DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 31 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 2: | Linia 2: | ||
|nazwa = European Champions Cup |
|nazwa = European Champions Cup |
||
|obraz = European Champions Cup.png |
|obraz = European Champions Cup.png |
||
+ | |organizator = [[Plik:Malta - flaga.png|30px|Malta]] Eden Esports |
||
|lokalizacja = Online |
|lokalizacja = Online |
||
|pula nagród = $60,000 |
|pula nagród = $60,000 |
||
Linia 7: | Linia 8: | ||
|wersja = [[CS:GO]] |
|wersja = [[CS:GO]] |
||
|data rozpoczęcia = ''16 września 2019'' |
|data rozpoczęcia = ''16 września 2019'' |
||
− | |data zakończenia = '' |
+ | |data zakończenia = ''22 listopada 2019'' |
}} |
}} |
||
|} |
|} |
||
− | '''European Champions Cup''' |
+ | '''European Champions Cup''' był turniejem, który odbył się w dniach od 16 września do 22 listopada 2019 roku. |
__TOC__ |
__TOC__ |
||
Linia 19: | Linia 20: | ||
*[[Plik:Kazachstan - flaga.png|35px|Kazachstan]] <small>[[AVANGAR]]</small> |
*[[Plik:Kazachstan - flaga.png|35px|Kazachstan]] <small>[[AVANGAR]]</small> |
||
*[[Plik:Niemcy - flaga.png|35px|Niemcy]] <small>[[BIG]]</small> |
*[[Plik:Niemcy - flaga.png|35px|Niemcy]] <small>[[BIG]]</small> |
||
− | *[[Plik: |
+ | *[[Plik:UE - flaga.png|35px|UE]] <small>ex-Windigo Gaming</small> |
*[[Plik:Rosja - flaga.png|35px|Rosja]] <small>[[forZe]]</small> |
*[[Plik:Rosja - flaga.png|35px|Rosja]] <small>[[forZe]]</small> |
||
⚫ | |||
⚫ | |||
⚫ | |||
*[[Plik:Dania - flaga.png|35px|Dania]] <small>[[Heroic]]</small> |
*[[Plik:Dania - flaga.png|35px|Dania]] <small>[[Heroic]]</small> |
||
⚫ | |||
*[[Plik:Polska - flaga.png|35px|Polska]] <small>[[Illuminar Gaming]]</small> |
*[[Plik:Polska - flaga.png|35px|Polska]] <small>[[Illuminar Gaming]]</small> |
||
*[[Plik:Hiszpania - flaga.png|35px|Hiszpania]] <small>[[Movistar Riders]]</small> |
*[[Plik:Hiszpania - flaga.png|35px|Hiszpania]] <small>[[Movistar Riders]]</small> |
||
*[[Plik:Dania - flaga.png|35px|Dania]] <small>[[OpTic Gaming]]</small> |
*[[Plik:Dania - flaga.png|35px|Dania]] <small>[[OpTic Gaming]]</small> |
||
⚫ | |||
⚫ | |||
*[[Plik:Niemcy - flaga.png|35px|Niemcy]] <small>[[Sprout]]</small> |
*[[Plik:Niemcy - flaga.png|35px|Niemcy]] <small>[[Sprout]]</small> |
||
*[[Plik:WNP - flaga.png|35px|WNP]] <small>[[Syman Gaming]]</small> |
*[[Plik:WNP - flaga.png|35px|WNP]] <small>[[Syman Gaming]]</small> |
||
Linia 32: | Linia 35: | ||
*[[Plik:Francja - flaga.png|35px|Francja]] <small>[[Team Heretics]]</small> |
*[[Plik:Francja - flaga.png|35px|Francja]] <small>[[Team Heretics]]</small> |
||
*[[Plik:Rosja - flaga.png|35px|Rosja]] <small>[[Team Spirit]]</small> |
*[[Plik:Rosja - flaga.png|35px|Rosja]] <small>[[Team Spirit]]</small> |
||
⚫ | |||
⚫ | |||
}} |
}} |
||
|} |
|} |
||
Linia 175: | Linia 176: | ||
|- |
|- |
||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''1.''' |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''1.''' |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="green" | [[Plik: |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | [[Plik:UE - flaga.png|35px|UE]] [[Windigo Gaming]] |
− | | style="text-align:center" bgcolor="green" | |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | 2 |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | 0 |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | 0 |
||
|- |
|- |
||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''2.''' |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''2.''' |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="green" | [[Plik:UE - flaga.png|35px|UE]] [[ |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | [[Plik:UE - flaga.png|35px|UE]] [[SMASH Esports]] |
⚫ | |||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | 1 |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | 1 |
||
⚫ | |||
|- |
|- |
||
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | '''3.''' |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | '''3.''' |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | [[Plik: |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | [[Plik:Rosja - flaga.png|35px|Rosja]] [[Team Spirit]] |
⚫ | |||
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 1 |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 1 |
||
⚫ | |||
|- |
|- |
||
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | '''4.''' |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | '''4.''' |
||
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | [[Plik:WNP - flaga.png|35px|WNP]] [[Syman Gaming]] |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | [[Plik:WNP - flaga.png|35px|WNP]] [[Syman Gaming]] |
