Ziemia Finały | UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna

Esports Championship Series Season 3 był trzecim sezonem turnieju organizowanym wspólnie przez FACEIT i Twitch, który odbywał się w dniach od 28 lutego do 8 czerwca 2017 roku.

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Liga rozwoju[edytuj | edytuj kod]

Drużyny[edytuj | edytuj kod]

Zaproszone:

Zakwalifikowane:





Etap grupowy[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania North 12 2
2. Turcja Space Soldiers 10 4
3. Kazachstan Gambit Esports 8 6
4. Dania Rogue 8 6
5. Polska Team Kinguin 7 7
6. Kazachstan Tengri 5 9
7. Polska Pride Gaming 3 11
8. WNP FlipSid3 Tactics 3 11
Mecze grupy[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Rogue Dania 2 0 Kazachstan Tengri
Pride Gaming Polska 1 1 Polska Team Kinguin
Rogue Dania 1 1 Polska Team Kinguin
Tengri Kazachstan 1 1 Polska Pride Gaming
FlipSid3 Tactics WNP 1 1 Dania Rogue
Space Soldiers Turcja 1 1 Kazachstan Tengri
Space Soldiers Turcja 2 0 Kazachstan Gambit Esports
FlipSid3 Tactics WNP 0 2 Turcja Space Soldiers
Space Soldiers Turcja 0 2 Dania Rogue
FlipSid3 Tactics WNP 1 1 Polska Pride Gaming
Team Kinguin Polska 1 1 Kazachstan Gambit Esports
Rogue Dania 0 2 Kazachstan Gambit Esports
Space Soldiers Turcja 2 0 Polska Pride Gaming
FlipSid3 Tactics WNP 0 2 Polska Team Kinguin
Tengri Kazachstan 1 1 Dania North
North Dania 2 0 Dania Rogue
Gambit Esports Kazachstan 0 2 Dania North
FlipSid3 Tactics WNP 0 2 Kazachstan Gambit Esports
Team Kinguin Polska 0 2 Dania North
North Dania 1 1 Turcja Space Soldiers
Pride Gaming Polska 0 2 Dania North
North Dania 2 0 WNP FlipSid3 Tactics
Tengri Kazachstan 1 1 Kazachstan Gambit Esports
Space Soldiers Turcja 2 0 Polska Team Kinguin
FlipSid3 Tactics WNP 1 1 Kazachstan Tengri
Tengri Kazachstan 0 2 Polska Team Kinguin
Pride Gaming Polska 0 2 Kazachstan Gambit Esports
Rogue Dania 2 0 Polska Pride Gaming

Mecze promocyjne[edytuj | edytuj kod]





Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska 3 1 Turcja Space Soldiers
Fnatic Szwecja 3 1 Dania North

Oficjalna liga[edytuj | edytuj kod]

Drużyny[edytuj | edytuj kod]





Broadcast[edytuj | edytuj kod]

  • Komentatorzy:
  • Analitycy:

Etap grupowy[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. UE FaZe Clan 14 4
2. Dania Astralis 12 6
3. Francja G2 Esports 12 6
4. Szwecja Fnatic 11 7
5. Szwecja Ninjas in Pyjamas 9 9
6. Francja Team EnVyUs 9 9
7. UE mousesports 8 10
8. Szwecja GODSENT 6 12
9. Polska Virtus.pro 5 13
10. Norwegia Team Dignitas 4 14
Mecze[edytuj | edytuj kod]
Tydzień 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
G2 Esports Francja 16 14 Szwecja GODSENT
Ninjas in Pyjamas Szwecja 4 16 Francja G2 Esports
Astralis Dania 14 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 14 16 Dania Astralis
Astralis Dania 16 9 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 16 8 Dania Astralis
Fnatic Szwecja 16 3 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 16 14 Szwecja Fnatic
mousesports UE 16 14 UE Team Dignitas
Team Dignitas UE 5 16 UE mousesports
G2 Esports Francja 16 6 Dania Astralis
Astralis Dania 16 12 Francja G2 Esports
Tydzień 2[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FaZe Clan UE 16 4 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 10 16 UE FaZe Clan
Astralis Dania 16 5 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 9 16 Dania Astralis
Ninjas in Pyjamas Szwecja 13 16 UE FaZe Clan
FaZe Clan UE 16 1 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Team EnVyUs Francja 16 11 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 16 11 Francja Team EnVyUs
Tydzień 3[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
mousesports UE 11 16 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 10 16 UE mousesports
Ninjas in Pyjamas Szwecja 2 16 Norwegia Team Dignitas
Team Dignitas Norwegia 6 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 11 16 UE mousesports
mousesports UE 11 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Fnatic Szwecja 16 13 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 14 Szwecja Fnatic
mousesports UE 18 22 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 11 16 UE mousesports
GODSENT Szwecja 8 16 Norwegia Team Dignitas
Team Dignitas Norwegia 16 10 Szwecja GODSENT
Tydzień 4[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Ninjas in Pyjamas Szwecja 9 16 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 13 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Virtus.pro Polska 16 11 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 16 13 Polska Virtus.pro
Fnatic Szwecja 19 15 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 9 16 Szwecja Fnatic
G2 Esports Francja 16 11 UE mousesports
mousesports UE 16 13 Francja G2 Esports
Team EnVyUs Francja 12 16 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 2 16 Francja Team EnVyUs
G2 Esports Francja 16 10 Norwegia Team Dignitas
Team Dignitas Norwegia 6 16 Francja G2 Esports
Tydzień 5[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fnatic Szwecja 16 7 Norwegia Team Dignitas
Team Dignitas Norwegia 6 16 Szwecja Fnatic
Astralis Dania 16 1 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 10 16 Dania Astralis
Astralis Dania 16 14 Norwegia Team Dignitas
Team Dignitas Norwegia 7 16 Dania Astralis
FaZe Clan UE 16 14 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 3 16 UE FaZe Clan
G2 Esports Francja 5 16 UE FaZe Clan
FaZe Clan UE 16 14 Francja G2 Esports
Fnatic Szwecja 16 12 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 19 16 Szwecja Fnatic
Tydzień 6[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fnatic Szwecja 1 16 Dania Astralis
Astralis Dania 8 16 Szwecja Fnatic
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 12 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 16 14 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Fnatic Szwecja 16 10 UE mousesports
mousesports UE 17 19 Szwecja Fnatic
Virtus.pro Polska 16 5 Norwegia Team Dignitas
Team Dignitas Norwegia 16 6 Polska Virtus.pro
Astralis Dania 20 22 UE mousesports
mousesports UE 7 16 Dania Astralis
G2 Esports Francja 16 8 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 14 16 Francja G2 Esports
Tydzień 7[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FaZe Clan UE 16 5 Norwegia Team Dignitas
Team Dignitas Norwegia 10 16 UE FaZe Clan
G2 Esports Francja 17 19 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 16 19 Francja G2 Esports
Team EnVyUs Francja 16 5 UE mousesports
mousesports UE 10 16 Francja Team EnVyUs
Fnatic Szwecja 19 17 UE FaZe Clan
FaZe Clan UE 16 11 Szwecja Fnatic
Astralis Dania 16 1 UE FaZe Clan
FaZe Clan UE 16 10 Dania Astralis
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 11 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 2 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Tydzień 8[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FaZe Clan UE 16 3 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 16 10 UE FaZe Clan
G2 Esports Francja 16 12 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 11 Francja G2 Esports
Team EnVyUs Francja 16 8 Norwegia Team Dignitas
Team Dignitas Norwegia 17 19 Francja Team EnVyUs
FaZe Clan UE 11 16 UE mousesports
mousesports UE 6 16 UE FaZe Clan
G2 Esports Francja 16 10 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 14 16 Francja G2 Esports

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.