FANDOM


Poprzedni:
ESL Pro League Season 8
ESL Pro League Następny:
ESL Pro League Season 10
ESL Pro League Season 9
ESL Pro League
Lokalizacja: Online & Offline
Pula nagród: $1,000,000
Liczba drużyn: 30
Wersja: CS:GO
Data rozpoczęcia: 12 kwietnia 2019
Data zakończenia: 15 września 2019

ESL Pro League Season 9 był dziewiątym sezonem turnieju organizowanym wspólnie przez ESEA i ESL, który odbywał się w dniach od 12 kwietnia do 15 września 2019 roku.

WynikiEdytuj

EuropaEdytuj

  • Lokalizacja: Anglia - flaga Leicester, Anglia

BroadcastEdytuj

DrużynyEdytuj





Pierwszy etap grupowyEdytuj

Grupa AEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. UE - flaga mousesports 3 0
2. Dania - flaga OpTic Gaming 2 1
3. Dania - flaga North 1 2
4. Turcja - flaga ex-Space Soldiers 0 3
Mecze grupy AEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
North Dania - flaga 1 2 Dania - flaga OpTic Gaming
mousesports UE - flaga 2 0 Turcja - flaga ex-Space Soldiers
mousesports UE - flaga 2 1 Dania - flaga OpTic Gaming
North Dania - flaga 2 0 Turcja - flaga ex-Space Soldiers
mousesports UE - flaga 2 0 Dania - flaga North
OpTic Gaming Dania - flaga 2 0 Turcja - flaga ex-Space Soldiers
Grupa BEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. UE - flaga FaZe Clan 3 0
2. Polska - flaga devils.one 1 1
3. Szwecja - flaga Ninjas in Pyjamas 1 2
4. Dania - flaga Heroic 0 2
Mecze grupy BEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FaZe Clan UE - flaga 2 0 Polska - flaga devils.one
Ninjas in Pyjamas Szwecja - flaga 2 1 Dania - flaga Heroic
FaZe Clan UE - flaga 2 1 Dania - flaga Heroic
Ninjas in Pyjamas Szwecja - flaga 1 2 Polska - flaga devils.one
FaZe Clan UE - flaga 2 0 Szwecja - flaga Ninjas in Pyjamas
Heroic Dania - flaga 2 1 Polska - flaga devils.one
Grupa CEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Francja - flaga G2 Esports 3 0
2. Ukraina - flaga Natus Vincere 2 1
3. Szwecja - flaga Fnatic 1 2
4. Bułgaria - flaga Windigo Gaming 0 3
Mecze grupy CEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere Ukraina - flaga 2 1 Bułgaria - flaga Windigo Gaming
Fnatic Szwecja - flaga 0 2 Francja - flaga G2 Esports
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 2 Francja - flaga G2 Esports
Fnatic Szwecja - flaga 2 1 Bułgaria - flaga Windigo Gaming
Natus Vincere Ukraina - flaga 2 1 Szwecja - flaga Fnatic
G2 Esports Francja - flaga 2 1 Bułgaria - flaga Windigo Gaming
Grupa DEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania - flaga Astralis 3 0
2. UE - flaga HellRaisers 2 1
3. Niemcy - flaga BIG 1 2
4. Francja - flaga ex-Team 3DMAX 0 3
Mecze grupy DEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
BIG Niemcy - flaga 1 2 UE - flaga HellRaisers
Astralis Dania - flaga 2 0 Francja - flaga ex-Team 3DMAX
Astralis Dania - flaga 2 0 UE - flaga HellRaisers
BIG Niemcy - flaga 2 0 Francja - flaga ex-Team 3DMAX
HellRaisers UE - flaga 2 0 Francja - flaga ex-Team 3DMAX
Astralis Dania - flaga 2 1 Niemcy - flaga BIG

Drugi etap grupowyEdytuj

Grupa AEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja - flaga Fnatic 2 1
2. UE - flaga HellRaisers 2 1
3. Polska - flaga Aristocracy 1 2
4. Dania - flaga OpTic Gaming 1 2
Mecze grupy AEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
OpTic Gaming Dania - flaga 2 1 Szwecja - flaga Fnatic
HellRaisers UE - flaga 2 0 Polska - flaga Aristocracy
HellRaisers UE - flaga 1 2 Szwecja - flaga Fnatic
OpTic Gaming Dania - flaga 0 2 Polska - flaga Aristocracy
OpTic Gaming Dania - flaga 0 2 UE - flaga HellRaisers
Aristocracy Polska - flaga 0 2 Szwecja - flaga Fnatic
Grupa BEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania - flaga North 3 0
2. Dania - flaga Heroic 2 1
3. Ukraina - flaga Natus Vincere 1 2
4. Niemcy - flaga BIG 0 3
Mecze grupy BEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 2 Dania - flaga North
Heroic Dania - flaga 2 0 Niemcy - flaga BIG
Natus Vincere Ukraina - flaga 2 0 Niemcy - flaga BIG
Heroic Dania - flaga 0 2 Dania - flaga North
Heroic Dania - flaga 2 1 Ukraina - flaga Natus Vincere
North Dania - flaga 2 0 Niemcy - flaga BIG

