 10 16 Dania North
Windigo Gaming Bułgaria 17 19 Polska AGO Esports
BIG Niemcy 20 22 Dania North
Heroic Dania 16 13 Szwecja Ninjas in Pyjamas
North Dania 13 16 Niemcy BIG
Ninjas in Pyjamas Szwecja 11 16 Dania Heroic
North Dania 16 6 Polska AGO Esports
HellRaisers Ziemia 9 16 UE mousesports
AGO Esports Polska 10 16 Dania North
mousesports UE 16 4 Ziemia HellRaisers
Fnatic Szwecja 13 16 Dania Heroic
North Dania 19 15 Ziemia HellRaisers
Heroic Dania 10 16 Szwecja Fnatic
HellRaisers Ziemia 16 14 Dania North
BIG Niemcy 9 16 Dania Astralis
AGO Esports Polska 11 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Astralis Dania 13 16 Niemcy BIG
Ninjas in Pyjamas Szwecja 13 16 Polska AGO Esports
Astralis Dania 16 7 UE FaZe Clan
mousesports UE 16 5 Francja G2 Esports
FaZe Clan UE 4 16 Dania Astralis
G2 Esports Francja 8 16 UE mousesports
FaZe Clan UE 9 16 Francja G2 Esports
Astralis Dania 25 21 Turcja Space Soldiers
G2 Esports Francja 14 16 UE FaZe Clan
Space Soldiers Turcja 19 15 Dania Astralis
Space Soldiers Turcja 16 7 UE mousesports
Windigo Gaming Bułgaria 16 10 Dania Heroic
mousesports UE 16 9 Turcja Space Soldiers
Heroic Dania 22 19 Bułgaria Windigo Gaming
mousesports UE 13 16 Dania Astralis
Heroic Dania 12 16 Francja G2 Esports
Astralis Dania 16 11 UE mousesports
G2 Esports Francja 16 6 Dania Heroic
Heroic Dania 16 7 Polska AGO Esports
FaZe Clan UE 16 5 Bułgaria Windigo Gaming
AGO Esports Polska 14 16 Dania Heroic
Windigo Gaming Bułgaria 8 16 UE FaZe Clan
G2 Esports Francja 7 16 Turcja Space Soldiers
AGO Esports Polska 5 16 UE FaZe Clan
Space Soldiers Turcja 14 16 Francja G2 Esports
FaZe Clan UE 16 3 Polska AGO Esports
Tydzień 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Astralis Dania 16 4 Szwecja Ninjas in Pyjamas
G2 Esports Francja 16 14 Bułgaria Windigo Gaming
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 7 Dania Astralis
Windigo Gaming Bułgaria 16 3 Francja G2 Esports
ex-Space Soldiers Turcja 9 16 Ukraina Natus Vincere
BIG Niemcy 16 9 Polska AGO Esports
Natus Vincere Ukraina 16 5 Turcja ex-Space Soldiers
AGO Esports Polska 17 19 Niemcy BIG
Ninjas in Pyjamas Szwecja 13 16 Ukraina Natus Vincere
FaZe Clan UE 12 16 Turcja ex-Space Soldiers
Natus Vincere Ukraina 16 11 Szwecja Ninjas in Pyjamas
ex-Space Soldiers Turcja 13 16 UE FaZe Clan
FaZe Clan UE 5 16 Szwecja Fnatic
Ninjas in Pyjamas Szwecja 2 16 Francja G2 Esports
Fnatic Szwecja 11 16 UE FaZe Clan
G2 Esports Francja 16 5 Szwecja Ninjas in Pyjamas
G2 Esports Francja 10 16 Szwecja Fnatic
HellRaisers Ziemia 7 16 Dania Astralis
Fnatic Szwecja 10 16 Francja G2 Esports
Astralis Dania 16 10 Ziemia HellRaisers
Natus Vincere Ukraina 11 16 UE mousesports
BIG Niemcy 16 9 UE FaZe Clan
mousesports UE 8 16 Ukraina Natus Vincere
FaZe Clan UE 16 11 Niemcy BIG