||
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 0 |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 0 |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 2 |
|} |
|} |
||
======Mecze grupy D====== |
======Mecze grupy D====== |
||
Linia 203: | Linia 204: | ||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Windigo Gaming]] [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]]''' || '''2''' || 1 || [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] [[SMASH Esports]] |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Windigo Gaming]] [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]]''' || '''2''' || 1 || [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] [[SMASH Esports]] |
||
|- |
|- |
||
− | | [[ |
+ | | [[Team Spirit]] [[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]] || 0 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] [[Windigo Gaming]]''' |
|- |
|- |
||
− | | [[ |
+ | | [[Syman Gaming]] [[Plik:WNP - flaga.png|30px|WNP]] || 0 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] [[SMASH Esports]]''' |
|- |
|- |
||
⚫ | |||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
Linia 215: | Linia 216: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
− | | [[BIG]] [[Plik:Niemcy - flaga.png|30px|Niemcy]] || |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[BIG]] [[Plik:Niemcy - flaga.png|30px|Niemcy]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] [[OpTic Gaming]] |
|- |
|- |
||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[DreamEaters]] [[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]] [[Gambit Youngsters]] |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[DreamEaters]] [[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]] [[Gambit Youngsters]] |
||
|- |
|- |
||
− | | [[Heroic]] [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] || |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Heroic]] [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] [[SMASH Esports]] |
|- |
|- |
||
− | | - || |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Windigo Gaming]] [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] [[Team GamerLegion]] |
|} |
|} |
||
Linia 231: | Linia 232: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[Movistar Riders]] [[Plik:Hiszpania - flaga.png|30px|Hiszpania]] || 1 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] [[Team GamerLegion]]''' |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Illuminar Gaming]] [[Plik:Polska - flaga.png|30px|Polska]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] [[SMASH Esports]] |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
======Finał====== |
======Finał====== |
||
Linia 240: | Linia 241: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Team GamerLegion]] [[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]]''' || '''2''' || 1 || [[Plik:Polska - flaga.png|30px|Polska]] [[Illuminar Gaming]] |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
=====Dolna drabinka===== |
=====Dolna drabinka===== |
||
Linia 248: | Linia 249: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[Movistar Riders]] [[Plik:Hiszpania - flaga.png|30px|Hiszpania]] || 0 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] [[SMASH Esports]]''' |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
======Finał====== |
======Finał====== |
||
Linia 255: | Linia 256: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[Illuminar Gaming]] [[Plik:Polska - flaga.png|30px|Polska]] || 1 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] [[SMASH Esports]]''' |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
Linia 266: | Linia 267: | ||
|- |
|- |
||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''1.''' |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''1.''' |
||
⚫ | |||
⚫ | |||
⚫ | |||
⚫ | |||
⚫ | |||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | [[Plik:Niemcy - flaga.png|35px|Niemcy]] [[Sprout]] |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | [[Plik:Niemcy - flaga.png|35px|Niemcy]] [[Sprout]] |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="green" | |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | 3 |
− | | style="text-align:center" bgcolor="green" | |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | 1 |
⚫ | |||
⚫ | |||
⚫ | |||
⚫ | |||
⚫ | |||
|- |
|- |
||
