DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 273: | Linia 273: | ||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''2.''' |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''2.''' |
||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] [[Heroic]] |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] [[Heroic]] |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="green" | |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | 2 |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | 1 |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | 1 |
||
|- |
|- |
||
Linia 279: | Linia 279: | ||
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | [[Plik:Ukraina - flaga.png|30px|Ukraina]] [[Natus Vincere]] |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | [[Plik:Ukraina - flaga.png|30px|Ukraina]] [[Natus Vincere]] |
||
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 1 |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 1 |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 2 |
|- |
|- |
||
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | '''4.''' |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | '''4.''' |
||
Linia 299: | Linia 299: | ||
| [[Heroic]] [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] || 0 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] [[North]]''' |
| [[Heroic]] [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] || 0 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] [[North]]''' |
||
|- |
|- |
||
− | | [[Heroic]] [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] || |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Heroic]] [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]]''' || '''2''' || 1 || [[Plik:Ukraina - flaga.png|30px|Ukraina]] [[Natus Vincere]] |
|- |
|- |
||
| [[North]] [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] || 0 || 0 || [[Plik:Niemcy - flaga.png|30px|Niemcy]] [[BIG]] |
| [[North]] [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] || 0 || 0 || [[Plik:Niemcy - flaga.png|30px|Niemcy]] [[BIG]] |
||
Linia 328: | Linia 328: | ||
| - || 0 || 0 || - |
| - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
− | |||
− | =====Pula nagród===== |
||
− | *[[Plik:Złoty medal - ikona.png|Pierwsze miejsce]] '''-''' - Awans do [[ESL Pro League Season 9#Finały|finałów]] |
||
− | *[[Plik:Srebrny medal - ikona.png|Drugie miejsce]] '''-''' - Awans do [[ESL Pro League Season 9#Finały|finałów]] |
||
− | *[[Plik:Brązowy medal - ikona.png|Trzecie miejsce]] '''-''' - Awans do [[ESL Pro League Season 9#Finały|finałów]] |
||
− | *[[Plik:Miedziany medal - ikona.png|Czwarte miejsce]] '''-''' - Awans do [[ESL Pro League Season 9#Finały|finałów]] |
||
− | *5 miejsce '''-''' - Awans do [[ESL Pro League Season 9#Finały|finałów]] |
||
− | *6 miejsce '''-''' - Awans do [[ESL Pro League Season 9#Finały|finałów]] |
||
− | *7 miejsce '''-''' - Awans do [[ESL Pro League Season 9#Finały|finałów]] |
||
− | *8 miejsce '''-''' - Awans do [[ESL Pro League Season 9#Finały|finałów]] |
||
− | *9 miejsce '''-''' |
||
− | *10 miejsce '''-''' |
||
− | *11 miejsce '''-''' |
||
− | *12 miejsce '''-''' |
||
− | *13 miejsce '''-''' |
||
− | *14 miejsce '''-''' |
||
===Ameryka=== |
===Ameryka=== |
||
Linia 796: | Linia 780: | ||
| - || 0 || 0 || - |
| - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
− | |||
− | =====Pula nagród===== |
||
− | *[[Plik:Złoty medal - ikona.png|Pierwsze miejsce]] '''-''' - Awans do [[ESL Pro League Season 9#Finały|finałów]] |
||
− | *[[Plik:Srebrny medal - ikona.png|Drugie miejsce]] '''-''' - Awans do [[ESL Pro League Season 9#Finały|finałów]] |
