Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

Ziemia Finały | UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna

Esports Championship Series Season 7 był siódmym sezonem organizowanym wspólnie przez FACEIT i Twitch.

Mistrzostwo pretendentów

Broadcast

  • Komentatorzy:
    • Wielka Brytania James "JZFB" Bardolph
    • Wielka Brytania Daniel "ddk" Kapadia
    • Wielka Brytania Henry "HenryG" Greer
    • USA Erik "da_bears" Stromberg

Drużyny

Drużyny startowe:

Pretendenci:





Wyniki

Etap grupowy

Nr Drużyna Ilość wygranych peiniędzy Ilość wygranych serii
1. Szwecja Ninjas in Pyjamas $17,750 1
2. Francja Team Vitality $17,000 1
3. Dania OpTic Gaming $17,000 1
4. Kazachstan AVANGAR $15,000 0
5. Dania North $12,750 1
6. Dania Astralis $12,000 1
7. UE FaZe Clan $5,750 0
8. Szwecja Fnatic $5,750 0
9. UE mousesports $5,750 0
10. Polska Virtus.pro $5,500 0
11. Rosja forZe $3,000 0
12. UE Valiance $2,500 0
13. Francja G2 Esports $2,250 0
14. Francja Team LDLC.com $1,500 0
15. UE Epsilon eSports $1,500 0

Seria 1

  • Czas trwania serii: 11-14 marca 2019
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Astralis Dania 2 0 Francja Team LDLC.com
AVANGAR Kazachstan 2 1 Dania North
Ninjas in Pyjamas Szwecja 2 0 Rosja forZe
Virtus.pro Polska 1 2 UE FaZe Clan
Półfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Astralis Dania 2 0 Kazachstan AVANGAR
Ninjas in Pyjamas Szwecja 2 1 UE FaZe Clan
Finał
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Astralis Dania 2 0 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Pula nagród

Seria 2

  • Czas trwania serii: 18-21 marca 2019
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
North Dania 2 1 Polska Virtus.pro
AVANGAR Kazachstan 2 0 Rosja forZe
mousesports UE 2 0 Szwecja Fnatic
Team LDLC.com Francja 0 2 Francja Team Vitality
Półfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
North Dania 2 0 Kazachstan AVANGAR
mousesports UE 1 2 Francja Team Vitality
Finał
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
North Dania 2 1 Francja Team Vitality
Pula nagród

Seria 3

  • Czas trwania serii: 26-28 kwietnia 2019
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
OpTic Gaming Dania 2 0 Francja G2 Esports
AVANGAR Kazachstan 2 0 UE Epsilon eSports
forZe Rosja 1 2 UE Valiance
Team Vitality Francja 2 0 Polska Virtus.pro
Półfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
OpTic Gaming Dania 2 1 Kazachstan AVANGAR
Valiance UE 0 2 Francja Team Vitality
Finał
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
OpTic Gaming Dania 1 2 Francja Team Vitality
Pula nagród

Seria 4

  • Czas trwania serii: 13-16 maja 2019
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FaZe Clan UE 1 2 Polska Virtus.pro
forZe Rosja 0 2 Kazachstan AVANGAR
G2 Esports Francja 0 2 UE mousesports
Epsilon eSports UE 0 2 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Półfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska 0 2 Kazachstan AVANGAR
mousesports UE 0 2 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Finał
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
AVANGAR Kazachstan 1 2 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Pula nagród

Seria 5

  • Czas trwania serii: 21-24 maja 2019
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fnatic Szwecja 2 1 Polska Virtus.pro
AVANGAR Kazachstan 2 1 UE mousesports
FaZe Clan UE 2 0 Francja G2 Esports
OpTic Gaming Dania 2 0 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Półfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fnatic Szwecja 2 1 Kazachstan AVANGAR
FaZe Clan UE 0 2 Dania OpTic Gaming
Finał
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fnatic Szwecja 1 2 Dania OpTic Gaming
Pula nagród
Advertisement