Ziemia Finały | UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna

Esports Championship Series Season 8 był ósmym sezonem organizowanym wspólnie przez FACEIT i Twitch.

Broadcast[edytuj | edytuj kod]

Mistrzostwo pretendentów[edytuj | edytuj kod]

Drużyny[edytuj | edytuj kod]

Drużyny startowe:

Pretendenci:





Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Etap grupowy[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych peiniędzy Ilość wygranych serii
1. Kazachstan AVANGAR $15,000 1
2. Szwecja Fnatic $15,000 1
3. Polska Virtus.pro $15,000 0
4. Szwecja Ninjas in Pyjamas $12,500 1
5. Dania Heroic $12,500 1
6. Dania Astralis $12,500 1
7. Niemcy BIG $10,000 0
8. Dania Tricked Esport $10,000 0
9. Rosja forZe $7,500 0
10. UE M1X $7,500 0
11. UE FaZe Clan $5,000 0
12. Szwecja Japaleno $2,500 0
13. Francja Team Vitality 0 0
14. UE mousesports 0 0
15. Dania OpTic Gaming 0 0
16. Dania North 0 0
17. Francja Team Heretics 0 0
18. Dania Ambush Esport 0 0
19. Rosja Espada 0 0
20. Kazachstan Se7en eSports 0 0

Seria 1[edytuj | edytuj kod]

  • Czas trwania serii: 16-19 września 2019
Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
AVANGAR Kazachstan 2 1 Polska Virtus.pro
Team Heretics Francja 0 2 Szwecja Fnatic
forZe Rosja 2 1 Dania Ambush Esport
Japaleno Szwecja 2 1 Dania Heroic
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
AVANGAR Kazachstan 2 1 Szwecja Fnatic
forZe Rosja 2 1 Szwecja Japaleno
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
AVANGAR Kazachstan 2 1 Rosja forZe
Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Seria 2[edytuj | edytuj kod]

  • Czas trwania serii: 30 września-3 października 2019
Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Tricked Esport Dania 2 0 Kazachstan Se7en eSports
Espada Rosja 1 2 Polska Virtus.pro
Heroic Dania 2 0 Niemcy BIG
M1X UE 1 2 Kazachstan AVANGAR
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Tricked Esport Dania 0 2 Polska Virtus.pro
Heroic Dania 2 0 Kazachstan AVANGAR
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska 0 2 Dania Heroic
Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Seria 3[edytuj | edytuj kod]

  • Czas trwania serii: 14-17 października 2019
Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
mousesports UE 1 2 UE M1X
Virtus.pro Polska 0 2 Dania Tricked Esport
FaZe Clan UE 1 2 Niemcy BIG
Team Heretics Francja 1 2 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
M1X UE 2 0 Dania Tricked Esport
BIG Niemcy 1 2 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
M1X UE 1 2 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Seria 4[edytuj | edytuj kod]

  • Czas trwania serii: 21-24 października 2019
Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Astralis Dania 2 0 UE M1X
Virtus.pro Polska 0 2 UE FaZe Clan
North Dania 0 2 Niemcy BIG
Team Heretics Francja 0 2 Dania Tricked Esport
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Astralis Dania 2 0 UE FaZe Clan
BIG Niemcy 2 0 Dania Tricked Esport
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Astralis Dania 2 1 Niemcy BIG
Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Seria 5[edytuj | edytuj kod]

  • Czas trwania serii: 28-31 października 2019
Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
mousesports UE 0 2 Polska Virtus.pro
FaZe Clan UE 2 0 Dania Heroic
Tricked Esport Dania 2 1 Dania North
BIG Niemcy 0 2 Szwecja Fnatic
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska 2 1 UE FaZe Clan
Tricked Esport Dania 0 2 Szwecja Fnatic
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska 0 2 Szwecja Fnatic
Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.