Poprzedni: European Development Championship Season 1 |
European Development Championship | Następny: European Development Championship Season 3 |
European Development Championship Season 2 był turniejem, który odbył się w dniach od 5 do 25 lutego 2021 roku.
Kwalifikacje[]
Broadcast[]
- Komentatorzy:
- Obserwator: Jakub "Swelder" Grzegorski
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Nemiga Gaming | 2 | 0 |
2. | SAW | 2 | 1 |
3. | Young Ninjas | 1 | 2 |
4. | Tarczyński Protein Team | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SAW | 17 | 19 | Young Ninjas |
Nemiga Gaming | 16 | 9 | Tarczyński Protein Team |
Young Ninjas | 0 | 2 | Nemiga Gaming |
SAW | 2 | 0 | Tarczyński Protein Team |
Young Ninjas | 1 | 2 | SAW |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Budapest Five | 2 | 0 |
2. | HellRaisers | 2 | 1 |
3. | Sangal Esports | 1 | 2 |
4. | SKADE | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
HellRaisers | 16 | 12 | SKADE |
Budapest Five | 16 | 14 | Sangal Esports |
HellRaisers | 1 | 2 | Budapest Five |
SKADE | 1 | 2 | Sangal Esports |
HellRaisers | 2 | 1 | Sangal Esports |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | SINNERS Esports | 2 | 0 |
2. | Movistar Riders | 2 | 1 |
3. | Izako Boars | 1 | 2 |
4. | K23 | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
K23 | 15 | 19 | Izako Boars |
Movistar Riders | 9 | 16 | SINNERS Esports |
Izako Boars | 1 | 2 | SINNERS Esports |
K23 | 0 | 2 | Movistar Riders |
Izako Boars | 0 | 2 | Movistar Riders |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Sprout | 2 | 0 |
2. | forZe | 2 | 1 |
3. | Lyngby Vikings | 1 | 2 |
4. | ex-Ethereal | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ex-Ethereal | 14 | 16 | Sprout |
forZe | 12 | 16 | Lyngby Vikings |
Sprout | 2 | 1 | Lyngby Vikings |
ex-Ethereal | 0 | 2 | forZe |
Lyngby Vikings | 0 | 2 | forZe |
Faza pucharowa[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nemiga Gaming | 2 | 0 | forZe |
Budapest Five | 0 | 2 | Movistar Riders |
SINNERS Esports | 2 | 1 | HellRaisers |
Sprout | 2 | 1 | SAW |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nemiga Gaming | 0 | 2 | Movistar Riders |
SINNERS Esports | 1 | 2 | Sprout |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Movistar Riders | 1 | 2 | Sprout |
Pula nagród[]
- Sprout - $17,500
- Movistar Riders - $7,500
- 3/4 miejsce Nemiga Gaming - $2,500
- 3/4 miejsce SINNERS Esports - $2,500