||
− | *[[Plik:Brązowy medal - ikona.png|Trzecie miejsce]] '''-''' - Awans do [[ESL Pro League Season 9#Finały|finałów]] |
||
− | *[[Plik:Miedziany medal - ikona.png|Czwarte miejsce]] '''-''' - Awans do [[ESL Pro League Season 9#Finały|finałów]] |
||
− | *5 miejsce '''-''' - Awans do [[ESL Pro League Season 9#Finały|finałów]] |
||
− | *6 miejsce '''-''' - Awans do [[ESL Pro League Season 9#Finały|finałów]] |
||
− | *7 miejsce '''-''' |
||
− | *8 miejsce '''-''' |
||
− | *9 miejsce '''-''' |
||
− | *10 miejsce '''-''' |
||
− | *11 miejsce '''-''' |
||
− | *12 miejsce '''-''' |
||
− | *13 miejsce '''-''' |
||
− | *14 miejsce '''-''' |
||
===Azja=== |
===Azja=== |
||
Linia 1294: | Linia 1262: | ||
*[[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] <small>[[Grayhound Gaming]]</small> |
*[[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] <small>[[Grayhound Gaming]]</small> |
||
*[[Plik:UE - flaga.png|35px|UE]] <small>[[HellRaisers]]</small> |
*[[Plik:UE - flaga.png|35px|UE]] <small>[[HellRaisers]]</small> |
||
− | *[[Plik: |
+ | *[[Plik:Dania - flaga.png|35px|Dania]] <small>[[Heroic]]</small> |
|col2 = |
|col2 = |
||
+ | *[[Plik:Brazylia - flaga.png|35px|Brazylia]] <small>[[Luminosity Gaming]]</small> |
||
*[[Plik:Brazylia - flaga.png|35px|Brazylia]] <small>[[Made in Brazil]]</small> |
*[[Plik:Brazylia - flaga.png|35px|Brazylia]] <small>[[Made in Brazil]]</small> |
||
*[[Plik:UE - flaga.png|35px|UE]] <small>[[mousesports]]</small> |
*[[Plik:UE - flaga.png|35px|UE]] <small>[[mousesports]]</small> |
Wersja z 20:55, 23 maj 2019
|} ESL Pro League Season 9 jest dziewiątym sezonem wspólnym od ESEA i ESL, który będzie trwał od 12 kwietnia do czerwca 2019 roku.
Wyniki
Europa
Broadcast
- Gospodarz: Alex "Machine" Richardson
- Ekspert: Chad "SPUNJ" Burchill
- Komentatorzy:
- Harry "JustHarry" Russell
- Hugo Byron
Drużyny
|
Pierwszy etap grupowy
Grupa A
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | mousesports | 3 | 0 |
2. | OpTic Gaming | 2 | 1 |
3. | North | 1 | 2 |
4. | ex-Space Soldiers | 0 | 3 |
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
North | 1 | 2 | OpTic Gaming |
mousesports | 2 | 0 | ex-Space Soldiers |
mousesports | 2 | 1 | OpTic Gaming |
North | 2 | 0 | ex-Space Soldiers |
mousesports | 2 | 0 | North |
OpTic Gaming | 2 | 0 | ex-Space Soldiers |
Grupa B
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | FaZe Clan | 3 | 0 |
2. | devils.one | 1 | 1 |
3. | Ninjas in Pyjamas | 1 | 2 |
4. | Heroic | 0 | 2 |
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 2 | 0 | devils.one |
Ninjas in Pyjamas | 2 | 1 | Heroic |
FaZe Clan | 2 | 1 | Heroic |
Ninjas in Pyjamas | 1 | 2 | devils.one |
FaZe Clan | 2 | 0 | Ninjas in Pyjamas |
Heroic | 2 | 1 | devils.one |
Grupa C
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | G2 Esports | 3 | 0 |
2. | Natus Vincere | 2 | 1 |
3. | Fnatic | 1 | 2 |
4. | Windigo Gaming | 0 | 3 |
Mecze grupy C
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere | 2 | 1 | Windigo Gaming |
Fnatic | 0 | 2 | G2 Esports |
Natus Vincere | 1 | 2 | G2 Esports |
Fnatic | 2 | 1 | Windigo Gaming |
Natus Vincere | 2 | 1 | Fnatic |
G2 Esports | 2 | 1 | Windigo Gaming |
Grupa D
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Astralis | 3 | 0 |
2. | HellRaisers | 2 | 1 |
3. | BIG | 1 | 2 |
4. | ex-Team 3DMAX | 0 | 3 |
Mecze grupy D
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BIG | 1 | 2 | HellRaisers |
Astralis | 2 | 0 | ex-Team 3DMAX |
Astralis | 2 | 0 | HellRaisers |
BIG | 2 | 0 | ex-Team 3DMAX |
HellRaisers | 2 | 0 | ex-Team 3DMAX |
Astralis | 2 | 1 | BIG |
Drugi etap grupowy
Grupa A