BarażeEdytuj

DrużynyEdytuj





GrupaEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Bułgaria - flaga Windigo Gaming 3 1
2. Francja - flaga Team Heretics 2 1
3. Szwecja - flaga Ninjas in Pyjamas 1 2
4. Turcja - flaga Turkey5 0 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Turkey5 Turcja - flaga 0 2 Szwecja - flaga Ninjas in Pyjamas
Windigo Gaming Bułgaria - flaga 1 2 Francja - flaga Team Heretics
Turkey5 Turcja - flaga 1 2 Bułgaria - flaga Windigo Gaming
Ninjas in Pyjamas Szwecja - flaga 1 2 Francja - flaga Team Heretics
Ninjas in Pyjamas Szwecja - flaga 1 2 Bułgaria - flaga Windigo Gaming
Team Heretics Francja - flaga 1 3 Bułgaria - flaga Windigo Gaming
Górna drabinkaEdytuj
PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Heretics Francja - flaga 2 1 Rosja - flaga Team Spirit
Ninjas in Pyjamas Szwecja - flaga 0 2 Niemcy - flaga Sprout
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Heretics Francja - flaga 0 2 Niemcy - flaga Sprout
Dolna drabinkaEdytuj
Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Spirit Rosja - flaga 0 2 Szwecja - flaga Ninjas in Pyjamas
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Heretics Francja - flaga 1 2 Szwecja - flaga Ninjas in Pyjamas

Pula nagródEdytuj

AmerykaEdytuj

ESL LA League Season 3Edytuj





PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
W7M Gaming Brazylia - flaga 0 2 Kolumbia - flaga FULL SEND
Isurus Gaming Argentyna - flaga 2 1 Argentyna - flaga Furious Gaming
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FULL SEND Kolumbia - flaga 0 2 Argentyna - flaga Isurus Gaming
Pula nagródEdytuj

Północne kwalifikacje Ameryki ŁacińskiejEdytuj

  • Ameryka Południowa - flaga Annunaki Gaming
  • Kolumbia - flaga Kadmus7





Górna drabinkaEdytuj
PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Jaguar Ameryka Południowa - flaga 2 0 Kolumbia - flaga Kadmus7
Annunaki Gaming Ameryka Południowa - flaga 1 2 Peru - flaga NikNexus
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Jaguar Ameryka Południowa - flaga 2 0 Peru - flaga NikNexus
Dolna drabinkaEdytuj
Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Kadmus7 Kolumbia - flaga 0 2 Ameryka Południowa - flaga Annunaki Gaming
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
NikNexus Peru - flaga 2 0 Ameryka Południowa - flaga Annunaki Gaming
Wielki finałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Jaguar Ameryka Południowa - flaga 3 1 Peru - flaga NikNexus

Południowe kwalifikacje Ameryki ŁacińskiejEdytuj





Górna drabinkaEdytuj
PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
All Knights Chile - flaga 1 2 Brazylia - flaga paiN Gaming
DETONA Gaming Brazylia - flaga 2 1 Brazylia - flaga Sharks Esports
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
paiN Gaming Brazylia - flaga 0 2 Brazylia - flaga DETONA Gaming
Dolna drabinkaEdytuj
Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
All Knights Chile - flaga 0 2 Brazylia - flaga Sharks Esports
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
paiN Gaming Brazylia - flaga 1 2 Brazylia - flaga Sharks Esports
Wielki finałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
DETONA Gaming Brazylia - flaga 3 1 Brazylia - flaga Sharks Esports

Ogólna liga AmerykiEdytuj

  • Lokalizacja: USA - flaga Stany Zjednoczone
BroadcastEdytuj
  • Gospodarz: USA - flaga Tres "stunna" Saranthus
  • Ekspert: USA - flaga Jason "moses" O'Toole
  • Komentatorzy:
    • Kanada - flaga Evan "emode" Patrao
    • USA - flaga Will "topical" Dallas
DrużynyEdytuj

Ameryka Północna:

Ameryka Łacińska:





Uwaga:

  • Drużyna USA - flaga Rogue straciła swój skład i tym samym nie wystąpi w ESL Pro League. Została zastąpiona przez Brazylia - flaga Luminosity Gaming.
Pierwszy etap grupowyEdytuj
Grupa A - Ameryka PółnocnaEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA - flaga NRG Esports 2 1
2. USA - flaga eUnited 2 1
3. Australia - flaga Renegades 2 1
4. Brazylia - flaga INTZ eSports 0 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
NRG Esports USA - flaga 2 0 Brazylia - flaga INTZ eSports
Renegades Australia - flaga 0 2 USA - flaga eUnited
NRG Esports USA - flaga 2 0 USA - flaga eUnited
Renegades Australia - flaga 2 0 Brazylia - flaga INTZ eSports
NRG Esports USA - flaga 1 2 Australia - flaga Renegades
eUnited USA - flaga 2 0 Brazylia - flaga INTZ eSports
Grupa B - Ameryka PółnocnaEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA - flaga Team Liquid 3 0
2. USA - flaga Ghost Gaming 2 1
3. USA - flaga compLexity Gaming 1 2
4. USA - flaga Lazarus Esports 0 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Liquid USA - flaga 2 0 USA - flaga Lazarus Esports
Ghost Gaming USA - flaga 2 1 USA - flaga compLexity Gaming
Team Liquid USA - flaga 2 1 USA - flaga compLexity Gaming
Ghost Gaming USA - flaga 2 0 USA - flaga Lazarus Esports
Team Liquid USA - flaga 2 0 USA - flaga Ghost Gaming
compLexity Gaming USA - flaga 2 0 USA - flaga Lazarus Esports
Grupa C - Ameryka PółnocnaEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Brazylia - flaga Luminosity Gaming 2 1
2. Brazylia - flaga Made in Brazil 2 1
3. USA - flaga Cloud9 2 1
4. USA - flaga Team EnVyUs 0 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Made in Brazil Brazylia - flaga 0 2 Brazylia - flaga Luminosity Gaming
Cloud9 USA - flaga 2 0 USA - flaga Team EnVyUs
Made in Brazil Brazylia - flaga 2 0 USA - flaga Team EnVyUs
Cloud9 USA - flaga 2 1 Brazylia - flaga Luminosity Gaming
Made in Brazil Brazylia - flaga 2 0 USA - flaga Cloud9
Team EnVyUs USA - flaga 1 2 Brazylia - flaga Luminosity Gaming
Grupa D - Ameryka ŁacińskaEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Brazylia - flaga DETONA Gaming 3 0
2. Argentyna - flaga Isurus Gaming 2 1
3. Kolumbia - flaga Infinity Esports 1 2
4. Ameryka Południowa - flaga Denial eSports 0 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Isurus Gaming Argentyna - flaga 2 0 Ameryka Południowa - flaga Denial eSports
DETONA Gaming Brazylia - flaga 2 0 Kolumbia - flaga Infinity Esports
Isurus Gaming Argentyna - flaga 1 2 Brazylia - flaga DETONA Gaming
Infinity Esports Kolumbia - flaga 2 1 Ameryka Południowa - flaga Denial eSports
Isurus Gaming Argentyna - flaga 2 0 Kolumbia - flaga Infinity Esports
DETONA Gaming Brazylia - flaga 2 0 Ameryka Południowa - flaga Denial eSports
Drugi etap grupowyEdytuj
Grupa AEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Brazylia - flaga Made in Brazil 3 0
2. Australia - flaga Renegades 2 1
3. Argentyna - flaga Isurus Gaming 1 2
4. USA - flaga compLexity Gaming 0 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Renegades Australia - flaga 2 1 USA - flaga compLexity Gaming
Made in Brazil Brazylia - flaga 2 0 Argentyna - flaga Isurus Gaming
Isurus Gaming Argentyna - flaga 0 2 Australia - flaga Renegades
Made in Brazil Brazylia - flaga 2 1 USA - flaga compLexity Gaming
Made in Brazil Brazylia - flaga 2 0 Australia - flaga Renegades
Isurus Gaming Argentyna - flaga 2 1 USA - flaga compLexity Gaming
Grupa BEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA - flaga Cloud9 3 0
2. USA - flaga Ghost Gaming 2 1
3. USA - flaga eUnited 1 2
4. Kolumbia - flaga Infinity Esports 0 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
eUnited USA - flaga 1 2 USA - flaga Cloud9
Ghost Gaming USA - flaga 2 0 Kolumbia - flaga Infinity Esports
eUnited USA - flaga 1 2 USA - flaga Ghost Gaming
Cloud9 USA - flaga 2 0 Kolumbia - flaga Infinity Esports
Ghost Gaming USA - flaga 1 2 USA - flaga Cloud9
eUnited USA - flaga 2 0 Kolumbia - flaga Infinity Esports

