Poprzedni: Elisa Invitational Summer 2021 |
Elisa Invitational | Następny: Elisa Invitational Winter 2021 |
Elisa Invitational Fall 2021 był turniejem, który odbył się w dniach od 16 sierpnia do 15 października 2021 roku.
Broadcast[]
- Gospodarz: Cristofer "Donod" Choucoutou (playoffy)
- Analitycy:
- Roope "Robu" Leppänen (playoffy)
- Joona "natu" Leppänen (playoffy)
- Komentatorzy:
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Regionalny etap szwajcarski[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Galaxy Racer | 3 | 0 |
2. | Team Finest | 3 | 0 |
3. | KOVA Esports | 3 | 1 |
4. | Lyngby Vikings | 3 | 1 |
5. | 777 Esports | 3 | 1 |
6. | GORILLAZ | 3 | 2 |
7. | Apeks | 3 | 2 |
8. | Young Ninjas | 3 | 2 |
9. | SAW Youngsters | 2 | 3 |
10. | Tricked Esport | 2 | 3 |
11. | AaB esport | 2 | 3 |
12. | MASONIC | 1 | 3 |
13. | Oilers Esport | 1 | 3 |
14. | X-Gamer | 1 | 3 |
15. | DUSTY.gg | 0 | 3 |
16. | hREDS | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Young Ninjas | 2 | 0 | X-Gamer |
Tricked Esport | 2 | 0 | AaB esport |
777 Esports | 2 | 1 | Oilers Esport |
Team Finest | 2 | 0 | DUSTY.gg |
Galaxy Racer | 2 | 0 | SAW Youngsters |
Lyngby Vikings | 2 | 1 | MASONIC |
KOVA Esports | 2 | 1 | GORILLAZ |
Apeks | 2 | 1 | hREDS |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Lyngby Vikings | 2 | 0 | KOVA Esports |
777 Esports | 0 | 2 | Team Finest |
Young Ninjas | 2 | 0 | Tricked Esport |
Apeks | 0 | 2 | Galaxy Racer |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
AaB esport | 2 | 0 | X-Gamer |
DUSTY.gg | 1 | 2 | Oilers Esport |
SAW Youngsters | 2 | 1 | hREDS |
GORILLAZ | 2 | 0 | MASONIC |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Lyngby Vikings | 0 | 2 | Galaxy Racer |
Young Ninjas | 0 | 2 | Team Finest |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Apeks | 2 | 0 | Oilers Esport |
KOVA Esports | 2 | 0 | AaB esport |
Tricked Esport | 2 | 1 | GORILLAZ |
777 Esports | 2 | 0 | SAW Youngsters |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
hREDS | 0 | 2 | MASONIC |
DUSTY.gg | 0 | 2 | X-Gamer |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Young Ninjas | 1 | 2 | KOVA Esports |
Lyngby Vikings | 2 | 0 | Tricked Esport |
777 Esports | 2 | 1 | Apeks |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
GORILLAZ | 2 | 1 | X-Gamer |
SAW Youngsters | 2 | 0 | Oilers Esport |
AaB esport | 2 | 0 | MASONIC |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
AaB esport | 1 | 2 | GORILLAZ |
Apeks | 2 | 0 | Tricked Esport |
Young Ninjas | 2 | 0 | SAW Youngsters |
Główny etap szwajcarski[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | SKADE | 3 | 0 |
2. | Copenhagen Flames | 3 | 0 |
3. | x-kom AGO | 3 | 1 |
4. | Double Poney | 3 | 1 |
5. | HAVU Gaming | 3 | 1 |
6. | Lyngby Vikings | 3 | 2 |
7. | Team Fiend | 3 | 2 |
8. | Team Finest | 3 | 2 |
9. | GORILLAZ | 2 | 3 |
10. | Young Ninjas | 2 | 3 |
11. | KOVA Esports | 2 | 3 |
12. | Apeks | 1 | 3 |
13. | Galaxy Racer | 1 | 3 |
14. | Dignitas | 1 | 3 |
15. | 777 Esports | 0 | 3 |
16. | Sinners Esports | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Copenhagen Flames | 2 | 0 | KOVA Esports |
Double Poney | 2 | 0 | 777 Esports |
Dignitas | 2 | 1 | Galaxy Racer |
SKADE | 2 | 0 | Apeks |
HAVU Gaming | 2 | 1 | Team Finest |
Sinners Esports | 1 | 2 | GORILLAZ |
Team Fiend | 2 | 0 | Lyngby Vikings |
x-kom AGO | 2 | 1 | Young Ninjas |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 2 | 0 | GORILLAZ |
Copenhagen Flames | 2 | 0 | HAVU Gaming |
x-kom AGO | 2 | 0 | Dignitas (walkower) |
Double Poney | 2 | 1 | Team Fiend |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Lyngby Vikings | 2 | 1 | 777 Esports |
Sinners Esports | 0 | 2 | Apeks |
Team Finest | 2 | 1 | KOVA Esports |
Galaxy Racer | 1 | 2 | Young Ninjas |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 2 | 0 | Double Poney |
x-kom AGO | 1 | 2 | Copenhagen Flames |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
HAVU Gaming | 2 | 0 | Apeks |
Dignitas (walkower) | 0 | 2 | Young Ninjas |
Team Finest | 0 | 2 | Lyngby Vikings |
Team Fiend | 0 | 2 | GORILLAZ |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Galaxy Racer | 2 | 0 | 777 Esports |
Sinners Esports (walkower) | 0 | 2 | KOVA Esports |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
x-kom AGO | 2 | 0 | GORILLAZ |
Double Poney | 2 | 0 | Young Ninjas |
HAVU Gaming | 2 | 0 | Lyngby Vikings |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Dignitas (walkower) | 0 | 2 | KOVA Esports |
Team Fiend | 2 | 0 | Apeks |
Galaxy Racer (walkower) | 0 | 2 | Team Finest |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Lyngby Vikings | 2 | 1 | KOVA Esports |
Team Fiend | 2 | 0 | Young Ninjas |
Team Finest | 2 | 1 | GORILLAZ |
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Double Poney | 0 | 2 | HAVU Gaming |
Copenhagen Flames | 2 | 1 | Team Finest |
SKADE | 1 | 2 | Team Fiend |
x-kom AGO | 0 | 2 | Lyngby Vikings |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Gambit Esports | 2 | 0 | HAVU Gaming |
Fnatic | 0 | 2 | Copenhagen Flames |
BIG | 0 | 2 | Team Fiend |
ENCE | 1 | 2 | Lyngby Vikings |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Gambit Esports | 0 | 2 | Copenhagen Flames |
Team Fiend | 2 | 0 | Lyngby Vikings |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Copenhagen Flames | 0 | 2 | Team Fiend |
Pula nagród[]
- Team Fiend - $50,000
- Copenhagen Flames - $14,000
- 3/4 miejsce Gambit Esports - $6,000
- 3/4 miejsce Lyngby Vikings - $6,000
- 5/8 miejsce HAVU Gaming - $4,000
- 5/8 miejsce Fnatic - $4,000
- 5/8 miejsce BIG - $4,000
- 5/8 miejsce ENCE - $4,000
- 9/12 miejsce Double Poney - $2,000
- 9/12 miejsce Team Finest - $2,000
- 9/12 miejsce SKADE - $2,000
- 9/12 miejsce x-kom AGO - $2,000