|} ESL Pro League Season 9 jest dziewiątym sezonem wspólnym od ESEA i ESL, który będzie trwał od 12 kwietnia do czerwca 2019 roku.
Wyniki
Europa
Broadcast
- Gospodarz: Alex "Machine" Richardson
- Ekspert: Chad "SPUNJ" Burchill
- Komentatorzy:
- Harry "JustHarry" Russell
- Hugo Byron
Drużyny
|
Pierwszy etap grupowy
Grupa A
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | mousesports | 3 | 0 |
2. | OpTic Gaming | 2 | 1 |
3. | North | 1 | 2 |
4. | ex-Space Soldiers | 0 | 3 |
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
North | 1 | 2 | OpTic Gaming |
mousesports | 2 | 0 | ex-Space Soldiers |
mousesports | 2 | 1 | OpTic Gaming |
North | 2 | 0 | ex-Space Soldiers |
mousesports | 2 | 0 | North |
OpTic Gaming | 2 | 0 | ex-Space Soldiers |
Grupa B
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | FaZe Clan | 3 | 0 |
2. | devils.one | 1 | 1 |
3. | Ninjas in Pyjamas | 1 | 2 |
4. | Heroic | 0 | 2 |
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 2 | 0 | devils.one |
Ninjas in Pyjamas | 2 | 1 | Heroic |
FaZe Clan | 2 | 1 | Heroic |
Ninjas in Pyjamas | 1 | 2 | devils.one |
FaZe Clan | 2 | 0 | Ninjas in Pyjamas |
Heroic | 2 | 1 | devils.one |
Grupa C
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | G2 Esports | 3 | 0 |
2. | Natus Vincere | 2 | 1 |
3. | Fnatic | 1 | 2 |
4. | Windigo Gaming | 0 | 3 |
Mecze grupy C
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere | 2 | 1 | Windigo Gaming |
Fnatic | 0 | 2 | G2 Esports |
Natus Vincere | 1 | 2 | G2 Esports |
Fnatic | 2 | 1 | Windigo Gaming |
Natus Vincere | 2 | 1 | Fnatic |
G2 Esports | 2 | 1 | Windigo Gaming |
Grupa D
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Astralis | 3 | 0 |
2. | HellRaisers | 2 | 1 |
3. | BIG | 1 | 2 |
4. | ex-Team 3DMAX | 0 | 3 |
Mecze grupy D
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BIG | 1 | 2 | HellRaisers |
Astralis | 2 | 0 | ex-Team 3DMAX |
Astralis | 2 | 0 | HellRaisers |
BIG | 2 | 0 | ex-Team 3DMAX |
HellRaisers | 2 | 0 | ex-Team 3DMAX |
Astralis | 2 | 1 | BIG |
Drugi etap grupowy
Grupa A
- Skład drużyny devils.one był odtąd znany pod nazwą Aristocracy.
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Fnatic | 2 | 1 |
2. | HellRaisers | 2 | 1 |
3. | Aristocracy | 1 | 2 |
4. | OpTic Gaming | 1 | 2 |
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
OpTic Gaming | 2 | 1 | Fnatic |
HellRaisers | 2 | 0 | Aristocracy |
HellRaisers | 1 | 2 | Fnatic |
OpTic Gaming | 0 | 2 | Aristocracy |
OpTic Gaming | 0 | 2 | HellRaisers |
Aristocracy | 0 | 2 | Fnatic |
Grupa B
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | North | 3 | 0 |
2. | Heroic | 2 | 1 |
3. | Natus Vincere | 1 | 2 |
4. | BIG | 0 | 3 |
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere | 1 | 2 | North |
Heroic | 2 | 0 | BIG |
Natus Vincere | 2 | 0 | BIG |
Heroic | 0 | 2 | North |
Heroic | 2 | 1 | Natus Vincere |
North | 2 | 0 | BIG |
Baraże
Drużyny
|
Mecze
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Ameryka
ESL LA League Season 3
|
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
W7M Gaming | 0 | 2 | FULL SEND |
Isurus Gaming | 2 | 1 | Furious Gaming |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FULL SEND | 0 | 2 | Isurus Gaming |
Pula nagród
- Isurus Gaming - R$15,000
- FULL SEND - R$10,000
- 3/4 miejsce W7M Gaming - R$7,000
- 3/4 miejsce Furious Gaming - R$7,000
Północne kwalifikacje Ameryki Łacińskiej
|
Górna drabinka
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Jaguar | 2 | 0 | Kadmus7 |
Annunaki Gaming | 1 | 2 | NikNexus |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Jaguar | 2 | 0 | NikNexus |
Dolna drabinka
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Kadmus7 | 0 | 2 | Annunaki Gaming |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
NikNexus | 2 | 0 | Annunaki Gaming |
Wielki finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Jaguar | 3 | 1 | NikNexus |
Południowe kwalifikacje Ameryki Łacińskiej
|
Górna drabinka
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
All Knights | 1 | 2 | paiN Gaming |
DETONA Gaming | 2 | 1 | Sharks Esports |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
paiN Gaming | 0 | 2 | DETONA Gaming |
Dolna drabinka
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
All Knights | 0 | 2 | Sharks Esports |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
paiN Gaming | 1 | 2 | Sharks Esports |
Wielki finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
DETONA Gaming | 3 | 1 | Sharks Esports |
Ogólna liga Ameryki
Broadcast
- Gospodarz: Tres "stunna" Saranthus
- Ekspert: Jason "moses" O'Toole
- Komentatorzy:
- Evan "emode" Patrao
- Will "topical" Dallas
Drużyny
|
Uwaga:
- Drużyna Rogue straciła swój skład i tym samym nie wystąpi w ESL Pro League. Została zastąpiona przez Luminosity Gaming.