Baraże - Ameryka PółnocnaEdytuj

DrużynyEdytuj





GrupaEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA - flaga Lazarus Esports 3 1
2. USA - flaga Team Singularity 2 1
3. Brazylia - flaga INTZ eSports 1 2
4. USA - flaga Team Envy 0 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Lazarus Esports USA - flaga 1 2 USA - flaga Team Singularity
Team Envy USA - flaga 0 2 Brazylia - flaga INTZ eSports
Lazarus Esports USA - flaga 2 0 USA - flaga Team Envy
Team Singularity USA - flaga 2 0 Brazylia - flaga INTZ eSports
INTZ eSports Brazylia - flaga 0 2 USA - flaga Lazarus Esports
Team Singularity USA - flaga 1 3 USA - flaga Lazarus Esports
Górna drabinkaEdytuj
PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Singularity USA - flaga 1 2 RPA - flaga ATK
INTZ eSports Brazylia - flaga 1 2 USA - flaga Team Envy
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ATK RPA - flaga 1 2 USA - flaga Team Envy
Dolna drabinkaEdytuj
Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Singularity USA - flaga 2 0 Brazylia - flaga INTZ eSports
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ATK RPA - flaga 2 1 USA - flaga Team Singularity
Wielki finałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Envy USA - flaga 3 1 RPA - flaga ATK

Pula nagródEdytuj

AzjaEdytuj

ChinyEdytuj

  • Data: 16-17 marca 2019
DrużynyEdytuj

Zaproszone:

Zakwalifikowane:

  • Chiny - flaga EHOME
  • Chiny - flaga IPet Gaming
  • Japonia - flaga Ignis
  • Mongolia - flaga Storm Rider





Górna drabinkaEdytuj
ĆwierćfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
MVP PK Korea Południowa - flaga 16 13 Chiny - flaga Team Aster
EHOME Chiny - flaga 19 22 Japonia - flaga Ignis
Panda Gaming Chiny - flaga 11 16 Chiny - flaga IPet Gaming
5Power Gaming Chiny - flaga 1 0 Mongolia - flaga Storm Rider (walkower)
PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
MVP PK Korea Południowa - flaga 16 2 Japonia - flaga Ignis
IPet Gaming Chiny - flaga 9 16 Chiny - flaga 5Power Gaming
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
MVP PK Korea Południowa - flaga 2 1 Chiny - flaga 5Power Gaming
Dolna drabinkaEdytuj
Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Aster Chiny - flaga 16 13 Chiny - flaga EHOME
Panda Gaming Chiny - flaga 1 0 Mongolia - flaga Storm Rider (walkower)
Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
IPet Gaming Chiny - flaga 16 10 Chiny - flaga Team Aster
Ignis Japonia - flaga 13 16 Chiny - flaga Panda Gaming
Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
IPet Gaming Chiny - flaga 5 16 Chiny - flaga Panda Gaming
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
5Power Gaming Chiny - flaga 2 1 Chiny - flaga Panda Gaming

Azja Południowo-WschodniaEdytuj

  • Data: 25-26 marca 2019
DrużynyEdytuj

Zaproszone:

Zakwalifikowane:





Górna drabinkaEdytuj
ĆwierćfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
TNC Pro Team Filipiny - flaga 16 11 Indonezja - flaga BOOM.id
Lucid Dream Tajlandia - flaga 16 2 Tajlandia - flaga ALPHA Red
B.O.O.T-dreamScape Singapur - flaga 19 16 Indonezja - flaga Rex Regum Qeon
Beyond Esports Tajlandia - flaga 16 12 Tajlandia - flaga Team Maple
PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
TNC Pro Team Filipiny - flaga 0 2 Tajlandia - flaga Lucid Dream
B.O.O.T-dreamScape Singapur - flaga 2 0 Tajlandia - flaga Beyond Esports
Dolna drabinkaEdytuj
Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
BOOM.id Indonezja - flaga 6 16 Tajlandia - flaga ALPHA Red
Rex Regum Qeon Indonezja - flaga 16 13 Tajlandia - flaga Team Maple
Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Beyond Esports Tajlandia - flaga 10 16 Tajlandia - flaga ALPHA Red
TNC Pro Team Filipiny - flaga 13 16 Indonezja - flaga Rex Regum Qeon
Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ALPHA Red Tajlandia - flaga 2 0 Indonezja - flaga Rex Regum Qeon

IndieEdytuj

  • Data: 4-5 lutego 2019
DrużynyEdytuj
  • Indie - flaga 2ez Gaming
  • Indie - flaga ATE Gaming
  • Indie - flaga Entity Gaming
  • Indie - flaga JHS





