Konrad "EXUS" Jeńczeń (ur. 18 października 1997) jest polskim profesjonalnym graczem CS:GO oraz Counter-Strike 2, który obecnie nie znajduje się w żadnej drużynie.
Drużyny[]
- 2014-09-21 — 2014-10-02 - 31337 eSPORTS
- 2014-10-02 — 2014-11-04 - HyperShots Multigaming
- 2014-11-15 — 2015-09-30 - VERY T0XIC
- 2015-09-30 — 2015-10-03 - ATB Gaming
- 2015-10-07 — 2015-12-07 - ESC Gaming
- 2016-01-05 — 2016-02-07 - Ezkatka
- 2016-02-23 — 2016-03-23 - Team Refuse
- 2016-03-23 — 2017-01-20 - Pride Gaming
- 2017-01-20 — 2017-01-31 - Pride Gaming (substytut)
- 2017-01-31 — 2017-09-04 - Pride Gaming
- 2017-09-04 — 2017-10-23 - Pride Gaming (nieaktywny)
- 2017-10-23 — 2018-02-21 - Venatores (rezerwowy)
- 2018-02-21 — 2018-05-21 - Pride Gaming
- 2018-09-25 — 2019-0?-?? - MIKSTURA
- 2019-05-15 — 2019-06-?? - ERROR 404 by Codewise Gaming
- 2019-06-10 — 2019-07-17 - Izako Boars (na okres próbny)
- 2019-07-17 — 2021-01-09 - Izako Boars
- 2021-01-20 — 2021-0?-?? - StylDunow
- 2021-07-13 – 2022-04-08 - Ungentium
- 2022-04-08 – 2022-04-23 - Ungentium (nieaktywny)
- 2022-08-?? – 2022-10-?? - Illuminar Gaming
- 2022-10-?? – 2022-12-16 - Illuminar Gaming (nieaktywny)
- 2023-10-07 – 2023-10-08 - los kogutos
- 2023-10-08 – 2023-11-03 - Permitta Esports
Historia[]
- 21 września 2014 - EXUS dołączył do swojej pierwszej drużyny w CS:GO i nosiła ona nazwę 31337 eSPORTS.
- 2 października 2014 - EXUS opuścił drużynę 31337 eSPORTS i dołączył do HyperShots Multigaming.
- 4 listopada 2014 - EXUS opuścił drużynę HyperShots Multigaming.
- 15 listopada 2014 - EXUS dołączył do drużyny VERY T0XIC.
Osiągnięcia[]
andzeje[]
VERY T0XIC[]
ATB Gaming[]
BOTY[]
ATB Gaming[]
- ESL Polish Championship 2015 (2015)
ESC Gaming[]
- QuickShot Showmatch 4 (2015)
- QuickShot Showmatch 5 (2015)
BOMBARDIERS[]
- Gfinity CS:GO Free to Play Cup - 22 października (2015)
- Gfinity CS:GO Premium Cup - 27 października (2015)
ESC Gaming[]
- QuickShot Arena 12 (2015)
- QuickShot Showmatch 16 (2015)
BOMBARDIERS[]
ESC Gaming[]
BOMBARDIERS[]
cojestkurwa123[]
Ezkatka[]
BOMBARDIERS[]
cojestkurwa123[]
Team Refuse[]
- Gfinity CS:GO Sunday Cup - 14 lutego (2016)
- Gfinity CS:GO Premium Cup - 1 marca (2016)
- Gfinity CS:GO Sunday Cup - 6 marca (2016)
- Razer Rising Stars S1 - Trzecie europejskie kwalifikacje (2016)
- Gfinity CS:GO Premium Cup - 15 marca (2016)
Pride Gaming[]
- Multiplay Insomnia 57 (2016)
- Gfinity CS:GO Premium Cup - 29 marca (2016)
- Gfinity CS:GO Sunday Cup - 10 kwietnia (2016)
- RGN Pro Series 2016 - Europejskie otwarte kwalifikacje (2016)
- Let's Play Częstochowa 2016 (2016)
- DreamHack Summer 2016 - Pierwsze otwarte kwalifikacje (2016)
- StarLadder ProSeries XV (2016)
- x-kom CLASH (2016)
- 3/4 miejsce Silesia Open Championships (2016)
- NVIDIA Challenge CS:GO (2016)
- CS:GO Champions League Season 4 (2016)
- BlasterX INETKOX League (2016)
- QuickShot Arena 21 (2016)
- Fantasy Expo Challenge Season 3 (2016)
- QuickShot Arena 22 (2016)
- Good Game e-Sport Challenge (2016)
- CSCenter League (2016)
- DreamHack Winter 2016 - Otwarte kwalifikacje (2016)
- QuickShot Arena 31 (2016)
- DreamHack Masters Las Vegas 2017 - Europejskie otwarte kwalifikacje (2016)
- ESEA Season 23: Otwarta dywizja - Europa (2016)