FaZe Clan UE 14 16 Ukraina Natus Vincere
BIG Niemcy 13 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Natus Vincere Ukraina 16 14 UE FaZe Clan
Ninjas in Pyjamas Szwecja 5 16 Niemcy BIG
Natus Vincere Ukraina 16 14 Dania North
BIG Niemcy 6 16 Turcja ex-Space Soldiers
North Dania 19 17 Ukraina Natus Vincere
ex-Space Soldiers Turcja 4 16 Niemcy BIG
North Dania 9 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Fnatic Szwecja 12 16 Dania Astralis
Ninjas in Pyjamas Szwecja 9 16 Dania North
Astralis Dania 16 4 Szwecja Fnatic
Natus Vincere Ukraina 22 20 Szwecja Fnatic
BIG Niemcy 19 16 UE mousesports
Fnatic Szwecja 11 16 Ukraina Natus Vincere
mousesports UE 9 16 Niemcy BIG
G2 Esports Francja 8 16 Dania North
BIG Niemcy 16 5 Szwecja Fnatic
North Dania 13 16 Francja G2 Esports
Fnatic Szwecja 22 19 Niemcy BIG
Heroic Dania 5 16 Dania Astralis
HellRaisers Ziemia 19 17 UE FaZe Clan
Astralis Dania 16 9 Dania Heroic
FaZe Clan UE 9 16 Ziemia HellRaisers
G2 Esports Francja 16 11 Ukraina Natus Vincere
BIG Niemcy 19 17 Bułgaria Windigo Gaming
Natus Vincere Ukraina 16 9 Francja G2 Esports
Windigo Gaming Bułgaria 4 16 Niemcy BIG
Astralis Dania 16 4 Ukraina Natus Vincere
FaZe Clan UE 16 10 Dania North
Natus Vincere Ukraina 19 16 Dania Astralis
North Dania 16 14 UE FaZe Clan
Astralis Dania 16 3 Francja G2 Esports
BIG Niemcy 11 16 Dania Heroic
G2 Esports Francja 2 16 Dania Astralis
Heroic Dania 10 16 Niemcy BIG
Fnatic Szwecja 11 16 Dania North
Natus Vincere Ukraina 16 9 Dania Heroic
North Dania 9 16 Szwecja Fnatic
Heroic Dania 6 16 Ukraina Natus Vincere
mousesports UE 13 16 UE FaZe Clan
Windigo Gaming Bułgaria 8 16 Ukraina Natus Vincere
FaZe Clan UE 13 16 UE mousesports
Natus Vincere Ukraina 16 11 Bułgaria Windigo Gaming
Heroic Dania 13 16 UE mousesports
BIG Niemcy 16 6 Francja G2 Esports
mousesports UE 16 3 Dania Heroic
G2 Esports Francja 16 11 Niemcy BIG
Tydzień 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
North Dania 16 12 UE mousesports
Fnatic Szwecja 5 16 Ziemia HellRaisers
mousesports UE 16 6 Dania North
HellRaisers Ziemia 16 13 Szwecja Fnatic
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 11 Szwecja Fnatic
Natus Vincere Ukraina 7 16 Polska AGO Esports
Fnatic Szwecja 16 5 Szwecja Ninjas in Pyjamas
AGO Esports Polska 8 16 Ukraina Natus Vincere
HellRaisers Ziemia 7 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Astralis Dania 16 13 Bułgaria Windigo Gaming
Ninjas in Pyjamas Szwecja 11 16 Ziemia HellRaisers
Windigo Gaming Bułgaria 14 16 Dania Astralis
Natus Vincere Ukraina 14 16 Ziemia HellRaisers
ex-Space Soldiers Turcja 7 16 Dania North
HellRaisers Ziemia 8 16 Ukraina Natus Vincere
North Dania 16 6 Turcja ex-Space Soldiers
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 11 UE FaZe Clan