Faza pucharowaEdytuj
PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Entity Gaming Indie - flaga 2 0 Indie - flaga JHS
2ez Gaming Indie - flaga 2 0 Indie - flaga ATE Gaming
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Entity Gaming Indie - flaga 2 0 Indie - flaga 2ez Gaming

Ogólna liga AzjiEdytuj

  • Data: 12 kwietnia-maj 2019
BroadcastEdytuj
  • Komentatorzy:
    • Australia - flaga Jordan "Elfishguy" Mays
    • Australia - flaga Mitchell "pili" Pilipowski
    • Australia - flaga Geordie "Mac" Mcaleer
    • Indie - flaga Sudhen "Bleh" Wahengbam
DrużynyEdytuj





Pierwszy etap grupowyEdytuj
Chińska grupaEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Chiny - flaga TyLoo 2 1
2. Korea Południowa - flaga MVP PK 2 1
3. Chiny - flaga 5Power Gaming 1 2
4. Chiny - flaga ViCi Gaming 1 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
TyLoo Chiny - flaga 1 2 Chiny - flaga 5Power Gaming
ViCi Gaming Chiny - flaga 0 2 Korea Południowa - flaga MVP PK
TyLoo Chiny - flaga 2 0 Korea Południowa - flaga MVP PK
ViCi Gaming Chiny - flaga 2 1 Chiny - flaga 5Power Gaming
TyLoo Chiny - flaga 2 0 Chiny - flaga ViCi Gaming
MVP PK Korea Południowa - flaga 2 0 Chiny - flaga 5Power Gaming
Grupa Azji Południowo-WschodniejEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Tajlandia - flaga Lucid Dream 3 0
2. Tajlandia - flaga ALPHA Red 2 1
3. Singapur - flaga B.O.O.T-dreamScape 1 2
4. Indie - flaga Entity Gaming 0 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
B.O.O.T-dreamScape Singapur - flaga 2 0 Indie - flaga Entity Gaming
Lucid Dream Tajlandia - flaga 2 1 Tajlandia - flaga ALPHA Red
B.O.O.T-dreamScape Singapur - flaga 1 2 Tajlandia - flaga ALPHA Red
Lucid Dream Tajlandia - flaga 2 0 Indie - flaga Entity Gaming
B.O.O.T-dreamScape Singapur - flaga 1 2 Tajlandia - flaga Lucid Dream
ALPHA Red Tajlandia - flaga 2 0 Indie - flaga Entity Gaming (walkower)
Pierwsza grupa OceaniiEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Australia - flaga ORDER 3 0
2. Australia - flaga Athletico Esports 1 2
3. Australia - flaga Breakaway Esports 1 2
4. Australia - flaga Paradox Gaming 1 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ORDER Australia - flaga 2 0 Australia - flaga Paradox Gaming
Breakaway Esports Australia - flaga 0 2 Australia - flaga Athletico Esports
ORDER Australia - flaga 2 1 Australia - flaga Athletico Esports
Breakaway Esports Australia - flaga 2 0 Australia - flaga Paradox Gaming
ORDER Australia - flaga 2 1 Australia - flaga Breakaway Esports
Athletico Esports Australia - flaga 1 2 Australia - flaga Paradox Gaming
Druga grupa OceaniiEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Australia - flaga Grayhound Gaming 3 0
2. Australia - flaga Chiefs eSports Club 2 1
3. Australia - flaga Avant Gaming 1 2
4. Australia - flaga Ground Zero Gaming 0 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Grayhound Gaming Australia - flaga 2 0 Australia - flaga Ground Zero Gaming
Chiefs eSports Club Australia - flaga 2 0 Australia - flaga Avant Gaming
Grayhound Gaming Australia - flaga 2 0 Australia - flaga Avant Gaming
Chiefs eSports Club Australia - flaga 2 0 Australia - flaga Ground Zero Gaming
Grayhound Gaming Australia - flaga 2 0 Australia - flaga Chiefs eSports Club
Avant Gaming Australia - flaga 2 0 Australia - flaga Ground Zero Gaming
Drugi etap grupowyEdytuj
Grupa A - AzjaEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Chiny - flaga TyLoo 3 0
2. Korea Południowa - flaga MVP PK 2 1
3. Tajlandia - flaga Lucid Dream 1 2
4. Tajlandia - flaga ALPHA Red 0 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Lucid Dream Tajlandia - flaga 0 2 Korea Południowa - flaga MVP PK
TyLoo Chiny - flaga 2 0 Tajlandia - flaga ALPHA Red
Lucid Dream Tajlandia - flaga 2 0 Tajlandia - flaga ALPHA Red
TyLoo Chiny - flaga 2 1 Korea Południowa - flaga MVP PK
Lucid Dream Tajlandia - flaga 0 2 Chiny - flaga TyLoo
ALPHA Red Tajlandia - flaga 0 2 Korea Południowa - flaga MVP PK
Grupa B - OceaniaEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Australia - flaga Grayhound Gaming 3 0
2. Australia - flaga Chiefs eSports Club 2 1
3. Australia - flaga ORDER 1 2
4. Australia - flaga Athletico Esports 0 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ORDER Australia - flaga 1 2 Australia - flaga Chiefs eSports Club
Grayhound Gaming Australia - flaga 2 0 Australia - flaga Athletico Esports (walkower)
ORDER Australia - flaga 2 0 Australia - flaga Athletico Esports (walkower)
Grayhound Gaming Australia - flaga 2 0 Australia - flaga Chiefs eSports Club
ORDER Australia - flaga 0 2 Australia - flaga Grayhound Gaming
Athletico Esports Australia - flaga (walkower) 0 2 Australia - flaga Chiefs eSports Club