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Fnatic | 2 | 1 |
2. | HellRaisers | 2 | 1 |
3. | Aristocracy | 1 | 2 |
4. | OpTic Gaming | 1 | 2 |
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
OpTic Gaming | 2 | 1 | Fnatic |
HellRaisers | 2 | 0 | Aristocracy |
HellRaisers | 1 | 2 | Fnatic |
OpTic Gaming | 0 | 2 | Aristocracy |
OpTic Gaming | 0 | 2 | HellRaisers |
Aristocracy | 0 | 2 | Fnatic |
Grupa B
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | North | 2 | 0 |
2. | Heroic | 2 | 1 |
3. | Natus Vincere | 1 | 2 |
4. | BIG | 0 | 2 |
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere | 1 | 2 | North |
Heroic | 2 | 0 | BIG |
Natus Vincere | 2 | 0 | BIG |
Heroic | 0 | 2 | North |
Heroic | 2 | 1 | Natus Vincere |
North | 0 | 0 | BIG |
Baraże
Drużyny
|
Mecze
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Ameryka
ESL LA League Season 3
|
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
W7M Gaming | 0 | 2 | FULL SEND |
Isurus Gaming | 2 | 1 | Furious Gaming |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FULL SEND | 0 | 2 | Isurus Gaming |
Pula nagród
- Isurus Gaming - R$15,000
- FULL SEND - R$10,000
- 3/4 miejsce W7M Gaming - R$7,000
- 3/4 miejsce Furious Gaming - R$7,000
Północne kwalifikacje Ameryki Łacińskiej
|
Górna drabinka
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Jaguar | 2 | 0 | Kadmus7 |
Annunaki Gaming | 1 | 2 | NikNexus |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Jaguar | 2 | 0 | NikNexus |
Dolna drabinka
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Kadmus7 | 0 | 2 | Annunaki Gaming |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
NikNexus | 2 | 0 | Annunaki Gaming |
Wielki finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Jaguar | 3 | 1 | NikNexus |
Południowe kwalifikacje Ameryki Łacińskiej
|
Górna drabinka
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
All Knights | 1 | 2 | paiN Gaming |
DETONA Gaming | 2 | 1 | Sharks Esports |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
paiN Gaming | 0 | 2 | DETONA Gaming |
Dolna drabinka
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
All Knights | 0 | 2 | Sharks Esports |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
paiN Gaming | 1 | 2 | Sharks Esports |
Wielki finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
DETONA Gaming | 3 | 1 | Sharks Esports |
Ogólna liga Ameryki
Broadcast
- Gospodarz: Tres "stunna" Saranthus
- Ekspert: Jason "moses" O'Toole
- Komentatorzy:
- Evan "emode" Patrao
- Will "topical" Dallas
Drużyny
|
Uwaga:
- Drużyna Rogue straciła swój skład i tym samym nie wystąpi w ESL Pro League. Została zastąpiona przez Luminosity Gaming.
Pierwszy etap grupowy
Grupa A - Ameryka Północna
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | NRG Esports | 2 | 1 |
2. | eUnited | 2 | 1 |
3. | Renegades | 2 | 1 |
4. | INTZ eSports | 0 | 3 |
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
NRG Esports | 2 | 0 | INTZ eSports |
Renegades | 0 | 2 | eUnited |
NRG Esports | 2 | 0 | eUnited |
Renegades | 2 | 0 | INTZ eSports |
NRG Esports | 1 | 2 | Renegades |
eUnited | 2 | 0 | INTZ eSports |
Grupa B - Ameryka Północna
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team Liquid | 3 | 0 |
2. | Ghost Gaming | 2 | 1 |
3. | compLexity Gaming | 1 | 2 |
4. | Lazarus Esports | 0 | 3 |
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Liquid | 2 | 0 | Lazarus Esports |
Ghost Gaming | 2 | 1 | compLexity Gaming |
Team Liquid | 2 | 1 | compLexity Gaming |
Ghost Gaming | 2 | 0 | Lazarus Esports |
Team Liquid | 2 | 0 | Ghost Gaming |
compLexity Gaming | 2 | 0 | Lazarus Esports |
Grupa C - Ameryka Północna
