FANDOM


Europe Minor Championship - London 2018: Zamknięte kwalifikacje
FACEIT Major London 2018
Lokalizacja: Online
Liczba drużyn: 16
Data rozpoczęcia: 29 czerwca 2018
Data zakończenia: 1 lipca 2018

Europe Minor Championship - London 2018: Zamknięte kwalifikacje były europejskimi kwalifikacjami do Europe Minor Championship - London 2018.

DrużynyEdytuj

Zaproszone:

Zakwalifikowane:





Uwaga:

WynikiEdytuj

GrupaEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania - flaga OpTic Gaming 3 0
2. Polska - flaga Team Kinguin 3 0
3. Szwecja - flaga Red Reserve 3 1
4. Finlandia - flaga ENCE eSports 3 1
5. Szwecja - flaga Ninjas in Pyjamas 3 1
6. Dania - flaga Sprout 3 2
7. Francja - flaga LeftOut 3 2
8. Francja - flaga Team 3DMAX 3 2
9. Bułgaria - flaga Windigo Gaming 2 3
10. Norwegia - flaga Nordavind 2 3
11. Polska - flaga AGO Esports 2 3
12. Szwecja - flaga Japaleno 1 3
13. Niemcy - flaga EURONICS Gaming 1 3
14. UE - flaga Epsilon eSports 1 3
15. Dania - flaga Heroic 0 3
16. Dania - flaga Fragsters 0 3

Runda 1Edytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Ninjas in Pyjamas Szwecja - flaga 0 2 Francja - flaga Team 3DMAX
Heroic Dania - flaga 0 2 Norwegia - flaga Nordavind
AGO Esports Polska - flaga 1 2 Szwecja - flaga Japaleno
Red Reserve Szwecja - flaga 2 0 UE - flaga Epsilon eSports
OpTic Gaming Dania - flaga 2 1 Niemcy - flaga EURONICS Gaming
Windigo Gaming Bułgaria - flaga 0 2 Dania - flaga Sprout
Fragsters Dania - flaga 0 2 Polska - flaga Team Kinguin
LeftOut Francja - flaga 2 0 Finlandia - flaga ENCE eSports

Runda 2Edytuj

Mecze wygranychEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team 3DMAX Francja - flaga 0 2 Francja - flaga LeftOut
Nordavind Norwegia - flaga 1 2 Polska - flaga Team Kinguin
Japaleno Szwecja - flaga 0 2 Dania - flaga OpTic Gaming
Sprout Dania - flaga 2 0 Szwecja - flaga Red Reserve
Mecze przegranychEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Ninjas in Pyjamas Szwecja - flaga 2 1 Dania - flaga Fragsters
Heroic Dania - flaga 0 2 Niemcy - flaga EURONICS Gaming
AGO Esports Polska - flaga 2 1 Bułgaria - flaga Windigo Gaming
Epsilon eSports UE - flaga 0 2 Finlandia - flaga ENCE eSports

Runda 3Edytuj

Mecze wygranychEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
LeftOut Francja - flaga 0 2 Dania - flaga OpTic Gaming
Team Kinguin Polska - flaga 2 1 Dania - flaga Sprout
Mecze 1-1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ENCE eSports Finlandia - flaga 2 1 Szwecja - flaga Japaleno
Team 3DMAX Francja - flaga 0 2 Polska - flaga AGO Esports
Ninjas in Pyjamas Szwecja - flaga 2 0 Norwegia - flaga Nordavind
Red Reserve Szwecja - flaga 2 0 Niemcy - flaga EURONICS Gaming
Mecze przegranychEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Heroic Dania - flaga 1 2 UE - flaga Epsilon eSports
Windigo Gaming Bułgaria - flaga 2 0 Dania - flaga Fragsters

Runda 4Edytuj

Mecze wygranychEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Ninjas in Pyjamas Szwecja - flaga 2 1 Polska - flaga AGO Esports
Red Reserve Szwecja - flaga 2 0 Francja - flaga LeftOut
Sprout Dania - flaga 0 2 Finlandia - flaga ENCE eSports
Mecze przegranychEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team 3DMAX Francja - flaga 2 1 Szwecja - flaga Japaleno
Epsilon eSports UE - flaga 1 2 Norwegia - flaga Nordavind
EURONICS Gaming Niemcy - flaga 1 2 Bułgaria - flaga Windigo Gaming

Runda 5Edytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Sprout Dania - flaga 2 0 Polska - flaga AGO Esports
Nordavind Norwegia - flaga 1 2 Francja - flaga LeftOut
Windigo Gaming Bułgaria - flaga 1 2 Francja - flaga Team 3DMAX
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.