eXTREMESLAND ZOWIE Asia CS:GO 2017 był turniejem, który odbył się w dniach od 19 do 22 października 2017 roku.
Broadcast[]
- Komentatorzy/Analitycy:
Drużyny[]
|
Uwagi:
- Drużyna The MongolZ została zastąpiona przez KhARUM.
- Drużyna MVP Project została rozwiązana, więc dano slot drużynie z Pakistanu.
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Kings Gaming Club | 2 | 0 |
2. | SZ Absolute | 2 | 1 |
3. | KhARUM | 1 | 2 |
4. | vRn | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Kings Gaming Club | 16 | 2 | KhARUM |
SZ Absolute | 1 | 0 | vRn (walkower) |
Kings Gaming Club | 16 | 3 | SZ Absolute |
KhARUM | 1 | 0 | vRn (walkower) |
SZ Absolute | 2 | 0 | KhARUM |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | ViCi Gaming | 2 | 0 |
2. | Beyond.Maple Club | 2 | 1 |
3. | Fire Dragoon E-sports | 1 | 2 |
4. | Talon Esports | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ViCi Gaming | 16 | 5 | Beyond.Maple Club |
Fire Dragoon E-sports | 16 | 13 | Talon Esports |
ViCi Gaming | 16 | 12 | Fire Dragoon E-sports |
Beyond.Maple Club | 19 | 17 | Talon Esports |
Fire Dragoon E-sports | 0 | 2 | Beyond.Maple Club |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Flash Gaming | 2 | 0 |
2. | NASR eSports | 2 | 1 |
3. | Recca Esports | 1 | 2 |
4. | UTM Esports | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Recca Esports | 16 | 12 | NASR eSports |
UTM Esports | 9 | 16 | Flash Gaming |
Recca Esports | 11 | 16 | Flash Gaming |
NASR eSports | 16 | 3 | UTM Esports |
Recca Esports | 1 | 2 | NASR eSports |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Eclipse | 2 | 0 |
2. | B.O.O.T-dreamScape | 2 | 1 |
3. | Entity eSports | 1 | 2 |
4. | Mineski | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
B.O.O.T-dreamScape | 16 | 14 | Entity eSports |
Eclipse | 16 | 3 | Mineski |
B.O.O.T-dreamScape | 11 | 16 | Eclipse |
Entity eSports | 16 | 3 | Mineski |
B.O.O.T-dreamScape | 2 | 0 | Entity eSports |
Faza pucharowa[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Kings Gaming Club | 2 | 0 | Beyond.Maple Club |
Flash Gaming | 2 | 0 | B.O.O.T-dreamScape |
ViCi Gaming | 2 | 0 | SZ Absolute |
Eclipse | 2 | 0 | NASR eSports |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Kings Gaming Club | 1 | 2 | Flash Gaming |
ViCi Gaming | 1 | 2 | Eclipse |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Flash Gaming | 2 | 1 | Eclipse |
Pula nagród[]
- Flash Gaming - $40,000
- Eclipse - $20,000
- 3/4 miejsce Kings Gaming Club - $8,000
- 3/4 miejsce ViCi Gaming - $8,000
- 5/8 miejsce Beyond.Maple Club - $4,000
- 5/8 miejsce B.O.O.T-dreamScape - $4,000
- 5/8 miejsce SZ Absolute - $4,000
- 5/8 miejsce NASR eSports - $4,000
- 9/12 miejsce KhARUM - $1,000
- 9/12 miejsce Fire Dragoon E-sports - $1,000
- 9/12 miejsce Recca Esports - $1,000
- 9/12 miejsce Entity eSports - $1,000
- 13/15 miejsce Talon Esports - $1,000
- 13/15 miejsce UTM Esports - $1,000
- 13/15 miejsce Mineski - $1,000