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Luminosity Gaming | 2 | 1 |
2. | Made in Brazil | 2 | 1 |
3. | Cloud9 | 2 | 1 |
4. | Team EnVyUs | 0 | 3 |
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Made in Brazil | 0 | 2 | Luminosity Gaming |
Cloud9 | 2 | 0 | Team EnVyUs |
Made in Brazil | 2 | 0 | Team EnVyUs |
Cloud9 | 2 | 1 | Luminosity Gaming |
Made in Brazil | 2 | 0 | Cloud9 |
Team EnVyUs | 1 | 2 | Luminosity Gaming |
Grupa D - Ameryka Łacińska
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | DETONA Gaming | 3 | 0 |
2. | Isurus Gaming | 2 | 1 |
3. | Infinity Esports | 1 | 2 |
4. | Denial eSports | 0 | 3 |
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Isurus Gaming | 2 | 0 | Denial eSports |
DETONA Gaming | 2 | 0 | Infinity Esports |
Isurus Gaming | 1 | 2 | DETONA Gaming |
Infinity Esports | 2 | 1 | Denial eSports |
Isurus Gaming | 2 | 0 | Infinity Esports |
DETONA Gaming | 2 | 0 | Denial eSports |
Drugi etap grupowy
Grupa A
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Made in Brazil | 3 | 0 |
2. | Renegades | 2 | 1 |
3. | Isurus Gaming | 1 | 2 |
4. | compLexity Gaming | 0 | 3 |
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Renegades | 2 | 1 | compLexity Gaming |
Made in Brazil | 2 | 0 | Isurus Gaming |
Isurus Gaming | 0 | 2 | Renegades |
Made in Brazil | 2 | 1 | compLexity Gaming |
Made in Brazil | 2 | 0 | Renegades |
Isurus Gaming | 2 | 1 | compLexity Gaming |
Grupa B
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Cloud9 | 2 | 0 |
2. | Ghost Gaming | 2 | 0 |
3. | eUnited | 0 | 2 |
4. | Infinity Esports | 0 | 2 |
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
eUnited | 1 | 2 | Cloud9 |
Ghost Gaming | 2 | 0 | Infinity Esports |
eUnited | 1 | 2 | Ghost Gaming |
Cloud9 | 2 | 0 | Infinity Esports |
Ghost Gaming | 0 | 0 | Cloud9 |
eUnited | 0 | 0 | Infinity Esports |
Baraże
Drużyny
|
Mecze
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Azja
Chiny
- Data: 16-17 marca 2019
Drużyny
|
Górna drabinka
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
MVP PK | 16 | 13 | Team Aster |
EHOME | 19 | 22 | Ignis |
Panda Gaming | 11 | 16 | IPet Gaming |
5Power Gaming | 1 | 0 | Storm Rider (walkower) |
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
MVP PK | 16 | 2 | Ignis |
IPet Gaming | 9 | 16 | 5Power Gaming |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
MVP PK | 2 | 1 | 5Power Gaming |
Dolna drabinka
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Aster | 16 | 13 | EHOME |
Panda Gaming | 1 | 0 | Storm Rider (walkower) |
Runda 2
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
IPet Gaming | 16 | 10 | Team Aster |
Ignis | 13 | 16 | Panda Gaming |
Runda 3
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
IPet Gaming | 5 | 16 | Panda Gaming |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
5Power Gaming | 2 | 1 | Panda Gaming |
Azja Południowo-Wschodnia
- Data: 8-16 października 2018
Drużyny
|
Górna drabinka
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
TNC Pro Team | 16 | 11 | BOOM.id |
Lucid Dream | 16 | 2 | ALPHA Red |
B.O.O.T-dreamScape | 19 | 16 | Rex Regum Qeon |
Beyond Esports | 16 | 12 | Maple Club |
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
TNC Pro Team | 0 | 2 | Lucid Dream |
B.O.O.T-dreamScape | 2 | 0 | Beyond Esports |
Dolna drabinka
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BOOM.id | 6 | 16 | ALPHA Red |
Rex Regum Qeon | 16 | 13 | Maple Club |
Runda 2
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Beyond Esports | 10 | 16 | ALPHA Red |
TNC Pro Team | 13 | 16 | Rex Regum Qeon |
Runda 3
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ALPHA Red | 2 | 0 | Rex Regum Qeon |