Baraże - Azja Południowo-WschodniaEdytuj

DrużynyEdytuj
  • Indie - flaga Orgless5ive





MeczEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Orgless5ive Indie - flaga 0 2 Indonezja - flaga Big Time Regal Gaming

Baraże - ChinyEdytuj

DrużynyEdytuj





MeczEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
5Power Gaming Chiny - flaga 0 2 Chiny - flaga Invictus Gaming
Pula nagródEdytuj

FinałyEdytuj

  • Lokalizacja: Francja - flaga Montpellier, Francja

BroadcastEdytuj

  • Gospodarz: Francja - flaga Olivier Morin
  • Reporter za kulisami: Wielka Brytania - flaga James "BanKs" Banks
  • Gospodarz stołu analityków: USA - flaga Tres "stunna" Saranthus
  • Analitycy:
  • Komentatorzy:

DrużynyEdytuj





Grupa AEdytuj

Górna drabinkaEdytuj
ĆwierćfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
G2 Esports Francja - flaga 16 13 Australia - flaga Grayhound Gaming
Fnatic Szwecja - flaga 12 16 USA - flaga NRG Esports
Astralis Dania - flaga 16 9 USA - flaga Cloud9
Heroic Dania - flaga 16 8 Brazylia - flaga DETONA Gaming
PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
G2 Esports Francja - flaga 1 2 USA - flaga NRG Esports
Astralis Dania - flaga 2 0 Dania - flaga Heroic
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
NRG Esports USA - flaga 2 1 Dania - flaga Astralis
Dolna drabinkaEdytuj
Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Grayhound Gaming Australia - flaga 0 2 Szwecja - flaga Fnatic
Cloud9 USA - flaga 2 0 Brazylia - flaga DETONA Gaming
Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Heroic Dania - flaga 2 1 Szwecja - flaga Fnatic
G2 Esports Francja - flaga 2 0 USA - flaga Cloud9
Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Heroic Dania - flaga 0 2 Francja - flaga G2 Esports

Grupa BEdytuj

Górna drabinkaEdytuj
ĆwierćfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FaZe Clan UE - flaga 16 12 Chiny - flaga TyLoo
North Dania - flaga 16 13 USA - flaga Team Liquid
mousesports UE - flaga 16 8 Brazylia - flaga Made in Brazil
HellRaisers UE - flaga 16 7 Brazylia - flaga Luminosity Gaming
PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FaZe Clan UE - flaga 2 1 Dania - flaga North
mousesports UE - flaga 2 0 UE - flaga HellRaisers
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FaZe Clan UE - flaga 0 2 UE - flaga mousesports
Dolna drabinkaEdytuj
Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
TyLoo Chiny - flaga 0 2 USA - flaga Team Liquid
Made in Brazil Brazylia - flaga 2 0 Brazylia - flaga Luminosity Gaming
Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
HellRaisers UE - flaga 1 2 USA - flaga Team Liquid
North Dania - flaga 1 2 Brazylia - flaga Made in Brazil
Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Liquid USA - flaga 2 0 Brazylia - flaga Made in Brazil

Faza pucharowaEdytuj

Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FaZe Clan UE - flaga 0 2 Francja - flaga G2 Esports
Astralis Dania - flaga 1 2 USA - flaga Team Liquid
PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
NRG Esports USA - flaga 1 2 Francja - flaga G2 Esports
mousesports UE - flaga 0 2 USA - flaga Team Liquid
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
G2 Esports Francja - flaga 1 3 USA - flaga Team Liquid

