Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

Ziemia Finały | UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna

Esports Championship Series Season 2 był drugim sezonem turnieju organizowanym wspólnie przez FACEIT i Twitch, który odbywał się w dniach od 9 września do 27 listopada 2016 roku.

Wyniki

Liga rozwoju

Drużyny

Zaproszone:

Zakwalifikowani:





Etap grupowy

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja GODSENT 11 3
2. Dania TRICKED eSport 11 3
3. Szwecja Epsilon eSports 9 5
4. Dania Heroic 9 5
5. WNP FlipSid3 Tactics 6 8
6. Rosja Team Preparation 4 10
7. Szwecja passions 3 11
8. Rosja Gambit Gaming 3 11
Mecze grupy
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FlipSid3 Tactics Ukraina 1 1 Dania TRICKED eSport
Epsilon eSports Szwecja 2 0 Szwecja passions
FlipSid3 Tactics Ukraina 2 0 Szwecja passions
Gambit Gaming Rosja 1 1 Szwecja passions
FlipSid3 Tactics Ukraina 0 2 Szwecja Epsilon eSports
Heroic Dania 0 2 Dania TRICKED eSport
Gambit Gaming Rosja 1 1 Ukraina FlipSid3 Tactics
Team Preparation Rosja 0 2 Dania Heroic
Heroic Dania 2 0 Ukraina FlipSid3 Tactics
Epsilon eSports Szwecja 1 1 Rosja Team Preparation
GODSENT Szwecja 1 1 Dania TRICKED eSport
Epsilon eSports Szwecja 1 1 Dania TRICKED eSport
passions Szwecja 0 2 Rosja Team Preparation
GODSENT Szwecja 1 1 Dania Heroic
Heroic Dania 2 0 Rosja Gambit Gaming
GODSENT Szwecja 2 0 Szwecja Epsilon eSports
Gambit Gaming Rosja 1 1 Rosja Team Preparation
passions Szwecja 0 2 Dania TRICKED eSport
Epsilon eSports Szwecja 1 1 Dania Heroic
passions Szwecja 1 1 Szwecja GODSENT
Team Preparation Rosja 0 2 WNP FlipSid3 Tactics
GODSENT Szwecja 2 0 Rosja Team Preparation
TRICKED eSport Dania 2 0 Rosja Team Preparation
Gambit Gaming WNP 0 2 Dania TRICKED eSport
passions Szwecja 1 1 Dania Heroic
GODSENT Szwecja 2 0 WNP Gambit Gaming (walkower)
Gambit Gaming WNP (walkower) 0 2 Szwecja Epsilon eSports
GODSENT Szwecja 2 0 WNP FlipSid3 Tactics

Mecz promocyjny





Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Dignitas Dania 3 0 Dania TRICKED eSport

Oficjalna liga

Drużyny





Broadcast

Etap grupowy

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania Astralis 13 5
2. Francja Team EnVyUs 11 7
3. UE FaZe Clan 11 7
4. Dania Team Dignitas 8 10
5. Francja G2 Esports 8 10
6. Szwecja GODSENT 8 10
7. UE mousesports 8 10
8. Szwecja Ninjas in Pyjamas 8 10
9. Polska Virtus.pro 8 10
10. Szwecja Fnatic 7 11
Mecze
Tydzień 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fnatic Szwecja 13 16 UE mousesports
mousesports UE 16 8 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 16 7 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 11 16 Szwecja Fnatic
FaZe Clan UE 16 14 Dania Team Dignitas
Team Dignitas Dania 10 16 UE FaZe Clan
Virtus.pro Polska 16 5 Dania Team Dignitas
Team Dignitas Dania 8 16 Polska Virtus.pro
G2 Esports Francja 9 16 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 10 16 Francja G2 Esports
Fnatic Szwecja 12 16 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 7 16 Szwecja Fnatic
Team EnVyUs Francja 7 16 Dania Team Dignitas
Team Dignitas Dania 14 16 Francja Team EnVyUs
Fnatic Szwecja 5 16 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 16 4 Szwecja Fnatic
FaZe Clan UE 16 6 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 12 16 UE FaZe Clan
Team EnVyUs Francja 11 16 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 16 5 Francja Team EnVyUs
Tydzień 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Astralis Dania 4 16 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 16 8 Dania Astralis
Astralis Dania 16 4 UE mousesports
mousesports UE 12 16 Dania Astralis
Astralis Dania 12 16 Dania Team Dignitas
Team Dignitas Dania 16 2 Dania Astralis
FaZe Clan Kraje Nordyckie 7 16 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 11 16 Kraje Nordyckie FaZe Clan
Tydzień 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Astralis Dania 16 13 Kraje Nordyckie FaZe Clan
FaZe Clan Kraje Nordyckie 16 9 Dania Astralis
Fnatic Szwecja 19 16 Dania Team Dignitas
Team Dignitas Dania 17 19 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 16 13 Kraje Nordyckie FaZe Clan
FaZe Clan Kraje Nordyckie 7 16 Szwecja Fnatic
Ninjas in Pyjamas Szwecja 13 16 Dania Team Dignitas
Team Dignitas Dania 9 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 5 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 20 22 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 14 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 16 12 Szwecja Ninjas in Pyjamas
G2 Esports Francja 16 9 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 16 9 Francja G2 Esports
FaZe Clan UE 14 16 UE mousesports
mousesports UE 11 16 UE FaZe Clan
mousesports UE 16 11 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 16 11 UE mousesports
GODSENT Szwecja 9 16 Dania Team Dignitas
Team Dignitas Dania 16 7 Szwecja GODSENT
mousesports UE 9 16 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 16 8 UE mousesports
Tydzień 4
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fnatic Szwecja 6 16 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 16 11 Szwecja Fnatic
Tydzień 5
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska 5 16 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 11 16 Polska Virtus.pro
G2 Esports Francja 16 7 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 2 16 Francja G2 Esports
Fnatic Szwecja 8 16 Dania Astralis
Astralis Dania 19 15 Szwecja Fnatic
Team EnVyUs Francja 16 5 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 16 14 Francja Team EnVyUs
G2 Esports Francja 20 22 UE FaZe Clan
FaZe Clan UE 16 2 Francja G2 Esports
Ninjas in Pyjamas Szwecja 4 16 UE FaZe Clan
FaZe Clan UE 11 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Team EnVyUs Francja 16 14 UE mousesports
mousesports UE 14 16 Francja Team EnVyUs
G2 Esports Francja 12 16 UE mousesports
mousesports UE 10 16 Francja G2 Esports
Astralis Dania 16 4 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 11 16 Dania Astralis
G2 Esports Francja 14 16 Dania Team Dignitas
Team Dignitas Dania 16 6 Francja G2 Esports
Astralis Dania 16 9 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 11 16 Dania Astralis
G2 Esports Francja 16 4 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 9 Francja G2 Esports
G2 Esports Francja 16 9 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 9 16 Francja G2 Esports
mousesports UE 16 9 Dania Team Dignitas
Team Dignitas Dania 11 16 UE mousesports
G2 Esports Francja 17 19 Dania Astralis
Astralis Dania 16 2 Francja G2 Esports
FaZe Clan UE 16 8 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 16 7 UE FaZe Clan
Astralis Dania 16 3 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 7 16 Dania Astralis
Ninjas in Pyjamas Szwecja 12 16 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 13 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 9 UE mousesports
mousesports UE 16 7 Szwecja Ninjas in Pyjamas

Pula nagród

Advertisement