Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

Esports Championship Series Season 7 - Europejskie mistrzostwo pretendentów były głównymi europejskimi kwalifikacjami do turnieju Esports Championship Series Season 7.

Drużyny

Zaproszone:

Zakwalifikowane:





Uwaga:

Wyniki

Faza grupowa

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Rosja forZe 3 0
2. UE Valiance 3 0
3. Francja Team Vitality 3 1
4. UE Epsilon eSports 3 1
5. Kazachstan AVANGAR 3 1
6. Niemcy Sprout 3 2
7. Dania Heroic 3 2
8. Hiszpania Movistar Riders 3 2
9. Bułgaria Windigo Gaming 2 3
10. Polska AGO Esports 2 3
11. Szwecja x6tence Galaxy 2 3
12. Polska x-kom Team 1 3
13. Białoruś Nemiga Gaming 1 3
14. Szwecja Chaos Esports Club 1 3
15. Rosja Winstrike Team 0 3
16. Rosja Team Spirit 0 3

Runda 1

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
AGO Esports Polska 2 0 Białoruś Nemiga Gaming
Team Vitality Francja 2 1 Szwecja Chaos Esports Club
AVANGAR Kazachstan 2 0 UE Epsilon eSports
Team Spirit Rosja 1 2 Niemcy Sprout
Winstrike Team Rosja 1 2 Hiszpania Movistar Riders
Heroic Dania 1 2 Bułgaria Windigo Gaming
forZe Rosja 2 0 Szwecja x6tence Galaxy
Valiance UE 2 0 Polska x-kom Team

Runda 2

Mecze przegranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Chaos Esports Club Szwecja 1 2 UE Epsilon eSports
Heroic Dania 1 2 Szwecja x6tence Galaxy
Winstrike Team Rosja 0 2 Polska x-kom Team
Team Spirit Rosja 0 2 Białoruś Nemiga Gaming
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
AVANGAR Kazachstan 2 1 Francja Team Vitality
Valiance UE 2 1 Bułgaria Windigo Gaming
forZe Rosja 2 0 Hiszpania Movistar Riders
AGO Esports Polska 2 0 Niemcy Sprout

Runda 3

Mecze przegranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Heroic Dania 2 1 Rosja Team Spirit
Chaos Esports Club Szwecja 2 0 Rosja Winstrike Team
Mecze 1-1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Nemiga Gaming Białoruś 1 2 Francja Team Vitality
Sprout Niemcy 2 0 Bułgaria Windigo Gaming
Epsilon eSports UE 2 0 Hiszpania Movistar Riders
x-kom Team Polska 0 2 Szwecja x6tence Galaxy
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Valiance UE 2 0 Kazachstan AVANGAR
forZe Rosja 2 0 Polska AGO Esports

Runda 4

Mecze przegranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Windigo Gaming Bułgaria 2 0 Białoruś Nemiga Gaming
x-kom Team Polska 1 2 Dania Heroic
Movistar Riders Hiszpania 2 0 Szwecja Chaos Esports Club
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
AVANGAR Kazachstan 2 1 Niemcy Sprout
AGO Esports Polska 1 2 Francja Team Vitality
x6tence Galaxy Szwecja 1 2 UE Epsilon eSports

Runda 5

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
x6tence Galaxy Szwecja (walkower) 0 2 Niemcy Sprout
AGO Esports Polska 1 2 Dania Heroic
Windigo Gaming Bułgaria 0 2 Hiszpania Movistar Riders
Advertisement