Mecz pokazowyEdytuj

  • Składy:
    • Vitality Baguette:
    • Vitality Croissant:
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Vitality Baguette Francja - flaga 15 16 Francja - flaga Vitality Croissant

Pula nagródEdytuj

Edycja Counter-Strike: Global Offensive - Turnieje
2012
Copenhagen Games 2012 Counter-Strike: Global OffensiveDreamHack Valencia 2012DreamHack Winter 2012
Electronic Sports World Cup 2012StarLadder StarSeries IVThor Open 2012
2013
Assembly Winter 2013Copenhagen Games 2013DreamHack Bucharest 2013DreamHack Summer 2013DreamHack Valencia 2013
DreamHack Winter 2013Electronic Sports World Cup 2013ESEA Global Finals Season 14ESEA Season 13 - Invite
ESPC CS:GO 2‏‎ESL Major Series One - Fall 2013ESL Major Series One - Spring 2013ESL Major Series One - Summer 2013
ESPORTSM 2012-2013European Championship 2013FACEIT Cup 2013Fnatic FragOut League Season 1
Fnatic FragOut League Season 2Fnatic FragOut League Season 3ForMotherRussia LAN Cup 8ForMotherRussia LAN Cup 9
Fragbite Masters Season 1Lantrek 2013Mad Catz Invitational: BirminghamMSI Beat IT 2013StarLadder StarSeries V
StarLadder StarSeries VIStarLadder StarSeries VIIStarLadder StarSeries VIIISvecup 2013TECHLABS Cup 2013
2014
99Damage ArenaAcer A-Split InvitationalASUS ROG CS:GO Summer Tournament 2014Assembly Winter 2014
Azubu Masters AustraliaBenQ All-Star Showmatch 1BenQ All-Star Showmatch 2Caseking of the Hill
CIS Rising League Season 1Copenhagen Games 2014Counter Strike Forever LondonCS:GO Legends Series
DreamHack 2014 Invitational IDreamHack 2014 Invitational IIDreamHack Summer 2014DreamHack Valencia 2014
DreamHack Winter 2014e-sport-bets.com 3rd Anniversary CupEIZO Challenge 2014Electronic Sports World Cup 2014
ESEA Global Finals Season 15ESEA Season 16 - Global Invite DivisionESEA Season 17: Global Invite Division
ESEA Season 17: Główna dywizja - EuropaESL One Cologne 2014ESL One Katowice 2014ESL Pro League: Winter 2014/15
ESL Pro Series Germany: Spring 2014ESL Pro Series Germany: Summer 2014ESL Pro Series Germany Winter 2014
ESPORTSM 2013-2014ESportsventure Cup‏‎European Championship 2014FACEIT Cup 2014FACEIT G2A.com I
FACEIT League - Season 2FACEIT Spring League 2014Fragbite Masters - Season 3Fragbite Masters - Spring 2014
Gaming.dk CS:GO TournamentGSL Egamingbets Cup 1Game Show League Season 1Gfinity G3Hitbox Arena Championship
Hitbox Arena ShowdownHitbox Championship North AmericaIronGaming IJohn Wick InvitationalLantrek 2014Mikz Challenge
RGN Winter ClassicStarLadder StarSeries IXStarLadder StarSeries XStarLadder StarSeries XIVirtus.pro Staff Cup 1
2015
99Damage Arena99Damage Masters99Liga Season 199Liga Season 2Acer Predator Masters Season 1
AFKG MENA ChampionshipAftonbladet Fight Night 1Aftonbladet Fight Night 2Alientech AllStars 1
Alientech CS:GO European Cup 1Alientech CS:GO Titans 1Alientech European Cup 2Alienware Area 51 Cup 1
Alienware Area 51 Cup 2AMD CS:GO Challenge Summer 2015ASUS ROG Nordic ChallengeAssembly Winter 2015
Australian Cyber League 2015: MelbourneAustralian Cyber League 2015: SydneyBalkan Rising StarsBallistix CS:GO Challenge
Battle Hardened Gamers 2015CEVO Season 7CEVO Season 8CIS LAN Championship 2Clutch Con 2015
Color League to EIZO & QPADCopenhagen Games 2015Counter Pit LeagueCrown Counter-Strike Invitational
CS Select Showmatch‏CS:GO Champions League Season 1CS:GO Champions League Season 2
CS:GO Championship Series Kick-off SeasonCS:GO Championship Series: Season 1CSHUB Series - Season 1
CyberGamer Premier League Season 3D!ngIT Asia Invitational Season 1D!ngIT Asia Invitational Season 2D!ngIT Weekly Cup
DreamHack Cluj Napoca 2015DreamHack London 2015DreamHack Open Winter 2015DreamHack Stockholm 2015
