DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 266: | Linia 266: | ||
|- |
|- |
||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''1.''' |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''1.''' |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="green" | [[Plik: |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | [[Plik:Rosja - flaga.png|35px|Rosja]] [[Gambit Youngsters]] |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | 0 |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | 0 |
||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | 0 |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | 0 |
||
Linia 290: | Linia 290: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[Gambit Youngsters]] [[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]] || 0 || 0 || [[Plik:Niemcy - flaga.png|30px|Niemcy]] [[Sprout]] |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[forZe]] [[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]] || 0 || 0 || [[Plik:WNP - flaga.png|30px|WNP]] [[Syman Gaming]] |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
| - || 0 || 0 || - |
| - || 0 || 0 || - |
||
Linia 314: | Linia 314: | ||
|- |
|- |
||
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | '''2.''' |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | '''2.''' |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | [[Plik: |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | [[Plik:Dania - flaga.png|35px|Dania]] [[OpTic Gaming]] |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 0 |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 0 |
||
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 0 |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 0 |
||
Linia 333: | Linia 333: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[Team Spirit]] [[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]] || 0 || 0 || [[Plik:Francja - flaga.png|30px|Francja]] [[Team Heretics]] |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[OpTic Gaming]] [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] || 0 || 0 || [[Plik:Kazachstan - flaga.png|30px|Kazachstan]] [[AVANGAR]] |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
| - || 0 || 0 || - |
| - || 0 || 0 || - |
Wersja z 18:26, 29 wrz 2019
|} European Champions Cup jest turniejem, który odbywa się od 16 września do 23 listopada 2019 roku.
Drużyny
|
Uwaga:
- Drużyna Team Ancient została zastąpiona przez DreamEaters.
- Drużyna HellRaisers została zastąpiona przez Movistar Riders.
- Drużyna CR4ZY została zastąpiona przez Syman Gaming.
- Drużyna Tricked Esport została zastąpiona przez Gambit Youngsters.
Wyniki
Etap wstępny
Etap grupowy
Grupa A
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | BIG | 2 | 0 |
2. | Gambit Youngsters | 2 | 1 |
3. | Illuminar Gaming | 1 | 2 |
4. | AVANGAR | 0 | 2 |
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
AVANGAR | 0 | 2 | BIG |
Gambit Youngsters | 2 | 0 | Illuminar Gaming |
BIG | 2 | 0 | Gambit Youngsters |
AVANGAR | 0 | 2 | Illuminar Gaming |
Gambit Youngsters | 2 | 0 | Illuminar Gaming |
Grupa B
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | DreamEaters | 2 | 0 |
2. | OpTic Gaming | 2 | 1 |
3. | Movistar Riders | 1 | 2 |
4. | Sprout | 0 | 2 |
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
OpTic Gaming | 2 | 0 | Sprout |
DreamEaters | 2 | 0 | Movistar Riders |
Sprout | 1 | 2 | Movistar Riders |
OpTic Gaming | 0 | 2 | DreamEaters |
OpTic Gaming | 2 | 0 | Movistar Riders |
Grupa C
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Heroic | 2 | 0 |
2. | Team GamerLegion | 2 | 1 |
3. | forZe | 1 | 2 |
4. | Team Heretics | 0 | 2 |
Mecze grupy C
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Heroic | 2 | 0 | Team GamerLegion |
forZe | 2 | 0 | Team Heretics |
Team GamerLegion | 2 | 1 | Team Heretics |
Heroic | 2 | 0 | forZe |
forZe | 0 | 2 | Team GamerLegion |
Grupa D
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Windigo Gaming | 2 | 0 |
2. | SMASH Esports | 2 | 1 |
3. | Team Spirit | 1 | 2 |
4. | Syman Gaming | 0 | 2 |
Mecze grupy D
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Syman Gaming | 0 | 2 | Team Spirit |
Windigo Gaming | 2 | 1 | SMASH Esports |
Team Spirit | 0 | 2 | Windigo Gaming |
Syman Gaming | 0 | 2 | SMASH Esports |
Team Spirit | 1 | 2 | SMASH Esports |
Playoffy
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BIG | 2 | 0 | OpTic Gaming |
DreamEaters | 2 | 0 | Gambit Youngsters |
Heroic | 2 | 0 | SMASH Esports |
Windigo Gaming | 2 | 0 | Team GamerLegion |
Dodatkowe playoffy
Górna drabinka
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Movistar Riders | 1 | 2 | Team GamerLegion |
Illuminar Gaming | 2 | 0 | SMASH Esports |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team GamerLegion | 2 | 1 | Illuminar Gaming |
Dolna drabinka
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Movistar Riders | 0 | 2 | SMASH Esports |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Illuminar Gaming | 1 | 2 | SMASH Esports |
Etap ostatniej szansy
Etap grupowy
Grupa A
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Gambit Youngsters | 0 | 0 |
2. | Sprout | 0 | 0 |
3. | forZe | 0 | 0 |
4. | Syman Gaming | 0 | 0 |
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Gambit Youngsters | 0 | 0 | Sprout |
forZe | 0 | 0 | Syman Gaming |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Grupa B
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | AVANGAR | 0 | 0 |
2. | OpTic Gaming | 0 | 0 |
3. | Team Heretics | 0 | 0 |
4. | Team Spirit | 0 | 0 |
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Spirit | 0 | 0 | Team Heretics |
OpTic Gaming | 0 | 0 | AVANGAR |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Playoffy
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Illuminar Gaming | 0 | 0 | - |
Movistar Riders | 0 | 0 | - |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
Etap finałowy
Mecze o miejsce w playoffach
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BIG | 0 | 0 | Windigo Gaming |
DreamEaters | 0 | 0 | Heroic |
Playoffy
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team GamerLegion | 0 | 0 | - |
SMASH Esports | 0 | 0 | - |
Runda 2
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
Pula nagród
- - - Awans na finały LAN
- - - Awans na finały LAN
- - - Awans na finały LAN
- - - Awans na finały LAN
- 5/6 miejsce - - $10,500
- 5/6 miejsce - - $10,500
- 7/8 miejsce - - $8,000
- 7/8 miejsce - - $8,000
- 9/10 miejsce - - $4,000
- 9/10 miejsce - - $4,000
- 11/12 miejsce - - $3,500
- 11/12 miejsce - - $3,500
- 13/14 miejsce - - $2,500
- 13/14 miejsce - - $2,500
- 15/16 miejsce - - $1,500
- 15/16 miejsce - - $1,500