Ecenter Copernicup 2018 był turniejem, który odbył się w dniach od 3 do 15 lutego 2018 roku w Toruniu.
Broadcast[]
- Gospodarz: Filip "Testree" Mątowski
- Komentatorzy:
- Piotr "izak" Skowyrski
- Krzysztof "Raqu" Raczkowski
- Andrzej "Śledziu" Śledź
Drużyny[]
|
Uwaga:
- Drużyna tomorrow.gg została zastąpiona przez ALSEN Team.
- Drużyna Pompa Team Academy została zastąpiona przez Codewise Unicorns.
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Venatores | 2 | 1 |
2. | Izako Boars | 2 | 1 |
3. | PACT | 1 | 2 |
4. | GROMclan | 1 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Izako Boars | 10 | 16 | Venatores |
PACT | 15 | 19 | GROMclan |
GROMclan | 6 | 16 | Venatores |
PACT | 11 | 16 | Izako Boars |
PACT | 19 | 17 | Venatores |
GROMclan | 12 | 16 | Izako Boars |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | SEAL Esports | 3 | 0 |
2. | Codewise Unicorns | 2 | 1 |
3. | Pride Talent Academy | 1 | 2 |
4. | LEG1ON | 0 | 3 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Codewise Unicorns | 16 | 10 | Pride Talent Academy |
SEAL Esports | 16 | 4 | LEG1ON |
LEG1ON | 14 | 16 | Pride Talent Academy |
Codewise Unicorns | 6 | 16 | SEAL Esports |
SEAL Esports | 16 | 11 | Pride Talent Academy |
Codewise Unicorns | 16 | 14 | LEG1ON |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Tygrysy Sajsona | 3 | 0 |
2. | SLAVGENT | 2 | 1 |
3. | Vex.eSport EC | 1 | 2 |
4. | Ecenter Team | 0 | 3 |
Mecze grupy C[]
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | KOPUNIO | 3 | 0 |
2. | Pride Academy | 2 | 1 |
3. | OFF-MODE | 1 | 2 |
4. | ALSEN Team | 0 | 3 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ALSEN Team | 13 | 16 | KOPUNIO |
OFF-MODE | 3 | 16 | Pride Academy |
Pride Academy | 14 | 16 | KOPUNIO |
OFF-MODE | 16 | 4 | ALSEN Team |
OFF-MODE | 10 | 16 | KOPUNIO |
Pride Academy | 22 | 20 | ALSEN Team |
Faza pucharowa[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Venatores | 0 | 2 | Pride Academy |
Tygrysy Sajsona | 1 | 2 | Codewise Unicorns |
KOPUNIO | 2 | 1 | Izako Boars |
SEAL Esports | 2 | 0 | SLAVGENT |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Pride Academy | 0 | 2 | Codewise Unicorns |
KOPUNIO | 1 | 2 | SEAL Esports |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Codewise Unicorns | 0 | 2 | SEAL Esports |
Trzecie miejsce[]
Mecz o trzecie miejsce był rozgrywany online
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Pride Academy | 1 | 2 | KOPUNIO |
Pula nagród[]
- SEAL Esports - 15,000 zł
- Codewise Unicorns - 7,000 zł
- KOPUNIO - 3,000 zł