Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

Tydzień pierwszy | Tydzień drugi | Tydzień trzeci | Tydzień czwarty | Tydzień piąty | Tydzień szósty | Tydzień siódmy | Tydzień ósmy | Tydzień dziewiąty | Tydzień dziesiąty

Eden Arena: Malta Vibes - Tydzień trzeci jest turniejem, który odbywa się od 14 do 19 lipca 2020 roku.

Broadcast

Drużyny





Wyniki

Etap grupowy

Grupa A

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Bułgaria FATE eSports 2 0
2. Dania Team Singularity 2 1
3. Polska Actina PACT 1 2
4. Węgry Budapest Five 0 2
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FATE eSports Bułgaria 16 9 Węgry Budapest Five
Actina PACT Polska 11 16 Dania Team Singularity
FATE eSports Bułgaria 2 0 Dania Team Singularity
Budapest Five Węgry 1 2 Polska Actina PACT
Team Singularity Dania 2 1 Polska Actina PACT

Grupa B

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. WNP HellRaisers 2 0
2. Ukraina CR4ZY 2 1
3. Dania AGF Esport 1 2
4. Polska HONORIS 0 2
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
HellRaisers WNP 16 6 Polska HONORIS
AGF Esport Dania 16 14 Ukraina CR4ZY
HellRaisers WNP 2 0 Dania AGF Esport
HONORIS Polska 0 2 Ukraina CR4ZY
AGF Esport Dania 1 2 Ukraina CR4ZY

Grupa C

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Polska Illuminar Gaming 2 0
2. Rosja Gambit Youngsters 2 1
3. Polska AVEZ Esport 1 2
4. Dania Lyngby Vikings 0 2
Mecze grupy C
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Gambit Youngsters Rosja 16 9 Dania Lyngby Vikings
Illuminar Gaming Polska 16 5 Polska AVEZ Esport
Gambit Youngsters Rosja 0 2 Polska Illuminar Gaming
Lyngby Vikings Dania 1 2 Polska AVEZ Esport
Gambit Youngsters Rosja 2 1 Polska AVEZ Esport

Grupa D

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Niemcy ALTERNATE aTTaX 2 0
2. Rosja Hard Legion Esports 2 1
3. Kazachstan Syman Gaming 1 2
4. Rosja S-Gaming 0 2
Mecze grupy D
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Hard Legion Esports Rosja 16 7 Rosja S-Gaming
ALTERNATE aTTaX Niemcy 22 18 Kazachstan Syman Gaming
Hard Legion Esports Rosja 0 2 Niemcy ALTERNATE aTTaX
S-Gaming Rosja 1 2 Kazachstan Syman Gaming
Hard Legion Esports Rosja 2 1 Kazachstan Syman Gaming

Faza pucharowa

Ćwierćfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FATE eSports Bułgaria 2 1 Rosja Gambit Youngsters
CR4ZY Ukraina 0 2 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Team Singularity Dania 0 2 Polska Illuminar Gaming
HellRaisers WNP 0 2 Rosja Hard Legion Esports

Półfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FATE eSports Bułgaria 2 0 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Illuminar Gaming Polska 2 0 Rosja Hard Legion Esports

Finał

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FATE eSports Bułgaria 0 2 Polska Illuminar Gaming

Pula nagród

Advertisement