|} European Champions Cup jest turniejem, który odbywa się od 16 września do 23 listopada 2019 roku.
Drużyny
|
Uwaga:
- Drużyna Team Ancient została zastąpiona przez DreamEaters.
- Drużyna HellRaisers została zastąpiona przez Movistar Riders.
- Drużyna CR4ZY została zastąpiona przez Syman Gaming.
- Drużyna Tricked Esport została zastąpiona przez Gambit Youngsters.
Wyniki
Etap wstępny
Etap grupowy
Grupa A
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | BIG | 2 | 0 |
2. | Gambit Youngsters | 2 | 1 |
3. | Illuminar Gaming | 1 | 2 |
4. | AVANGAR | 0 | 2 |
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
AVANGAR | 0 | 2 | BIG |
Gambit Youngsters | 2 | 0 | Illuminar Gaming |
BIG | 2 | 0 | Gambit Youngsters |
AVANGAR | 0 | 2 | Illuminar Gaming |
Gambit Youngsters | 2 | 0 | Illuminar Gaming |
Grupa B
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | DreamEaters | 2 | 0 |
2. | OpTic Gaming | 2 | 1 |
3. | Movistar Riders | 1 | 2 |
4. | Sprout | 0 | 2 |
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
OpTic Gaming | 2 | 0 | Sprout |
DreamEaters | 2 | 0 | Movistar Riders |
Sprout | 1 | 2 | Movistar Riders |
OpTic Gaming | 0 | 2 | DreamEaters |
OpTic Gaming | 2 | 0 | Movistar Riders |
Grupa C
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Heroic | 2 | 0 |
2. | Team GamerLegion | 2 | 1 |
3. | forZe | 1 | 2 |
4. | Team Heretics | 0 | 2 |
Mecze grupy C
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Heroic | 2 | 0 | Team GamerLegion |
forZe | 2 | 0 | Team Heretics |
Team GamerLegion | 2 | 1 | Team Heretics |
Heroic | 2 | 0 | forZe |
forZe | 0 | 2 | Team GamerLegion |
Grupa D
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Windigo Gaming | 2 | 0 |
2. | SMASH Esports | 2 | 1 |
3. | Team Spirit | 1 | 2 |
4. | Syman Gaming | 0 | 2 |
Mecze grupy D
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Syman Gaming | 0 | 2 | Team Spirit |
Windigo Gaming | 2 | 1 | SMASH Esports |
Team Spirit | 0 | 2 | Windigo Gaming |
Syman Gaming | 0 | 2 | SMASH Esports |
Team Spirit | 1 | 2 | SMASH Esports |
Playoffy
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BIG | 2 | 0 | OpTic Gaming |
DreamEaters | 2 | 0 | Gambit Youngsters |
Heroic | 2 | 0 | SMASH Esports |
Windigo Gaming | 2 | 0 | Team GamerLegion |
Dodatkowe playoffy
Górna drabinka
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Movistar Riders | 1 | 2 | Team GamerLegion |
Illuminar Gaming | 2 | 0 | SMASH Esports |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team GamerLegion | 2 | 1 | Illuminar Gaming |
Dolna drabinka
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Movistar Riders | 0 | 2 | SMASH Esports |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Illuminar Gaming | 1 | 2 | SMASH Esports |
Etap ostatniej szansy
Etap grupowy
Grupa A
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Sprout | 3 | 1 |
2. | Gambit Youngsters | 2 | 1 |
3. | Syman Gaming | 1 | 2 |
4. | forZe | 0 | 2 |
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Gambit Youngsters | 2 | 1 | Sprout |
forZe | 1 | 2 | Syman Gaming |
Sprout | 2 | 1 | forZe |
Gambit Youngsters | 2 | 0 | Syman Gaming |
Syman Gaming | 0 | 2 | Sprout |
Gambit Youngsters | 1 | 2 | Sprout |
Grupa B
- Drużyny OpTic Gaming oraz AVANGAR zostały zastąpione przez Tricked Esport i Virtus.pro. W późniejszym czasie ekipę Tricked Esport zastąpiło HAVU Gaming.
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team Spirit | 3 | 1 |
2. | Virtus.pro | 2 | 1 |
3. | Team Heretics | 1 | 2 |
4. | HAVU Gaming | 0 | 2 |
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Spirit | 1 | 2 | Team Heretics |
Virtus.pro | 2 | 1 | HAVU Gaming |
Team Spirit | 2 | 1 | HAVU Gaming |
Team Heretics | 1 | 2 | Virtus.pro |
Team Heretics | 1 | 2 | Team Spirit |
Virtus.pro (walkower) | 0 | 2 | Team Spirit |
Playoffy
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Illuminar Gaming | 0 | 2 | Sprout |
Movistar Riders | 1 | 2 | Team Spirit |
Trzecie miejsce
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Illuminar Gaming | 1 | 2 | Movistar Riders |
Etap finałowy
Mecze o miejsce w playoffach
- Skład drużyny DreamEaters dołączył do organizacji Hard Legion Esports.
- Skład drużyny Windigo Gaming rozstał się z organizacją!
- Drużyna Heroic została zastąpiona przez Team GamerLegion.
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BIG | 2 | 0 | ex-Windigo Gaming |
Hard Legion Esports | 0 | 0 | Team GamerLegion |
Playoffy
- Skład drużyny SMASH Esports dołączył do organizacji GODSENT.
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
GODSENT | 0 | 0 | Movistar Riders |
Sprout | 0 | 0 | Team Spirit |
Runda 2
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ex-Windigo Gaming | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BIG | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
Pula nagród
- - - Awans na finały LAN
- - - Awans na finały LAN
- - - Awans na finały LAN
- - - Awans na finały LAN
- 5/6 miejsce - - $10,500
- 5/6 miejsce - - $10,500
- 7/8 miejsce - - $8,000
- 7/8 miejsce - - $8,000
- 9/10 miejsce - - $4,000
- 9/10 miejsce - - $4,000
- 11/12 miejsce - - $3,500
- 11/12 miejsce - - $3,500
- 13/14 miejsce - - $2,500
- 13/14 miejsce - - $2,500
- 15/16 miejsce - - $1,500
- 15/16 miejsce - - $1,500