Pierwszy etap grupowy
Grupa A - Ameryka Północna
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | NRG Esports | 2 | 1 |
2. | eUnited | 2 | 1 |
3. | Renegades | 2 | 1 |
4. | INTZ eSports | 0 | 3 |
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
NRG Esports | 2 | 0 | INTZ eSports |
Renegades | 0 | 2 | eUnited |
NRG Esports | 2 | 0 | eUnited |
Renegades | 2 | 0 | INTZ eSports |
NRG Esports | 1 | 2 | Renegades |
eUnited | 2 | 0 | INTZ eSports |
Grupa B - Ameryka Północna
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team Liquid | 3 | 0 |
2. | Ghost Gaming | 2 | 1 |
3. | compLexity Gaming | 1 | 2 |
4. | Lazarus Esports | 0 | 3 |
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Liquid | 2 | 0 | Lazarus Esports |
Ghost Gaming | 2 | 1 | compLexity Gaming |
Team Liquid | 2 | 1 | compLexity Gaming |
Ghost Gaming | 2 | 0 | Lazarus Esports |
Team Liquid | 2 | 0 | Ghost Gaming |
compLexity Gaming | 2 | 0 | Lazarus Esports |
Grupa C - Ameryka Północna
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Luminosity Gaming | 2 | 1 |
2. | Made in Brazil | 2 | 1 |
3. | Cloud9 | 2 | 1 |
4. | Team EnVyUs | 0 | 3 |
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Made in Brazil | 0 | 2 | Luminosity Gaming |
Cloud9 | 2 | 0 | Team EnVyUs |
Made in Brazil | 2 | 0 | Team EnVyUs |
Cloud9 | 2 | 1 | Luminosity Gaming |
Made in Brazil | 2 | 0 | Cloud9 |
Team EnVyUs | 1 | 2 | Luminosity Gaming |
Grupa D - Ameryka Łacińska
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | DETONA Gaming | 3 | 0 |
2. | Isurus Gaming | 2 | 1 |
3. | Infinity Esports | 1 | 2 |
4. | Denial eSports | 0 | 3 |
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Isurus Gaming | 2 | 0 | Denial eSports |
DETONA Gaming | 2 | 0 | Infinity Esports |
Isurus Gaming | 1 | 2 | DETONA Gaming |
Infinity Esports | 2 | 1 | Denial eSports |
Isurus Gaming | 2 | 0 | Infinity Esports |
DETONA Gaming | 2 | 0 | Denial eSports |
Drugi etap grupowy
Grupa A
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Made in Brazil | 3 | 0 |
2. | Renegades | 2 | 1 |
3. | Isurus Gaming | 1 | 2 |
4. | compLexity Gaming | 0 | 3 |
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Renegades | 2 | 1 | compLexity Gaming |
Made in Brazil | 2 | 0 | Isurus Gaming |
Isurus Gaming | 0 | 2 | Renegades |
Made in Brazil | 2 | 1 | compLexity Gaming |
Made in Brazil | 2 | 0 | Renegades |
Isurus Gaming | 2 | 1 | compLexity Gaming |
Grupa B
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Cloud9 | 3 | 0 |
2. | Ghost Gaming | 2 | 1 |
3. | eUnited | 1 | 2 |
4. | Infinity Esports | 0 | 3 |
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
eUnited | 1 | 2 | Cloud9 |
Ghost Gaming | 2 | 0 | Infinity Esports |
eUnited | 1 | 2 | Ghost Gaming |
Cloud9 | 2 | 0 | Infinity Esports |
Ghost Gaming | 1 | 2 | Cloud9 |
eUnited | 2 | 0 | Infinity Esports |
Baraże
Drużyny
|
Mecze
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Azja
Chiny
- Data: 16-17 marca 2019
Drużyny
|
Górna drabinka
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
MVP PK | 16 | 13 | Team Aster |
EHOME | 19 | 22 | Ignis |
Panda Gaming | 11 | 16 | IPet Gaming |
5Power Gaming | 1 | 0 | Storm Rider (walkower) |
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
MVP PK | 16 | 2 | Ignis |
IPet Gaming | 9 | 16 | 5Power Gaming |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
MVP PK | 2 | 1 | 5Power Gaming |
Dolna drabinka
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Aster | 16 | 13 | EHOME |
