Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

Ziemia Finały | UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna

Esports Championship Series Season 4 był czwartym sezonem turnieju organizowanym wspólnie przez FACEIT i Twitch, który odbywał się w dniach od 29 sierpnia do 23 listopada 2017 roku.

Wyniki

Liga rozwoju

Drużyny

Zaproszone:

Zakwalifikowane:





Etap grupowy

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Brazylia Tempo Storm 11 3
2. USA Misfits 10 4
3. USA compLexity Gaming 10 4
4. Kanada Rise Nation 7 7
5. USA Denial eSports 6 8
6. USA Splyce 5 9
7. Kanada FRENCH CANADIANS 4 10
8. USA Rudy's Players Club 2 12
Mecze grupy
  • Podczas trwania tego turnieju organizacja RONIN straciła swój skład i obecnie występuje pod nazwą Rudy's Players Club.
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Misfits USA 1 1 USA compLexity Gaming
Denial eSports USA 2 0 Ameryka Północna RONIN
Tempo Storm Brazylia 1 1 USA compLexity Gaming
compLexity Gaming USA 1 1 USA Splyce
Misfits USA 0 2 Brazylia Tempo Storm
compLexity Gaming USA 1 1 Kanada Rise Nation
compLexity Gaming USA 2 0 Ameryka Północna RONIN
compLexity Gaming USA 2 0 Kanada FRENCH CANADIANS
Misfits USA 1 1 USA Splyce
compLexity Gaming USA 2 0 USA Denial eSports
Tempo Storm Brazylia 2 0 Kanada FRENCH CANADIANS
FRENCH CANADIANS Kanada 1 1 USA Denial eSports
FRENCH CANADIANS Kanada 2 0 USA Splyce
Rise Nation Kanada 2 0 Kanada FRENCH CANADIANS
Tempo Storm Brazylia 2 0 USA Rudy's Players Club
Tempo Storm Brazylia 1 1 USA Denial eSports
Rise Nation Kanada 2 0 USA Denial eSports
Denial eSports USA 2 0 USA Splyce
Rise Nation Kanada 1 1 USA Splyce
Misfits USA 2 0 Kanada FRENCH CANADIANS
Tempo Storm Brazylia 2 0 Kanada Rise Nation
Rise Nation Kanada 1 1 USA Rudy's Players Club
Misfits USA 2 0 Kanada Rise Nation
Tempo Storm Brazylia 1 1 USA Splyce
Misfits USA 2 0 USA Denial eSports
FRENCH CANADIANS Kanada 1 1 USA Rudy's Players Club
Misfits USA 2 0 USA Rudy's Players Club
Splyce USA 2 0 USA Rudy's Players Club

Mecze promocyjne





Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Luminosity Gaming Brazylia 3 0 USA Misfits
Ghost Gaming USA 3 0 Brazylia Tempo Storm