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | '''3.''' |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | '''3.''' |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | [[Plik: |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | [[Plik:Kazachstan - flaga.png|35px|Kazachstan]] [[Syman Gaming]] |
− | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 1 |
− | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 2 |
|- |
|- |
||
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | '''4.''' |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | '''4.''' |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | - |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | [[Plik:Rosja - flaga.png|35px|Rosja]] [[forZe]] |
⚫ | |||
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 0 |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 0 |
||
⚫ | |||
|} |
|} |
||
======Mecze grupy A====== |
======Mecze grupy A====== |
||
Linia 290: | Linia 291: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Gambit Youngsters]] [[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]]''' || '''2''' || 1 || [[Plik:Niemcy - flaga.png|30px|Niemcy]] [[Sprout]] |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[forZe]] [[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]] || 1 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:WNP - flaga.png|30px|WNP]] [[Syman Gaming]]''' |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Sprout]] [[Plik:Niemcy - flaga.png|30px|Niemcy]]''' || '''2''' || 1 || [[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]] [[forZe]] |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Gambit Youngsters]] [[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Kazachstan - flaga.png|30px|Kazachstan]] [[Syman Gaming]] |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[Syman Gaming]] [[Plik:Kazachstan - flaga.png|30px|Kazachstan]] || 0 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Niemcy - flaga.png|30px|Niemcy]] [[Sprout]]''' |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
⚫ | |||
+ | | [[Gambit Youngsters]] [[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]] || 1 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Niemcy - flaga.png|30px|Niemcy]] [[Sprout]]''' |
||
|} |
|} |
||
=====Grupa B===== |
=====Grupa B===== |
||
+ | *Drużyny [[Plik:Dania - flaga.png|35px|Dania]] [[OpTic Gaming]] oraz [[Plik:Kazachstan - flaga.png|35px|Kazachstan]] [[AVANGAR]] zostały zastąpione przez [[Plik:Dania - flaga.png|35px|Dania]] [[Tricked Esport]] i [[Plik:Polska - flaga.png|35px|Polska]] [[Virtus.pro]]. W późniejszym czasie ekipę [[Plik:Dania - flaga.png|35px|Dania]] [[Tricked Esport]] zastąpiło [[Plik:Finlandia - flaga.png|35px|Finlandia]] [[HAVU Gaming]]. |
||
{| class="wikitable" style="text-align:center;" cellpadding="4" |
{| class="wikitable" style="text-align:center;" cellpadding="4" |
||
|- |
|- |
||
Linia 307: | Linia 311: | ||
|- |
|- |
||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''1.''' |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''1.''' |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="green" | [[Plik: |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | [[Plik:Rosja - flaga.png|35px|Rosja]] [[Team Spirit]] |
− | | style="text-align:center" bgcolor="green" | |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | 3 |
− | | style="text-align:center" bgcolor="green" | |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | 1 |
|- |
|- |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor=" |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | '''2.''' |
− | | style="text-align:center" bgcolor=" |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | [[Plik:Polska - flaga.png|35px|Polska]] [[Virtus.pro]] |
− | | style="text-align:center" bgcolor=" |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 2 |
− | | style="text-align:center" bgcolor=" |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 1 |
|- |
|- |
||
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | '''3.''' |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | '''3.''' |
||
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | [[Plik:Francja - flaga.png|35px|Francja]] [[Team Heretics]] |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | [[Plik:Francja - flaga.png|35px|Francja]] [[Team Heretics]] |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 1 |
− | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 2 |
|- |
|- |
||