Panda Gaming | 1 | 0 | Storm Rider (walkower) |
Runda 2
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
IPet Gaming | 16 | 10 | Team Aster |
Ignis | 13 | 16 | Panda Gaming |
Runda 3
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
IPet Gaming | 5 | 16 | Panda Gaming |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
5Power Gaming | 2 | 1 | Panda Gaming |
Azja Południowo-Wschodnia
- Data: 8-16 października 2018
Drużyny
|
Górna drabinka
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
TNC Pro Team | 16 | 11 | BOOM.id |
Lucid Dream | 16 | 2 | ALPHA Red |
B.O.O.T-dreamScape | 19 | 16 | Rex Regum Qeon |
Beyond Esports | 16 | 12 | Maple Club |
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
TNC Pro Team | 0 | 2 | Lucid Dream |
B.O.O.T-dreamScape | 2 | 0 | Beyond Esports |
Dolna drabinka
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BOOM.id | 6 | 16 | ALPHA Red |
Rex Regum Qeon | 16 | 13 | Maple Club |
Runda 2
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Beyond Esports | 10 | 16 | ALPHA Red |
TNC Pro Team | 13 | 16 | Rex Regum Qeon |
Runda 3
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ALPHA Red | 2 | 0 | Rex Regum Qeon |
Indie
- Data: 4-5 lutego 2019
Drużyny
|
Faza pucharowa
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Entity Gaming | 2 | 0 | JHS |
2ez Gaming | 2 | 0 | ATE Gaming |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Entity Gaming | 2 | 0 | 2ez Gaming |
Ogólna liga Azji
- Data: 12 kwietnia-maj 2019
Broadcast
- Komentatorzy:
- Jordan "Elfishguy" Mays
- Mitchell "pili" Pilipowski
- Geordie "Mac" Mcaleer
- Sudhen "Bleh" Wahengbam
Drużyny
|
Pierwszy etap grupowy
Chińska grupa
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | TyLoo | 2 | 1 |
2. | MVP PK | 2 | 1 |
3. | 5Power Gaming | 1 | 2 |
4. | ViCi Gaming | 1 | 2 |
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
TyLoo | 1 | 2 | 5Power Gaming |
ViCi Gaming | 0 | 2 | MVP PK |
TyLoo | 2 | 0 | MVP PK |
ViCi Gaming | 2 | 1 | 5Power Gaming |
TyLoo | 2 | 0 | ViCi Gaming |
MVP PK | 2 | 0 | 5Power Gaming |
Grupa Azji Południowo-Wschodniej
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Lucid Dream | 3 | 0 |
2. | ALPHA Red | 2 | 1 |
3. | B.O.O.T-dreamScape | 1 | 2 |
4. | Entity Gaming | 0 | 3 |
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
B.O.O.T-dreamScape | 2 | 0 | Entity Gaming |
Lucid Dream | 2 | 1 | ALPHA Red |
B.O.O.T-dreamScape | 1 | 2 | ALPHA Red |
Lucid Dream | 2 | 0 | Entity Gaming |
B.O.O.T-dreamScape | 1 | 2 | Lucid Dream |
ALPHA Red | 2 | 0 | Entity Gaming (walkower) |
Pierwsza grupa Oceanii
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | ORDER | 3 | 0 |
2. | Athletico Esports | 1 | 2 |
3. | Breakaway Esports | 1 | 2 |
4. | Paradox Gaming | 1 | 2 |
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ORDER | 2 | 0 | Paradox Gaming |
Breakaway Esports | 0 | 2 | Athletico Esports |
ORDER | 2 | 1 | Athletico Esports |
Breakaway Esports | 2 | 0 | Paradox Gaming |
ORDER | 2 | 1 | Breakaway Esports |
Athletico Esports | 1 | 2 | Paradox Gaming |
Druga grupa Oceanii
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Grayhound Gaming | 3 | 0 |
2. | Chiefs eSports Club | 2 | 1 |
3. | Avant Gaming | 1 | 2 |
4. | Ground Zero Gaming | 0 | 3 |
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Grayhound Gaming | 2 | 0 | Ground Zero Gaming |
Chiefs eSports Club | 2 | 0 | Avant Gaming |
