eSports World Convention 2016 był turniejem, który odbył się w dniach od 27 do 30 października 2016 roku.
Turniej dla kobiet[]
Angielski broadcast[]
- Komentatorzy:
- Hugo Byron
- Lauren "Pansy" Scott
- Vince "Metuz" Hill
Drużyny[]
|
Uwagi:
- Drużyna ANOX została zastąpiona przez Norse.
- Drużyny Temp.no i Tengri zostały zastąpione przez ArchAngels oraz Millenium.
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Space Soldiers | 2 | 0 |
2. | iGame.com | 2 | 1 |
3. | Red Instinct | 1 | 2 |
4. | GEX | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Space Soldiers | 16 | 1 | GEX |
iGame.com | 10 | 16 | Red Instinct |
GEX | 0 | 2 | iGame.com |
Space Soldiers | 16 | 9 | Red Instinct |
Red Instinct | 0 | 2 | iGame.com |
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Heroic | 2 | 0 |
2. | Team LDLC.com | 2 | 1 |
3. | Bravado Gaming | 1 | 2 |
4. | Overcome | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Heroic | 16 | 1 | Overcome |
Team LDLC.com | 16 | 9 | Bravado Gaming |
Overcome | 0 | 2 | Bravado Gaming |
Heroic | 16 | 7 | Team LDLC.com |
Team LDLC.com | 2 | 1 | Bravado Gaming |
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Gambit Esports | 2 | 0 |
2. | Norse | 2 | 1 |
3. | BPro Gaming | 1 | 2 |
4. | GODSENT Academy | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Gambit Esports | 16 | 6 | GODSENT Academy |
BPro Gaming | 22 | 18 | Norse |
GODSENT Academy | 0 | 2 | Norse |
Gambit Esports | 16 | 13 | BPro Gaming |
BPro Gaming | 0 | 2 | Norse |
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | ALTERNATE aTTaX | 2 | 0 |
2. | TRICKED eSport | 2 | 1 |
3. | FIVE eSports Club | 1 | 2 |
4. | FTW.Twitch | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ALTERNATE aTTaX | 16 | 12 | FTW.Twitch |
TRICKED eSport | 16 | 14 | FIVE eSports Club |
FTW.Twitch | 1 | 2 | FIVE eSports Club |
ALTERNATE aTTaX | 16 | 14 | TRICKED eSport |
TRICKED eSport | 2 | 0 | FIVE eSports Club |
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team Kinguin | 2 | 0 |
2. | Team Preparation | 2 | 1 |
3. | Sector One | 1 | 2 |
4. | Wyvern eSports | 0 | 2 |
Mecze grupy E[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Kinguin | 16 | 2 | Sector One |
Team Preparation | 16 | 13 | Wyvern eSports |
Sector One | 2 | 1 | Wyvern eSports |
Team Kinguin | 25 | 21 | Team Preparation |
Team Preparation | 2 | 0 | Sector One |
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Epsilon eSports | 2 | 0 |
2. | Pride Gaming | 2 | 1 |
3. | PENTA Sports | 1 | 2 |
4. | ArchAngels | 0 | 2 |
Mecze grupy F[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
PENTA Sports | 16 | 10 | ArchAngels |
Epsilon eSports | 16 | 11 | Pride Gaming |
ArchAngels | 0 | 2 | Pride Gaming |
PENTA Sports | 4 | 16 | Epsilon eSports |
PENTA Sports | 1 | 2 | Pride Gaming |
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | paiN Gaming | 2 | 0 |
2. | Fnatic Academy | 2 | 1 |
3. | ENCE eSports | 1 | 2 |
4. | Rogue | 0 | 2 |
Mecze grupy G[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Rogue | 11 | 16 | Fnatic Academy |
ENCE eSports | 13 | 16 | paiN Gaming |
Rogue | 0 | 2 | ENCE eSports |
Fnatic Academy | 11 | 16 | paiN Gaming |
Fnatic Academy | 2 | 0 | ENCE eSports |
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Platinium eSport | 2 | 0 |
2. | k1ck Oldschool | 2 | 1 |
3. | Luminosity Gaming | 1 | 2 |
4. | Millenium | 0 | 2 |
Mecze grupy H[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Luminosity Gaming | 7 | 16 | Platinium eSport |
k1ck Oldschool | 16 | 13 | Millenium |
Platinium eSport | 16 | 9 | k1ck Oldschool |
Luminosity Gaming | 2 | 0 | Millenium |
k1ck Oldschool | 2 | 0 | Luminosity Gaming |
Playoffy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Space Soldiers | 2 | 1 | k1ck Oldschool |
Gambit Esports | 2 | 1 | Pride Gaming |
Team Kinguin | 0 | 2 | TRICKED eSport |
paiN Gaming | 0 | 2 | Team LDLC.com |
Heroic | 1 | 2 | Fnatic Academy |
ALTERNATE aTTaX | 2 | 0 | Team Preparation |
Epsilon eSports | 2 | 1 | Norse |
Platinium eSport | 2 | 0 | iGame.com |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Space Soldiers | 2 | 1 | Gambit Esports |
TRICKED eSport | 0 | 2 | Team LDLC.com |
Fnatic Academy | 0 | 2 | ALTERNATE aTTaX |
Epsilon eSports | 0 | 2 | Platinium eSport |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Space Soldiers | 0 | 2 | Team LDLC.com |
ALTERNATE aTTaX | 2 | 0 | Platinium eSport |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team LDLC.com | 1 | 2 | ALTERNATE aTTaX |
Pula nagród[]
- ALTERNATE aTTaX - $20,000
- Team LDLC.com - $15,000
- 3/4 miejsce Space Soldiers - $10,000
- 3/4 miejsce Platinium eSport - $10,000
- 5/8 miejsce Gambit Esports - $5,000
- 5/8 miejsce TRICKED eSport - $5,000
- 5/8 miejsce Fnatic Academy - $5,000
- 5/8 miejsce Epsilon eSports - $5,000