Ziemia Finały | UE Europa | Ameryka Północna/Ameryka Południowa Ameryka | Stowarzyszenie Narodów Azji Południowo-Wschodniej Azja-Pacyfik

ESL Pro League Season 9 był dziewiątym sezonem turnieju organizowanym wspólnie przez ESEA i ESL, który odbywał się w dniach od 2 marca do 15 września 2019 roku.

Broadcast

  • Gospodarz stołu analityków: USA Tres "stunna" Saranthus
  • Analitycy:
  • Komentatorzy:
    • Kanada Evan "emode" Patrao
    • USA Will "Topical" Dallas
  • Obserwatorzy:
    • USA David "Prius" Kuntz
    • Dania Bastian "UnknownFME" Faber

Wyniki

ESL LA League Season 3





Półfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
W7M Gaming Brazylia 0 2 Kolumbia FULL SEND
Isurus Gaming Argentyna 2 1 Argentyna Furious Gaming

Finał

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FULL SEND Kolumbia 0 2 Argentyna Isurus Gaming

Pula nagród

Północne kwalifikacje Ameryki Łacińskiej

  • Ameryka Południowa Annunaki Gaming
  • Kolumbia Kadmus7





Górna drabinka

Półfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Jaguar Ameryka Południowa 2 0 Kolumbia Kadmus7
Annunaki Gaming Ameryka Południowa 1 2 Peru NikNexus
Finał
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Jaguar Ameryka Południowa 2 0 Peru NikNexus

Dolna drabinka

Runda 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Kadmus7 Kolumbia 0 2 Ameryka Południowa Annunaki Gaming
Finał
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
NikNexus Peru 2 0 Ameryka Południowa Annunaki Gaming

Wielki finał

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Jaguar Ameryka Południowa 3 1 Peru NikNexus

Południowe kwalifikacje Ameryki Łacińskiej





Górna drabinka

Półfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
All Knights Chile 1 2 Brazylia paiN Gaming
DETONA Gaming Brazylia 2 1 Brazylia Sharks Esports
Finał
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
paiN Gaming Brazylia 0 2 Brazylia DETONA Gaming

Dolna drabinka

Runda 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
All Knights Chile 0 2 Brazylia Sharks Esports
Finał
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
paiN Gaming Brazylia 1 2 Brazylia Sharks Esports

Wielki finał

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
DETONA Gaming Brazylia 3 1 Brazylia Sharks Esports

Ogólna liga Ameryki

  • Lokalizacja: USA Stany Zjednoczone

Broadcast

  • Gospodarz: USA Tres "stunna" Saranthus
  • Ekspert: USA Jason "moses" O'Toole
  • Komentatorzy:
    • Kanada Evan "emode" Patrao
    • USA Will "topical" Dallas

Drużyny

Ameryka Północna:

Ameryka Łacińska:





Uwaga:

  • Drużyna USA Rogue straciła swój skład i tym samym nie wystąpi w ESL Pro League. Została zastąpiona przez Brazylia Luminosity Gaming.

Pierwszy etap grupowy

Grupa A - Ameryka Północna
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA NRG Esports 2 1
2. USA eUnited 2 1
3. Australia Renegades 2 1
4. Brazylia INTZ eSports 0 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
NRG Esports USA 2 0 Brazylia INTZ eSports
Renegades Australia 0 2 USA eUnited
NRG Esports USA 2 0 USA eUnited
Renegades Australia 2 0 Brazylia INTZ eSports
NRG Esports USA 1 2 Australia Renegades
eUnited USA 2 0 Brazylia INTZ eSports
Grupa B - Ameryka Północna
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA Team Liquid 3 0
2. USA Ghost Gaming 2 1
3. USA compLexity Gaming 1 2
4. USA Lazarus Esports 0 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Liquid USA 2 0 USA Lazarus Esports
Ghost Gaming USA 2 1 USA compLexity Gaming
Team Liquid USA 2 1 USA compLexity Gaming
Ghost Gaming USA 2 0 USA Lazarus Esports
Team Liquid USA 2 0 USA Ghost Gaming
compLexity Gaming USA 2 0 USA Lazarus Esports
Grupa C - Ameryka Północna
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Brazylia Luminosity Gaming 2 1
2. Brazylia MIBR 2 1
3. USA Cloud9 2 1
4. USA Team EnVyUs 0 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
MIBR Brazylia 0 2 Brazylia Luminosity Gaming
Cloud9 USA 2 0 USA Team EnVyUs
MIBR Brazylia 2 0 USA Team EnVyUs
Cloud9 USA 2 1 Brazylia Luminosity Gaming
MIBR Brazylia 2 0 USA Cloud9
Team EnVyUs USA 1 2 Brazylia Luminosity Gaming
Grupa D - Ameryka Łacińska
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Brazylia DETONA Gaming 3 0
2. Argentyna Isurus Gaming 2 1
3. Kolumbia Infinity Esports 1 2
4. Ameryka Południowa Denial eSports 0 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Isurus Gaming Argentyna 2 0 Ameryka Południowa Denial eSports
DETONA Gaming Brazylia 2 0 Kolumbia Infinity Esports
Isurus Gaming Argentyna 1 2 Brazylia DETONA Gaming
Infinity Esports Kolumbia 2 1 Ameryka Południowa Denial eSports
Isurus Gaming Argentyna 2 0 Kolumbia Infinity Esports
DETONA Gaming Brazylia 2 0 Ameryka Południowa Denial eSports

Drugi etap grupowy

Grupa A
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Brazylia MIBR 3 0
2. Australia Renegades 2 1
3. Argentyna Isurus Gaming 1 2
4. USA compLexity Gaming 0 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Renegades Australia 2 1 USA compLexity Gaming
MIBR Brazylia 2 0 Argentyna Isurus Gaming
Isurus Gaming Argentyna 0 2 Australia Renegades
MIBR Brazylia 2 1 USA compLexity Gaming
MIBR Brazylia 2 0 Australia Renegades
Isurus Gaming Argentyna 2 1 USA compLexity Gaming
Grupa B
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA Cloud9 3 0
2. USA Ghost Gaming 2 1
3. USA eUnited 1 2
4. Kolumbia Infinity Esports 0 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
eUnited USA 1 2 USA Cloud9
Ghost Gaming USA 2 0 Kolumbia Infinity Esports
eUnited USA 1 2 USA Ghost Gaming
Cloud9 USA 2 0 Kolumbia Infinity Esports
Ghost Gaming USA 1 2 USA Cloud9
eUnited USA 2 0 Kolumbia Infinity Esports

Baraże - Ameryka Północna

Broadcast

Drużyny





Grupa

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA Lazarus Esports 3 1
2. USA Team Singularity 2 1
3. Brazylia INTZ eSports 1 2
4. USA Team Envy 0 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Lazarus Esports USA 1 2 USA Team Singularity
Team Envy USA 0 2 Brazylia INTZ eSports
Lazarus Esports USA 2 0 USA Team Envy
Team Singularity USA 2 0 Brazylia INTZ eSports
INTZ eSports Brazylia 0 2 USA Lazarus Esports
Team Singularity USA 1 3 USA Lazarus Esports

Górna drabinka

Półfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Singularity USA 1 2 RPA ATK
INTZ eSports Brazylia 1 2 USA Team Envy
Finał
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ATK RPA 1 2 USA Team Envy

Dolna drabinka

Runda 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Singularity USA 2 0 Brazylia INTZ eSports
Finał
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ATK RPA 2 1 USA Team Singularity

Wielki finał

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Envy USA 3 1 RPA ATK

Pula nagród

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.