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | '''4.''' |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | '''4.''' |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | - |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | [[Plik:Finlandia - flaga.png|35px|Finlandia]] [[HAVU Gaming]] |
⚫ | |||
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 0 |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 0 |
||
⚫ | |||
|} |
|} |
||
======Mecze grupy B====== |
======Mecze grupy B====== |
||
Linia 331: | Linia 335: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[Team Spirit]] [[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]] || 1 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Francja - flaga.png|30px|Francja]] [[Team Heretics]]''' |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Virtus.pro]] [[Plik:Polska - flaga.png|30px|Polska]]''' || '''2''' || 1 || [[Plik:Finlandia - flaga.png|30px|Finlandia]] [[HAVU Gaming]] |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Team Spirit]] [[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]]''' || '''2''' || 1 || [[Plik:Finlandia - flaga.png|30px|Finlandia]] [[HAVU Gaming]] |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[Team Heretics]] [[Plik:Francja - flaga.png|30px|Francja]] || 1 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Polska - flaga.png|30px|Polska]] [[Virtus.pro]]''' |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[Team Heretics]] [[Plik:Francja - flaga.png|30px|Francja]] || 1 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]] [[Team Spirit]]''' |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
⚫ | |||
+ | | [[Virtus.pro]] [[Plik:Polska - flaga.png|30px|Polska]] (walkower) || 0 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]] [[Team Spirit]]''' |
||
|} |
|} |
||
Linia 348: | Linia 354: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[Illuminar Gaming]] [[Plik:Polska - flaga.png|30px|Polska]] || 0 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Niemcy - flaga.png|30px|Niemcy]] [[Sprout]]''' |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[Movistar Riders]] [[Plik:Hiszpania - flaga.png|30px|Hiszpania]] || 1 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]] [[Team Spirit]]''' |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
− | ===== |
+ | =====Trzecie miejsce===== |
{| class="wikitable" style="text-align:center;" cellpadding="4" |
{| class="wikitable" style="text-align:center;" cellpadding="4" |
||
|- |
|- |
||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[Illuminar Gaming]] [[Plik:Polska - flaga.png|30px|Polska]] || 1 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Hiszpania - flaga.png|30px|Hiszpania]] [[Movistar Riders]]''' |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
===Etap finałowy=== |
===Etap finałowy=== |
||
====Mecze o miejsce w playoffach==== |
====Mecze o miejsce w playoffach==== |
||
+ | *Skład drużyny [[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]] [[DreamEaters]] dołączył do organizacji [[Hard Legion Esports]]. |
||
+ | *Skład drużyny [[Plik:Bułgaria - flaga.png|30px|Bułgaria]] [[Windigo Gaming]] rozstał się z organizacją! |
||
+ | *Drużyna [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] [[Heroic]] została zastąpiona przez [[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] [[Team GamerLegion]]. |
||
{| class="wikitable" style="text-align:center;" cellpadding="4" |
{| class="wikitable" style="text-align:center;" cellpadding="4" |
||
|- |
|- |
||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[BIG]] [[Plik:Niemcy - flaga.png|30px|Niemcy]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] ex-Windigo Gaming |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
− | | [[ |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Hard Legion Esports]] [[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] [[Team GamerLegion]] |
|} |
|} |
||
====Playoffy==== |
====Playoffy==== |
||
+ | *Skład drużyny [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] [[SMASH Esports]] dołączył do organizacji [[GODSENT]]. |
||
=====Runda 1===== |
=====Runda 1===== |
||
{| class="wikitable" style="text-align:center;" cellpadding="4" |
{| class="wikitable" style="text-align:center;" cellpadding="4" |
||
Linia 377: | Linia 387: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[GODSENT]] [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] || 0 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Hiszpania - flaga.png|30px|Hiszpania]] [[Movistar Riders]]''' |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[Sprout]] [[Plik:Niemcy - flaga.png|30px|Niemcy]] || 1 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]] [[Team Spirit]]''' |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