mousesports UE 16 4 Polska AGO Esports
FaZe Clan UE 11 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
AGO Esports Polska 16 10 UE mousesports
North Dania 19 17 Dania Astralis
Windigo Gaming Bułgaria 16 10 Szwecja Fnatic
Astralis Dania 16 13 Dania North
Fnatic Szwecja 14 16 Bułgaria Windigo Gaming
Fnatic Szwecja 16 13 UE mousesports
Windigo Gaming Bułgaria 8 16 Turcja ex-Space Soldiers
mousesports UE 16 5 Szwecja Fnatic
ex-Space Soldiers Turcja 16 14 Bułgaria Windigo Gaming
ex-Space Soldiers Turcja 9 16 Ziemia HellRaisers
Fnatic Szwecja 8 16 Polska AGO Esports
HellRaisers Ziemia 16 10 Turcja ex-Space Soldiers
AGO Esports Polska 11 16 Szwecja Fnatic
mousesports UE 13 16 Bułgaria Windigo Gaming
HellRaisers Ziemia 28 24 Polska AGO Esports
Windigo Gaming Bułgaria 16 14 UE mousesports
AGO Esports Polska 16 13 Ziemia HellRaisers
Tydzień 4
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
AGO Esports Polska 6 16 Turcja ex-Space Soldiers
HellRaisers Ziemia 14 16 Dania Heroic
ex-Space Soldiers Turcja 10 16 Polska AGO Esports
Heroic Dania 14 16 Ziemia HellRaisers
Windigo Gaming Bułgaria 19 15 Ziemia HellRaisers
ex-Space Soldiers Turcja 16 12 Dania Heroic
HellRaisers Ziemia 1 16 Bułgaria Windigo Gaming
Heroic Dania 16 10 Turcja ex-Space Soldiers
Ninjas in Pyjamas Szwecja 11 16 Bułgaria Windigo Gaming
AGO Esports Polska 6 16 Francja G2 Esports
Windigo Gaming Bułgaria 11 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
G2 Esports Francja 16 4 Polska AGO Esports
BIG Niemcy 16 5 Ukraina Natus Vincere
AGO Esports Polska 11 16 Dania Astralis
ex-Space Soldiers Turcja 16 19 Szwecja Fnatic
mousesports UE 16 14 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Windigo Gaming Bułgaria 7 16 Dania North
Heroic Dania 16 3 UE FaZe Clan
G2 Esports Francja 18 22 Ziemia HellRaisers
Natus Vincere Ukraina 17 19 Niemcy BIG
Astralis Dania 10 16 Polska AGO Esports
Fnatic Szwecja 16 4 Turcja ex-Space Soldiers
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 14 UE mousesports
North Dania 5 16 Bułgaria Windigo Gaming
FaZe Clan UE 6 16 Dania Heroic
HellRaisers Ziemia 16 5 Francja G2 Esports

Baraże

Broadcast
  • Gospodarz stołu analityków: USA Mark "boq" Wilson
  • Analitycy/komentatorzy:
    • USA Will "Dallas" Topical
    • Kanada Evan "emode" Petrao
    • USA Mike "DarfMike" Winnick
    • USA Mitch "MagicHelmet" Langford
  • Obserwatorzy:
    • USA David "Prius" Kuntz
    • USA Efren "encg" Chuong
Drużyny





Mecze
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
AGO Esports Polska 1 2 Dania OpTic Gaming
Team Kinguin Polska 0 2 Polska Virtus.pro
OpTic Gaming Dania 2 0 Polska Virtus.pro
AGO Esports Polska 0 2 Polska Team Kinguin
Virtus.pro Polska 1 2 Polska Team Kinguin

Pula nagród

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.