- Esports Championship Series Season 3 - Europejska liga rozwoju - Pierwsze kwalifikacje (2017)
- Puchar Polski Cybersport (2017)
- ESL Polish Championship 2017 - Szóste kwalifikacje (2017)
- 3/4 miejsce Operation: Kinguin 4 (2017)
- 3/4 miejsce Binary Dragons csgopolygon - Season 1 (2017)
- Copenhagen Games 2017: Kwalifikacje (2017)
- ESL Polish Championship 2017 - Etap grupowy (2017)
- ESEA Season 24: Główna dywizja - Europa (2017)
- ESL Polish Championship 2017 (2017)
- GeForce Cup 2017 - Czwarte otwarte kwalifikacje (2017)
- 8 miejsce ESEA Rank S - Europa: Maj 2017 (2017)
- CS:GO by Ptak Warsaw Expo & CFX (2017)
- GOOD GAME PACTit CHALLENGE (2017)
- Polska Liga Esportowa Sezon 1 (2017)
- ROG Masters 2017 - Polska (2017)
- ESEA Rank S - Europa: 9-15 lipca 2017 (2017)
- 11 miejsce ESEA Season 25: Najważniejsza dywizja - Europa (2017)
- ESL One: New York 2017 - Europejskie otwarte kwalifikacje (2017)
- ESL Polish Championship Summer 2017 - Etap grupowy (2017)
- 6 miejsce ESEA Rank S - Europa: 27 sierpnia-2 września 2017 (2017)
- 7 miejsce ESEA Rank S - Europa: 3-9 września 2017 (2017)
- Mother Russia 1xBet (2017)
- 6 miejsce ESEA Rank S - Europa: 24-30 września 2017 (2017)
- 10 miejsce ESEA Rank S - Europa: 8-14 października 2017 (2017)
- 7 miejsce ESEA Rank S - Europa: 15-21 października 2017 (2017)
Venatores[]
- ESEA Rank S - Europa: 29 października-4 listopada 2017 (2017)
- ESEA Rank S - Europa: 5-11 listopada 2017 (2017)
Pride Gaming[]
- Malta Esport Masters 2018 (2018)
- Puchar Polski Cybersport Season 3 - Etap online (2018)
- Puchar Polski Cybersport Season 3 (2018)
- 12 miejsce ESEA Season 27: Najważniejsza dywizja - Europa (2018)
- 5/6 miejsce ESL Polish Championship Spring 2018 - Etap grupowy (2018)
Bez drużyny[]
Pompa Team[]
Pride Gaming[]
- 11 miejsce Legend Series 5 - Etap grupowy (2018)
Bez drużyny[]
- 7 miejsce ESEA Rank S - Europa: 1-7 lipca 2018 (2018)
- 8 miejsce ESEA Rank S - Europa: 22-28 lipca 2018 (2018)
- ESEA Rank S - Europa: 5-11 sierpnia 2018 (2018)
- ESEA Rank S - Europa: 12-18 sierpnia 2018 (2018)
DEEZ NUTS[]
MIKSTURA[]
- 3/4 miejsce Polska Liga Esportowa S4 Grupa Mistrzowska - Zamknięte kwalifikacje (2018)
- Europe Minor Championship - Katowice 2019: Drugie otwarte kwalifikacje (2018)
- 5 miejsce ESEA Rank G - Europa: 18-24 listopada 2018 (2018)
- Polska Liga Esportowa Sezon 4: Grupa Mistrzowska - Etap grupowy (2018)
- Polska Liga Esportowa Sezon 4: Grupa Mistrzowska (2018)
- 5 miejsce ESEA Rank G - Europa: 6-12 stycznia 2019 (2019)
- ESEA Rank G - Europa: 20-27 stycznia 2019 (2019)
Bez drużyny[]
2k19PL[]
Bez drużyny[]
Actina PACT[]
Bez drużyny[]
- 5 miejsce ESEA Rank G - Europa: 17-24 marca 2019 (2019)
- 10 miejsce ESEA Rank G - Europa: 7-14 kwietnia 2019 (2019)
- ESEA Rank S - Europa: 15-16 kwietnia 2019 (2019)
ERROR 404 by Codewise Gaming[]
- 7 miejsce ESL Polish Championship - Spring 2019: Etap grupowy (2019)
- 8 miejsce ESEA Rank G - Europa: 26 maja-2 czerwca 2019 (2019)
- ESEA Rank G - Europa: 9-15 czerwca 2019 (2019)
Izako Boars[]
- Polska Liga Esportowa Season 5 Grupa Mistrzowska (2019)
- 16 miejsce ESEA Season 31: Najważniejsza dywizja - Europa (2019)
- 3/4 miejsce Good Game League 2019 - Etap czwarty: Kielce (2019)
- 5/8 miejsce Polska Liga Esportowa Season 5 Grupa Mistrzowska - Finały (2019)