=====Runda 2===== |
=====Runda 2===== |
||
Linia 386: | Linia 396: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | ex-Windigo Gaming [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] || 0 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Hiszpania - flaga.png|30px|Hiszpania]] [[Movistar Riders]]''' |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
⚫ | |||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
− | |} |
||
− | =====Półfinały===== |
||
⚫ | |||
⚫ | |||
− | ! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
− | |- |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[Team GamerLegion]] [[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] || 0 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]] [[Team Spirit]]''' |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
=====Finał===== |
=====Finał===== |
||
Linia 404: | Linia 405: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[BIG]] [[Plik:Niemcy - flaga.png|30px|Niemcy]] || 0 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]] [[Hard Legion Esports]]''' |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
==Pula nagród== |
==Pula nagród== |
||
− | *[[Plik:Złoty medal - ikona.png|Pierwsze miejsce]] '''-''' - Awans na [[Champions Cup|finały LAN]] |
+ | *[[Plik:Złoty medal - ikona.png|Pierwsze miejsce]] '''[[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]] [[Hard Legion Esports]]''' - Awans na [[Champions Cup|finały LAN]] |
− | *[[Plik:Srebrny medal - ikona.png|Drugie miejsce]] '''-''' - Awans na [[Champions Cup|finały LAN]] |
+ | *[[Plik:Srebrny medal - ikona.png|Drugie miejsce]] '''[[Plik:Niemcy - flaga.png|30px|Niemcy]] [[BIG]]''' - Awans na [[Champions Cup|finały LAN]] |
− | *[[Plik: |
+ | *3/4 miejsce '''[[Plik:Hiszpania - flaga.png|30px|Hiszpania]] [[Movistar Riders]]''' - Awans na [[Champions Cup|finały LAN]] |
− | *[[Plik: |
+ | *3/4 miejsce '''[[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]] [[Team Spirit]]''' - Awans na [[Champions Cup|finały LAN]] |
− | *5/6 miejsce '''-''' - $10,500 |
+ | *5/6 miejsce '''[[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] ex-Windigo Gaming''' - $10,500 |
− | *5/6 miejsce '''-''' - $10,500 |
+ | *5/6 miejsce '''[[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] [[Team GamerLegion]]''' - $10,500 |
− | *7/8 miejsce '''-''' - $8,000 |
+ | *7/8 miejsce '''[[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] [[GODSENT]]''' - $8,000 |
− | *7/8 miejsce '''-''' - $8,000 |
+ | *7/8 miejsce '''[[Plik:Niemcy - flaga.png|30px|Niemcy]] [[Sprout]]''' - $8,000 |
− | *9 |
+ | *9 miejsce '''[[Plik:Polska - flaga.png|30px|Polska]] [[Illuminar Gaming]]''' - $4,000 |
− | * |
+ | *10/11 miejsce '''[[Plik:Francja - flaga.png|30px|Francja]] [[Team Heretics]]''' - $3,500 |
− | * |
+ | *10/11 miejsce '''[[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]] [[Gambit Youngsters]]''' - $3,500 |
− | * |
+ | *12 miejsce '''[[Plik:WNP - flaga.png|30px|WNP]] [[Syman Gaming]]''' - $2,500 |
− | *13/14 miejsce '''-''' - $ |
+ | *13/14 miejsce '''[[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]] [[forZe]]''' - $1,500 |
− | *13/14 miejsce '''-''' - $ |
+ | *13/14 miejsce '''[[Plik:Finlandia - flaga.png|30px|Finlandia]] [[HAVU Gaming]]''' - $1,500 |
− | *15/16 miejsce '''-''' - $1,500 |
||
− | *15/16 miejsce '''-''' - $1,500 |
||
{{Turnieje}} |
{{Turnieje}} |
||
[[Kategoria:Turnieje]] |
[[Kategoria:Turnieje]] |
||
[[Kategoria:Kwalifikacje]] |
[[Kategoria:Kwalifikacje]] |
||
− | [[Kategoria:Aktualnie trwające turnieje]] |
Wersja z 11:32, 6 gru 2019
|} European Champions Cup był turniejem, który odbył się w dniach od 16 września do 22 listopada 2019 roku.
Drużyny
|
Uwaga:
- Drużyna Team Ancient została zastąpiona przez DreamEaters.
- Drużyna HellRaisers została zastąpiona przez Movistar Riders.
- Drużyna CR4ZY została zastąpiona przez Syman Gaming.
- Drużyna Tricked Esport została zastąpiona przez Gambit Youngsters.
Wyniki
Etap wstępny
Etap grupowy
Grupa A
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | BIG | 2 | 0 |
2. | Gambit Youngsters | 2 | 1 |
3. | Illuminar Gaming | 1 | 2 |
4. | AVANGAR | 0 | 2 |
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
AVANGAR | 0 | 2 | BIG |
Gambit Youngsters | 2 | 0 | Illuminar Gaming |
BIG | 2 | 0 | Gambit Youngsters |
AVANGAR | 0 | 2 | Illuminar Gaming |
Gambit Youngsters | 2 | 0 | Illuminar Gaming |
Grupa B
