Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement

Ziemia Finały | UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna

Esports Championship Series Season 7 był siódmym sezonem organizowanym wspólnie przez FACEIT i Twitch.

Mistrzostwo pretendentów

Broadcast

  • Komentatorzy:
    • Wielka Brytania James "JZFB" Bardolph
    • Wielka Brytania Daniel "ddk" Kapadia
    • Wielka Brytania Henry "HenryG" Greer
    • USA Erik "da_bears" Stromberg

Drużyny

Drużyny startowe:

Pretendenci:





Wyniki

Etap grupowy

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość wygranych serii
1. Brazylia MIBR $24,000 2
2. Brazylia Furia eSports $17,000 1
3. USA NRG Esports $15,250 1
4. USA Team Liquid $10,750 0
5. Brazylia INTZ eSports $10,750 0
6. Brazylia Luminosity Gaming $9,000 0
7. Ameryka Północna compLexity Gaming $7,500 0
8. USA Cloud9 $5,750 0
9. USA eUnited $4,750 0
10. USA Spacestation Gaming $3,750 0
11. USA Team Singularity $2,250 0
12. USA Bad News Bears $1,500 0
13. RPA ATK $750 0
14. Australia Renegades 0 0
15. USA Rogue $12,000 1

Seria 1

  • Czas trwania serii: 11-14 marca 2019
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Liquid USA 1 2 USA Rogue
Luminosity Gaming Brazylia 2 1 Brazylia INTZ eSports
compLexity Gaming Ameryka Północna 2 1 USA eUnited
Spacestation Gaming USA 0 2 USA NRG eSports
Półfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Rogue USA 2 0 Brazylia Luminosity Gaming
compLexity Gaming Ameryka Północna 2 0 USA NRG eSports
Finał
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Rogue USA 2 1 Ameryka Północna compLexity Gaming
Pula nagród

Seria 2

  • Czas trwania serii: 18-21 marca 2019
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
NRG eSports USA 2 0 USA Spacestation Gaming
eUnited USA 1 2 Brazylia INTZ eSports
Furia eSports Brazylia 2 1 Brazylia Luminosity Gaming
Bad News Bears USA 0 2 Ameryka Północna compLexity Gaming
Półfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
NRG eSports USA 2 0 Brazylia INTZ eSports
Furia eSports Brazylia 2 1 Ameryka Północna compLexity Gaming
Finał
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
NRG eSports USA 2 1 Brazylia Furia eSports
Pula nagród

Seria 3

  • Czas trwania serii: 26-28 kwietnia 2019
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FURIA eSports Brazylia 2 0 USA Spacestation Gaming
Team Singularity USA 1 2 Brazylia Luminosity Gaming
INTZ eSports Brazylia 2 0 RPA ATK
Bad News Bears USA 0 2 USA Cloud9
Półfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FURIA eSports Brazylia 2 1 Brazylia Luminosity Gaming
INTZ eSports Brazylia 2 0 USA Cloud9
Finał
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FURIA eSports Brazylia 2 1 Brazylia INTZ eSports
Pula nagród

Seria 4

  • Czas trwania serii: 13-16 maja 2019
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Singularity USA 1 2 Brazylia MIBR
NRG Esports USA 1 2 USA eUnited
Cloud9 USA 1 2 Brazylia Luminosity Gaming
Team Liquid USA 2 0 USA Spacestation Gaming
Półfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
MIBR Brazylia 2 1 USA eUnited
Luminosity Gaming Brazylia 1 2 USA Team Liquid
Finał
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
MIBR Brazylia 2 0 USA Team Liquid
Pula nagród

Seria 5

  • Czas trwania serii: 21-24 maja 2019
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Singularity USA 0 2 Brazylia MIBR
Cloud9 USA 2 0 USA eUnited
INTZ eSports Brazylia 2 1 Brazylia Luminosity Gaming
Team Liquid USA 2 0 USA Spacestation Gaming
Półfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
MIBR Brazylia 2 0 USA Cloud9
INTZ eSports Brazylia 0 2 USA Team Liquid
Finał
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
MIBR Brazylia 2 1 USA Team Liquid
Pula nagród
Advertisement