- Alienware Game Arena 2019 Split 3 (2019)
- Alienware Game Arena 2019 - Finały (2019)
- LOOT.BET Season 5 - Zamknięte kwalifikacje (2019)
- 8 miejsce ESL Mistrzostwa Polski - Fall 2019: Etap online (2019)
- 7/8 miejsce ESEA Season 32: Zaawansowana dywizja - Europa (2019)
- 3/4 miejsce Polska Liga Esportowa S7 Grupa Mistrzowska (2019)
- Polska Liga Esportowa S7 Grupa Mistrzowska - Finały (2019)
- ESEA Rank S - Europa: 16-17 grudnia 2019 (2019)
- Pasha Gaming School Pro: Styczeń 2020 - Tydzień drugi (2020)
- ESEA Rank S - Europa: 10-11 lutego 2020 (2020)
- ESL Mistrzostwa Polski - Spring 2020: Zamknięte kwalifikacje (2020)
- ESEA Rank S - Europa: 11-12 maja 2020 (2020)
- Nine to Five 1 Dawn (2020)
- Pasha Gaming School Pro: Lipiec 2020 - Tydzień pierwszy (2020)
- Pasha Gaming School Pro: Lipiec 2020 (2020)
- Nine to Five 2 Dawn (2020)
- 5/8 miejsce Nine to Five 3 Dawn (2020)
- 3/4 miejsce Eden Arena: Malta Vibes - Tydzień siódmy (2020)
- Esport Tour Pro Autumn 2020 (2020)
- LOOT.BET Season 8 - Zamknięte kwalifikacje (2020)
- Polish Esport Cup Fall 2020: Season 1 (2020)
- 5/8 miejsce Cyber.Bet Golden League (2020)
- Nine to Five 7 Dawn (2020)
- 3/4 miejsce Polska Liga Esportowa Sezon 8: Grupa Mistrzowska (2020)
StylDunow[]
- DreamHack Open January 2021: Europejskie otwarte kwalifikacje (2021)
- ESL Mistrzostwa Polski: Spring 2021: Pierwsze otwarte kwalifikacje (2021)
- 21/23 miejsce Snow Sweet Snow 2 (2021)
Ungentium[]
- ESL Mistrzostwa Polski: Autumn 2021 - Pierwsze otwarte kwalifikacje (2021)
- V4 Future Sports Festival - Budapest 2021: Pierwsze polskie otwarte kwalifikacje (2021)
- ESL Mistrzostwa Polski: Autumn 2021 - Zamknięte kwalifikacje (2021)
- Pierwiastek X - Kooperacja: Pierwsze otwarte kwalifikacje (2021)
- 5/6 miejsce ESEA Season 38: Główna dywizja - Europa (2021)
- Polska Liga Esportowa Autumn 2021: Dywizja Profesjonalna - Etap online (2021)
- Gdańsk Games 2021: Pierwsze otwarte kwalifikacje (2021)
- Polska Liga Esportowa Autumn 2021: Dywizja Profesjonalna (2021)
- Pierwiastek X - Kooperacja (2021)
- UltimoGG Series: Drugie otwarte kwalifikacje (2022)
- 9/16 miejsce Malta Vibes Knockout Series 5 (2022)
- OMEN WGR European Challenge 2022: Pierwsze otwarte kwalifikacje (2022)
- ESEA Cash Cup: Europe - Winter 2021 #4 (2022)
- 7/8 miejsce Painkillers Cup Season 2 (2022)
- 5/8 miejsce Pinnacle Winter Series 3 (2022)
- Fantasyexpo EU Champions: Spring 2022 - Polskie kwalifikacje (2022)
- 7/8 miejsce Painkillers Cup Season 3 (2022)
- 5 miejsce Polska Liga Esportowa Spring 2022: Dywizja Mistrzowska (2022)
Bez drużyny[]
Illuminar Gaming[]
- 5/6 miejsce ESL Mistrzostwa Polski Autumn 2022: Zamknięte kwalifikacje (2022)
- Polska Liga Esportowa Autumn 2022: Dywizja Mistrzowska - Etap online (2022)
- 8 miejsce FACEIT Pro League Challenger - Europa: Listopad 2022 (2022)
- Polska Liga Esportowa Autumn 2022: Dywizja Mistrzowska (2022)
- 8 miejsce FACEIT Pro League Challenger - Europa: Luty 2023 (2023)
PACT[]
- 5/6 miejsce Polska Liga Esportowa 2023: Split 1 (2023)
Bez drużyny[]
Permitta Esports[]
- 3/4 miejsce Polska Liga Esportowa 2023: Split 3 (2023)
Bez drużyny[]
Turów Zgorzelec Esport[]
Bez drużyny[]
- 10 miejsce 500 Casino League: Marzec 2024 (2024)