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | DreamEaters | 2 | 0 |
2. | OpTic Gaming | 2 | 1 |
3. | Movistar Riders | 1 | 2 |
4. | Sprout | 0 | 2 |
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
OpTic Gaming | 2 | 0 | Sprout |
DreamEaters | 2 | 0 | Movistar Riders |
Sprout | 1 | 2 | Movistar Riders |
OpTic Gaming | 0 | 2 | DreamEaters |
OpTic Gaming | 2 | 0 | Movistar Riders |
Grupa C
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Heroic | 2 | 0 |
2. | Team GamerLegion | 2 | 1 |
3. | forZe | 1 | 2 |
4. | Team Heretics | 0 | 2 |
Mecze grupy C
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Heroic | 2 | 0 | Team GamerLegion |
forZe | 2 | 0 | Team Heretics |
Team GamerLegion | 2 | 1 | Team Heretics |
Heroic | 2 | 0 | forZe |
forZe | 0 | 2 | Team GamerLegion |
Grupa D
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Windigo Gaming | 2 | 0 |
2. | SMASH Esports | 2 | 1 |
3. | Team Spirit | 1 | 2 |
4. | Syman Gaming | 0 | 2 |
Mecze grupy D
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Syman Gaming | 0 | 2 | Team Spirit |
Windigo Gaming | 2 | 1 | SMASH Esports |
Team Spirit | 0 | 2 | Windigo Gaming |
Syman Gaming | 0 | 2 | SMASH Esports |
Team Spirit | 1 | 2 | SMASH Esports |
Playoffy
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BIG | 2 | 0 | OpTic Gaming |
DreamEaters | 2 | 0 | Gambit Youngsters |
Heroic | 2 | 0 | SMASH Esports |
Windigo Gaming | 2 | 0 | Team GamerLegion |
Dodatkowe playoffy
Górna drabinka
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Movistar Riders | 1 | 2 | Team GamerLegion |
Illuminar Gaming | 2 | 0 | SMASH Esports |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team GamerLegion | 2 | 1 | Illuminar Gaming |
Dolna drabinka
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Movistar Riders | 0 | 2 | SMASH Esports |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Illuminar Gaming | 1 | 2 | SMASH Esports |
Etap ostatniej szansy
Etap grupowy
Grupa A
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Sprout | 3 | 1 |
2. | Gambit Youngsters | 2 | 1 |
3. | Syman Gaming | 1 | 2 |
4. | forZe | 0 | 2 |
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Gambit Youngsters | 2 | 1 | Sprout |
forZe | 1 | 2 | Syman Gaming |
Sprout | 2 | 1 | forZe |
Gambit Youngsters | 2 | 0 | Syman Gaming |
Syman Gaming | 0 | 2 | Sprout |
Gambit Youngsters | 1 | 2 | Sprout |
Grupa B
- Drużyny OpTic Gaming oraz AVANGAR zostały zastąpione przez Tricked Esport i Virtus.pro. W późniejszym czasie ekipę Tricked Esport zastąpiło HAVU Gaming.
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team Spirit | 3 | 1 |
2. | Virtus.pro | 2 | 1 |
3. | Team Heretics | 1 | 2 |
4. | HAVU Gaming | 0 | 2 |
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Spirit | 1 | 2 | Team Heretics |
Virtus.pro | 2 | 1 | HAVU Gaming |
Team Spirit | 2 | 1 | HAVU Gaming |
Team Heretics | 1 | 2 | Virtus.pro |
Team Heretics | 1 | 2 | Team Spirit |
Virtus.pro (walkower) | 0 | 2 | Team Spirit |
Playoffy
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Illuminar Gaming | 0 | 2 | Sprout |
Movistar Riders | 1 | 2 | Team Spirit |
Trzecie miejsce
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Illuminar Gaming | 1 | 2 | Movistar Riders |
Etap finałowy
Mecze o miejsce w playoffach
- Skład drużyny DreamEaters dołączył do organizacji Hard Legion Esports.
- Skład drużyny Windigo Gaming rozstał się z organizacją!
- Drużyna Heroic została zastąpiona przez Team GamerLegion.
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BIG | 2 | 0 | ex-Windigo Gaming |
Hard Legion Esports | 2 | 0 | Team GamerLegion |
Playoffy
- Skład drużyny SMASH Esports dołączył do organizacji GODSENT.
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
GODSENT | 0 | 2 | Movistar Riders |
Sprout | 1 | 2 | Team Spirit |
Runda 2
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ex-Windigo Gaming | 0 | 2 | Movistar Riders |
Team GamerLegion | 0 | 2 | Team Spirit |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BIG | 0 | 2 | Hard Legion Esports |
Pula nagród
- Hard Legion Esports - Awans na finały LAN
- BIG - Awans na finały LAN
- 3/4 miejsce Movistar Riders - Awans na finały LAN
- 3/4 miejsce Team Spirit - Awans na finały LAN
- 5/6 miejsce ex-Windigo Gaming - $10,500
- 5/6 miejsce Team GamerLegion - $10,500
- 7/8 miejsce GODSENT - $8,000
- 7/8 miejsce Sprout - $8,000
- 9 miejsce Illuminar Gaming - $4,000
- 10/11 miejsce Team Heretics - $3,500
- 10/11 miejsce Gambit Youngsters - $3,500
- 12 miejsce Syman Gaming - $2,500
- 13/14 miejsce forZe - $1,500
- 13/14 miejsce HAVU Gaming - $1,500