Poprzedni: - |
European Development Championship | Następny: European Development Championship Season 2 |
European Development Championship Season 1 był turniejem, który odbył się w dniach od 7 do 20 grudnia 2020 roku.
Kwalifikacje[]
Broadcast[]
- Komentatorzy:
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team Endpoint | 2 | 0 |
2. | Budapest Five | 2 | 1 |
3. | forZe | 1 | 2 |
4. | Illuminar Gaming | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
forZe | 16 | 14 | Illuminar Gaming |
Team Endpoint | 16 | 8 | Budapest Five |
forZe | 0 | 2 | Team Endpoint |
Illuminar Gaming | 1 | 2 | Budapest Five |
forZe | 1 | 2 | Budapest Five |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | HellRaisers | 2 | 0 |
2. | SKADE | 2 | 1 |
3. | Galaxy Racer Esports | 1 | 2 |
4. | Team Heretics | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 16 | 3 | Galaxy Racer Esports |
HellRaisers | 16 | 10 | Team Heretics |
SKADE | 0 | 2 | HellRaisers |
Galaxy Racer Esports | 2 | 1 | Team Heretics |
SKADE | 2 | 1 | Galaxy Racer Esports |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | K23 | 2 | 0 |
2. | Natus Vincere Junior | 2 | 1 |
3. | ALTERNATE aTTaX | 1 | 2 |
4. | Copenhagen Flames | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
K23 | 16 | 9 | Copenhagen Flames |
ALTERNATE aTTaX | 19 | 15 | Natus Vincere Junior |
K23 | 2 | 1 | ALTERNATE aTTaX |
Copenhagen Flames | 0 | 2 | Natus Vincere Junior |
ALTERNATE aTTaX | 0 | 2 | Natus Vincere Junior |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | sAw | 2 | 0 |
2. | Movistar Riders | 2 | 1 |
3. | ESPADA | 1 | 2 |
4. | BEZ ZP | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ESPADA | 16 | 14 | Movistar Riders |
sAw | 16 | 10 | BEZ ZP |
ESPADA | 0 | 2 | sAw |
Movistar Riders | 2 | 0 | BEZ ZP |
ESPADA | 0 | 2 | Movistar Riders |
Faza pucharowa[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Endpoint | 0 | 2 | Movistar Riders |
HellRaisers | 0 | 2 | Natus Vincere Junior |
K23 | 2 | 1 | SKADE |
sAw | 2 | 1 | Budapest Five |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Movistar Riders | 2 | 0 | Natus Vincere Junior |
K23 | 2 | 0 | sAw |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Movistar Riders | 0 | 2 | K23 |
Pula nagród[]
- K23 - $17,500
- Movistar Riders - $7,500
- 3/4 miejsce Natus Vincere Junior - $2,500
- 3/4 miejsce sAw - $2,500