Oficjalna liga

Drużyny





Broadcast

Etap grupowy

  • Drużyna Brazylia Immortals utraciła swoje wszystkie mecze w lidze.
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA Cloud9 15 3
2. UE OpTic Gaming 12 6
3. Brazylia Luminosity Gaming 11 7
4. USA Team Liquid 11 7
5. Brazylia SK Gaming 11 7
6. Ameryka Północna NRG Esports 10 8
7. Australia Renegades 9 9
8. USA Counter Logic Gaming 7 11
9. USA Ghost Gaming 4 14
10. Brazylia Immortals 0 18
Mecze
Tydzień 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Cloud9 USA 16 11 UE OpTic Gaming
OpTic Gaming UE 14 16 USA Cloud9
NRG Esports Ameryka Północna 6 16 Brazylia Luminosity Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 12 16 Ameryka Północna NRG Esports
SK Gaming Brazylia 3 16 Kanada Ghost Gaming
Ghost Gaming Kanada 4 16 Brazylia SK Gaming
OpTic Gaming UE 22 20 Ameryka Północna NRG Esports
NRG Esports Ameryka Północna 11 16 UE OpTic Gaming
SK Gaming Brazylia 16 3 Brazylia Immortals
Immortals Brazylia 7 16 Brazylia SK Gaming
Tydzień 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
SK Gaming Brazylia 16 7 UE OpTic Gaming
OpTic Gaming UE 15 19 Brazylia SK Gaming
Team Liquid USA 7 16 Brazylia Luminosity Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 16 6 USA Team Liquid
SK Gaming Brazylia 16 11 USA Counter Logic Gaming
Counter Logic Gaming USA 11 16 Brazylia SK Gaming
Cloud9 USA 3 16 USA NRG eSports
NRG eSports USA 3 16 USA Cloud9
Tydzień 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Liquid USA 16 14 USA Counter Logic Gaming
Counter Logic Gaming USA 10 16 USA Team Liquid
SK Gaming Brazylia 16 14 Australia Renegades
Renegades Australia 16 14 Brazylia SK Gaming
Immortals Brazylia 1 16 USA Team Liquid
Team Liquid USA 16 10 Brazylia Immortals
Renegades Australia (walkower) 0 1 USA Team Liquid
Team Liquid USA 16 14 Australia Renegades
Cloud9 USA 16 11 Brazylia Immortals
Immortals Brazylia 1 16 USA Cloud9
NRG Esports USA 16 5 Kanada Ghost Gaming
Ghost Gaming Kanada 6 16 USA NRG Esports
Immortals Brazylia 16 7 USA NRG Esports
NRG Esports USA 16 3 Brazylia Immortals
Luminosity Gaming Brazylia 9 16 Kanada Ghost Gaming
Ghost Gaming Kanada 5 16 Brazylia Luminosity Gaming
Tydzień 4
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Cloud9 USA 12 16 Brazylia Luminosity Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 9 16 USA Cloud9
Immortals Brazylia 16 12 Brazylia Luminosity Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 19 17 Brazylia Immortals
Team Liquid USA 16 4 Brazylia SK Gaming
SK Gaming Brazylia 15 19 USA Team Liquid
Ghost Gaming Kanada 16 3 Brazylia Immortals
Immortals Brazylia 16 10 Kanada Ghost Gaming
OpTic Gaming UE 16 12 USA Team Liquid
Team Liquid USA 8 16 UE OpTic Gaming
NRG Esports USA 12 16 USA Counter Logic Gaming
Counter Logic Gaming USA 16 19 USA NRG Esports
Counter Logic Gaming USA 8 16 USA Cloud9
Cloud9 USA 16 14 USA Counter Logic Gaming
Counter Logic Gaming USA 16 9 Kanada Ghost Gaming
Ghost Gaming Kanada 14 16 USA Counter Logic Gaming
Immortals Brazylia 9 16 USA Counter Logic Gaming
Counter Logic Gaming USA 16 12 Brazylia Immortals
Cloud9 USA 16 12 Kanada Ghost Gaming
Ghost Gaming Kanada 7 16 USA Cloud9
Tydzień 5
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
SK Gaming Brazylia 14 16 USA Cloud9
Cloud9 USA 16 2 Brazylia SK Gaming
SK Gaming Brazylia 16 13 Brazylia Luminosity Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 16 14 Brazylia SK Gaming
SK Gaming Brazylia 16 7 USA NRG Esports
NRG Esports USA (walkower) 0 1 Brazylia SK Gaming
Tydzień 6
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Luminosity Gaming Brazylia 13 16 USA Counter Logic Gaming
Counter Logic Gaming USA 14 16 Brazylia Luminosity Gaming
NRG Esports Ameryka Północna 16 14 USA Team Liquid
Team Liquid USA 16 11 Ameryka Północna NRG Esports
Counter Logic Gaming USA 8 16 UE OpTic Gaming
OpTic Gaming UE 7 16 USA Counter Logic Gaming
Renegades Australia 16 13 USA Ghost Gaming
Ghost Gaming USA 8 16 Australia Renegades
OpTic Gaming UE 11 16 Brazylia Luminosity Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 11 16 UE OpTic Gaming
Renegades Australia 12 16 UE OpTic Gaming
OpTic Gaming UE 16 6 Australia Renegades
Counter Logic Gaming USA 12 16 Australia Renegades
Renegades Australia 16 3 USA Counter Logic Gaming
Tydzień 7
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
OpTic Gaming UE 16 10 USA Ghost Gaming
Ghost Gaming USA 4 16 UE OpTic Gaming
Tydzień 8
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Renegades Australia 10 16 Ameryka Północna NRG eSports
NRG Esports Ameryka Północna 16 7 Australia Renegades
Renegades Australia 12 16 USA Cloud9
Cloud9 USA 12 16 Australia Renegades
Cloud9 USA 19 15 USA Team Liquid
Team Liquid USA 11 16 USA Cloud9
Team Liquid USA 16 9 USA Ghost Gaming
Ghost Gaming USA 6 16 USA Team Liquid
Renegades Australia 16 10 Brazylia Luminosity Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 16 14 Australia Renegades

Pula nagród

Advertisement