Indie
- Data: 4-5 lutego 2019
Drużyny
|
Faza pucharowa
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Entity Gaming | 2 | 0 | JHS |
2ez Gaming | 2 | 0 | ATE Gaming |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Entity Gaming | 2 | 0 | 2ez Gaming |
Ogólna liga Azji
- Data: 12 kwietnia-maj 2019
Broadcast
- Komentatorzy:
- Jordan "Elfishguy" Mays
- Mitchell "pili" Pilipowski
- Geordie "Mac" Mcaleer
- Sudhen "Bleh" Wahengbam
Drużyny
|
Pierwszy etap grupowy
Chińska grupa
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | TyLoo | 2 | 1 |
2. | MVP PK | 2 | 1 |
3. | 5Power Gaming | 1 | 2 |
4. | ViCi Gaming | 1 | 2 |
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
TyLoo | 1 | 2 | 5Power Gaming |
ViCi Gaming | 0 | 2 | MVP PK |
TyLoo | 2 | 0 | MVP PK |
ViCi Gaming | 2 | 1 | 5Power Gaming |
TyLoo | 2 | 0 | ViCi Gaming |
MVP PK | 2 | 0 | 5Power Gaming |
Grupa Azji Południowo-Wschodniej
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Lucid Dream | 3 | 0 |
2. | ALPHA Red | 2 | 1 |
3. | B.O.O.T-dreamScape | 1 | 2 |
4. | Entity Gaming | 0 | 3 |
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
B.O.O.T-dreamScape | 2 | 0 | Entity Gaming |
Lucid Dream | 2 | 1 | ALPHA Red |
B.O.O.T-dreamScape | 1 | 2 | ALPHA Red |
Lucid Dream | 2 | 0 | Entity Gaming |
B.O.O.T-dreamScape | 1 | 2 | Lucid Dream |
ALPHA Red | 2 | 0 | Entity Gaming (walkower) |
Pierwsza grupa Oceanii
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | ORDER | 3 | 0 |
2. | Athletico Esports | 1 | 2 |
3. | Breakaway Esports | 1 | 2 |
4. | Paradox Gaming | 1 | 2 |
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ORDER | 2 | 0 | Paradox Gaming |
Breakaway Esports | 0 | 2 | Athletico Esports |
ORDER | 2 | 1 | Athletico Esports |
Breakaway Esports | 2 | 0 | Paradox Gaming |
ORDER | 2 | 1 | Breakaway Esports |
Athletico Esports | 1 | 2 | Paradox Gaming |
Druga grupa Oceanii
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Grayhound Gaming | 3 | 0 |
2. | Chiefs eSports Club | 2 | 1 |
3. | Avant Gaming | 1 | 2 |
4. | Ground Zero Gaming | 0 | 3 |
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Grayhound Gaming | 2 | 0 | Ground Zero Gaming |
Chiefs eSports Club | 2 | 0 | Avant Gaming |
Grayhound Gaming | 2 | 0 | Avant Gaming |
Chiefs eSports Club | 2 | 0 | Ground Zero Gaming |
Grayhound Gaming | 2 | 0 | Chiefs eSports Club |
Avant Gaming | 2 | 0 | Ground Zero Gaming |
Drugi etap grupowy
Grupa A - Azja
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | TyLoo | 3 | 0 |
2. | MVP PK | 2 | 1 |
3. | Lucid Dream | 1 | 2 |
4. | ALPHA Red | 0 | 3 |
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Lucid Dream | 0 | 2 | MVP PK |
TyLoo | 2 | 0 | ALPHA Red |
Lucid Dream | 2 | 0 | ALPHA Red |
TyLoo | 2 | 1 | MVP PK |
Lucid Dream | 0 | 2 | TyLoo |
ALPHA Red | 0 | 2 | MVP PK |
Grupa B - Oceania
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Grayhound Gaming | 3 | 0 |
2. | Chiefs eSports Club | 2 | 1 |
3. | ORDER | 1 | 2 |
4. | Athletico Esports | 0 | 3 |
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ORDER | 1 | 2 | Chiefs eSports Club |
Grayhound Gaming | 2 | 0 | Athletico Esports (walkower) |
ORDER | 2 | 0 | Athletico Esports (walkower) |
Grayhound Gaming | 2 | 0 | Chiefs eSports Club |
ORDER | 0 | 2 | Grayhound Gaming |
Athletico Esports (walkower) | 0 | 2 | Chiefs eSports Club |
Finały
Drużyny
|
Wyniki
Nieznany format
Pula nagród
- -
- -
- 3/4 miejsce -
- 3/4 miejsce -
- 5/6 miejsce -
- 5/6 miejsce -
- 7/8 miejsce -
- 7/8 miejsce -
- 9/12 miejsce -
- 9/12 miejsce -
- 9/12 miejsce -
- 9/12 miejsce -
- 13/16 miejsce -
- 13/16 miejsce -
- 13/16 miejsce -
- 13/16 miejsce -