DreamHack Summer 2015DreamHack Tours 2015E-Frag Rising Stars BalkanE-sport-bet Celebration Show Match
Electronic Sports World Cup 2015Electronic Sports World Cup 2015 Paris Games WeekESEA Season 18: Global Invite Division
ESEA Season 19ESEA Season 20ESL ESEA Pro League InvitationalESL ESEA Pro League Season 1
ESL ESEA Pro League Season 2ESL Meisterschaft Spring 2015ESL Meisterschaft Summer 2015ESL Meisterschaft: Winter 2015
ESL Nordic Nationals Season 1ESL One Cologne 2015ESL One Katowice 2015ESL Polish Championship 2015
ESL South East Europe Championship Season 2ESL UK Premiership Summer 2015ESPORTSM 2015
FACEIT League 2015 - Etap drugiFACEIT League 2015 - Etap pierwszyFACEIT League 2015 - Etap trzeciFACEIT Pro League 2015
FACEIT SEA Launch CupFirst Person Lover ChallengeFragadelphia 6Fragbite Masters Champions Showdown
Fragbite Masters Season 4Fragbite Masters Season 5Fulcrum Gamers League‏‎G2A.com ShowMatch 1
Game Show League Season 2GameAgents LeagueGameAgents League 2GamePlan New Year InvitationalGamePlan Pro League
Gamers Assembly 2015Games Academy LAN Cup‏Gaming Paradise 2015Gfinity Champion of ChampionsGfinity Spring Masters I‏‎
Gfinity Spring Masters 2GFINITY Masters Summer 1Gfinity Pro League Season 1Gigabyte Top LeagueHTC Reborn Invitational
HyperX CS:GO ClashiBUYPOWER CupiBUYPOWER Invitational 2015 - FalliBUYPOWER Invitational 2015 - Spring
iBUYPOWER Invitational 2015 - SummerInsomnia XVIIIntel Challenge KatowiceIntel Extreme Masters Season X - gamescom
Intel Extreme Masters Season X San JoseIOS PantameraJessembly 2 Jimm's CS:GO Challenge‏‎King of MajorsLantrek 2015
LevelDown Championship‏Liga de Videojuegos Profesional - Season 9: Final CupLiga Games Academy - Season 1: Dywizja 1
Liga Games Academy - Season 1: Dywizja 2Liga Games Academy Season 5: Dywizja 1Liga Games Academy Season 5: Dywizja 2
MCS Open Season 1Milan Games Week 2015MixBOT Pro-League Invite Season 1MLG X Games Aspen Invitational
Multifrags Invitational 2015Northern Arena 2015Operation: KinguinQPAD King of Nordic Season 1-2QuickShot Arena
QuickShot Showmatchr1seCupr1seCup 2RCTIC League CS:GO TournamentRed Dot Invitational‏RGN Brazilian Open
RGN European OpenRGN Freedom CupRGN Intercontinental Open‏RGN Pro SeriesRising Stars Asia 1Rising Tornado
SocialNAT Master LeagueSoStronk Challenger - Asia 1SoStronk King of the Hill - Asia 1SoStronk King of the Hill - Asia 2
StarLadder StarSeries XIIStarLadder StarSeries XIIITecnoLAN Pasarela 2015The World Championships 2015
Underdogs Season 1Uprise Champions Cup - Season 2Uprise Champions Cup - Season 3Virtus.pro Staff Cup 3
WinOut.net CS:GO ChampionshipxFunction Iberian ChampionshipxFunction Masters III
2016
2016 China Top99Liga Season 399Liga Season 4Acer Predator Masters Season 2Acer Predator Masters Season 3
Adrenaline Cyber LeagueAftonbladet Fight Night 3Alientech CS:GO InvitationalAlientech CS:GO Invitational II
Americas Minor Championship 2016 - CologneAmericas Minor Championship 2016 - Columbus
Americas Minor Championship 2017 - AtlantaAsian Minor Championship 2016 - CologneAsian Minor Championship 2017 - Atlanta
ASUS ROG CS:GO Assembly Winter 2016ASUS ROG GameXpo 2016ASUS ROG Master 2016ASUS ROG Summer 2016
Betway Invitational‏‎Binary Dragons Hellstore Winter Cup 2016BlasterX INETKOX LeagueBorn2Win Invitational League 1
Brasil Game Cup 2016‏CEVO Pro League Season 9China-Korea e-Sports Competition - Season 1
CIS Minor Championship 2016 - CologneCIS Minor Championship 2016 - ColumbusCIS Minor Championship 2017 - Atlanta
Copenhagen Games 2016CS Reunion @ Inferno OnlineCS:GO Champions League Season 3