Grayhound Gaming | 2 | 0 | Avant Gaming |
Chiefs eSports Club | 2 | 0 | Ground Zero Gaming |
Grayhound Gaming | 2 | 0 | Chiefs eSports Club |
Avant Gaming | 2 | 0 | Ground Zero Gaming |
Drugi etap grupowy
Grupa A - Azja
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | TyLoo | 3 | 0 |
2. | MVP PK | 2 | 1 |
3. | Lucid Dream | 1 | 2 |
4. | ALPHA Red | 0 | 3 |
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Lucid Dream | 0 | 2 | MVP PK |
TyLoo | 2 | 0 | ALPHA Red |
Lucid Dream | 2 | 0 | ALPHA Red |
TyLoo | 2 | 1 | MVP PK |
Lucid Dream | 0 | 2 | TyLoo |
ALPHA Red | 0 | 2 | MVP PK |
Grupa B - Oceania
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Grayhound Gaming | 3 | 0 |
2. | Chiefs eSports Club | 2 | 1 |
3. | ORDER | 1 | 2 |
4. | Athletico Esports | 0 | 3 |
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ORDER | 1 | 2 | Chiefs eSports Club |
Grayhound Gaming | 2 | 0 | Athletico Esports (walkower) |
ORDER | 2 | 0 | Athletico Esports (walkower) |
Grayhound Gaming | 2 | 0 | Chiefs eSports Club |
ORDER | 0 | 2 | Grayhound Gaming |
Athletico Esports (walkower) | 0 | 2 | Chiefs eSports Club |
Finały
Broadcast
- Gospodarz: Olivier Morin
- Reporter za kulisami: James "BanKs" Banks
- Gospodarz stołu analityków: Tres "stunna" Saranthus
- Analitycy:
- Komentatorzy:
- Anders Blume
- Jason "moses" O'Toole
- Henry "HenryG" Greer
- Alex "Machine" Richardson
Drużyny
|
Grupa A
Górna drabinka
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
G2 Esports | 16 | 13 | Grayhound Gaming |
Fnatic | 12 | 16 | NRG Esports |
Astralis | 16 | 9 | Cloud9 |
Heroic | 16 | 8 | DETONA Gaming |
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
G2 Esports | 1 | 2 | NRG Esports |
Astralis | 2 | 0 | Heroic |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
NRG Esports | 0 | 0 | Astralis |
Dolna drabinka
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Grayhound Gaming | 0 | 2 | Fnatic |
Cloud9 | 2 | 0 | DETONA Gaming |
Runda 2
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Heroic | 2 | 1 | Fnatic |
G2 Esports | 2 | 0 | Cloud9 |
Runda 3
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Heroic | 0 | 0 | G2 Esports |
Grupa B
Górna drabinka
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 16 | 12 | TyLoo |
North | 16 | 13 | Team Liquid |
mousesports | 16 | 8 | Made in Brazil |
HellRaisers | 16 | 7 | Luminosity Gaming |
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 2 | 1 | North |
mousesports | 2 | 0 | HellRaisers |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 0 | 0 | mousesports |
Dolna drabinka
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
TyLoo | 0 | 2 | Team Liquid |
Made in Brazil | 2 | 0 | Luminosity Gaming |
Runda 2
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
HellRaisers | 0 | 0 | Team Liquid |
North | 0 | 0 | Made in Brazil |
Runda 3
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
Faza pucharowa
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
Pula nagród
- - - $250,000
- - - $80,000
- 3/4 miejsce - - $40,000
- 3/4 miejsce - - $40,000
- 5/6 miejsce - - $20,000
- 5/6 miejsce - - $20,000
- 7/8 miejsce - - $17,000
- 7/8 miejsce - - $17,000
- 9/12 miejsce Fnatic - $15,000
- 9/12 miejsce Cloud9 - $15,000
- 9/12 miejsce - - $15,000
- 9/12 miejsce - - $15,000
- 13/16 miejsce Grayhound Gaming - $14,000
- 13/16 miejsce DETONA Gaming - $14,000
- 13/16 miejsce TyLoo - $14,000
- 13/16 miejsce Luminosity Gaming - $14,000