Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

Ziemia Finały | UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna

Esports Championship Series Season 4 był czwartym sezonem turnieju organizowanym wspólnie przez FACEIT i Twitch, który odbywał się w dniach od 29 sierpnia do 23 listopada 2017 roku.

Wyniki

Liga rozwoju

Drużyny

Zaproszone:

Zakwalifikowane:





Etap grupowy

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania Heroic 11 3
2. Turcja Space Soldiers 9 5
3. Kazachstan Gambit Esports 8 6
4. Dania Tricked Esport 8 6
5. Dania North 7 7
6. UE Team LDLC.com 6 8
7. Dania Fragsters 5 9
8. Polska Team Kinguin 2 12
Mecze grupy
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Heroic Dania 1 1 Turcja Space Soldiers
Tricked Esport Dania 1 1 Dania Fragsters
Heroic Dania 1 1 UE Team LDLC.com
Space Soldiers Turcja 2 0 Polska Team Kinguin
Space Soldiers Turcja 1 1 UE Team LDLC.com
Heroic Dania 2 0 Polska Team Kinguin
Tricked Esport Dania 2 0 Polska Team Kinguin
Space Soldiers Turcja 1 1 Dania Fragsters
North Dania 1 1 UE Team LDLC.com
North Dania 2 0 Polska Team Kinguin
North Dania 1 1 Kazachstan Gambit Esports
Fragsters Dania 1 1 Polska Team Kinguin
North Dania 1 1 Dania Tricked Esport
Space Soldiers Turcja 1 1 Dania Tricked Esport
North Dania 2 0 Dania Fragsters
Tricked Esport Dania 2 0 UE Team LDLC.com
Gambit Esports Kazachstan 1 1 Dania Fragsters
Gambit Esports Kazachstan 1 1 Polska Team Kinguin
Heroic Dania 2 0 Dania Fragsters
Gambit Esports Kazachstan 2 0 Dania Tricked Esport
Space Soldiers Turcja 1 1 Kazachstan Gambit Esports
Heroic Dania 2 0 Kazachstan Gambit Esports
Gambit Esports Kazachstan 2 0 UE Team LDLC.com
Fragsters Dania 1 1 UE Team LDLC.com
Heroic Dania 1 1 Dania Tricked Esport
Team LDLC.com UE 2 0 Polska Team Kinguin
North Dania 0 2 Dania Heroic
North Dania 0 2 Turcja Space Soldiers

Mecze promocyjne





Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska 3 2 Turcja Space Soldiers
Team Dignitas UE 0 3 Dania Heroic

Oficjalna liga

Drużyny





Broadcast

  • Komentatorzy:
  • Analitycy:
  • Obserwator: Wielka Brytania Connor "Sliggy" Blomfield

Etap grupowy

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja Fnatic 14 4
2. UE FaZe Clan 13 5
3. UE mousesports 12 5
4. Dania Astralis 11 7
5. Szwecja Ninjas in Pyjamas 11 7
6. Francja G2 Esports 10 8
7. Polska Virtus.pro 5 13
8. Francja Team EnVyUs 5 13
9. Dania Heroic 5 13
10. Szwecja GODSENT 3 15
Mecze
Tydzień 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FaZe Clan UE 16 7 Dania Heroic
Heroic Dania 4 16 UE FaZe Clan
GODSENT Szwecja 14 16 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 16 13 Szwecja GODSENT
Team EnVyUs Francja 14 16 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 4 16 Francja Team EnVyUs
GODSENT Szwecja 16 4 Dania Heroic
Heroic Dania 16 6 Szwecja GODSENT
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 14 Dania Heroic
Heroic Dania 4 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Tydzień 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
G2 Esports Francja 8 16 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 10 16 Francja G2 Esports
Astralis Dania 16 11 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 14 16 Dania Astralis
Heroic Dania 4 16 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 16 14 Dania Heroic
Astralis Dania 16 8 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 7 16 Dania Astralis
FaZe Clan UE 16 8 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 12 16 UE FaZe Clan
Tydzień 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
G2 Esports Francja 16 8 Dania Heroic
Heroic Dania 13 16 Francja G2 Esports
Fnatic Szwecja 16 9 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 16 19 Szwecja Fnatic
Team EnVyUs Francja 5 16 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 16 11 Francja Team EnVyUs
FaZe Clan UE 12 16 UE mousesports
mousesports UE 4 16 UE FaZe Clan
Team EnVyUs Francja 16 19 UE FaZe Clan
FaZe Clan UE 7 16 Francja Team EnVyUs
Ninjas in Pyjamas Szwecja 14 16 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 16 9 Szwecja Ninjas in Pyjamas
G2 Esports Francja 16 2 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 4 16 Francja G2 Esports
mousesports UE 16 11 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 11 16 UE mousesports
mousesports UE 16 8 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 13 UE mousesports
FaZe Clan UE 16 14 Francja G2 Esports
G2 Esports Francja 12 16 UE FaZe Clan
Ninjas in Pyjamas Szwecja 11 16 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 8 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
FaZe Clan UE 14 16 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 13 16 UE FaZe Clan
Tydzień 4
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
G2 Esports Francja 14 16 UE mousesports
mousesports UE 9 16 Francja G2 Esports
Fnatic Szwecja 16 8 Dania Astralis
Astralis Dania 16 10 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 16 12 Francja G2 Esports
G2 Esports Francja 16 13 Szwecja Fnatic
Astralis Dania 16 14 UE mousesports
mousesports UE 25 22 Dania Astralis
FaZe Clan UE 16 3 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 8 16 UE FaZe Clan
G2 Esports Francja 8 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 5 Francja G2 Esports
Tydzień 5
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
GODSENT Szwecja 16 14 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 14 Szwecja GODSENT
Astralis Dania 16 3 Dania Heroic
Heroic Dania 6 16 Dania Astralis
Astralis Dania 12 16 Francja G2 Esports
G2 Esports Francja 16 11 Dania Astralis
FaZe Clan UE 16 8 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 16 7 UE FaZe Clan
mousesports UE 14 16 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 14 16 UE mousesports
FaZe Clan UE 10 16 Dania Astralis
Astralis Dania 13 16 UE FaZe Clan
GODSENT Szwecja 8 16 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 16 8 Szwecja GODSENT
mousesports UE 16 13 Dania Heroic
Heroic Dania 8 16 UE mousesports
Tydzień 6
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Heroic Dania 16 14 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 4 16 Dania Heroic
Virtus.pro Polska 11 16 UE mousesports
mousesports UE 16 5 Polska Virtus.pro
Tydzień 7
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 9 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 17 19 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Fnatic Szwecja 16 4 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 14 16 Szwecja Fnatic
Astralis Dania 14 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 14 Dania Astralis
Astralis Dania 16 13 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 7 16 Dania Astralis
Heroic Dania 16 11 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 9 16 Dania Heroic
G2 Esports Francja 11 16 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 3 16 Francja G2 Esports
mousesports UE 16 1 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 11 16 UE mousesports

Pula nagród

Advertisement