Poprzedni: European Development Championship Season 2 |
European Development Championship | Następny: European Development Championship Season 4 |
European Development Championship Season 3 był turniejem, który odbył się w dniach od 5 kwietnia do 2 maja 2021 roku.
Kwalifikacje[]
Broadcast[]
- Komentatorzy:
- Obserwator: Jakub "Swelder" Grzegorski
Drużyny[]
|
Uwaga:
- Drużyna ex-Winstrike Team została zastąpiona przez 1WIN Team.
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Endpoint | 2 | 0 |
2. | Anonymo Esports | 2 | 1 |
3. | Trident Clan | 1 | 2 |
4. | 100PingGods | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Endpoint | 16 | 8 | 100PingGods |
Anonymo Esports | 12 | 16 | Trident Clan |
Endpoint | 2 | 1 | Trident Clan |
100PingGods | 0 | 2 | Anonymo Esports |
Trident Clan | 0 | 2 | Anonymo Esports |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Sprout | 2 | 0 |
2. | 1WIN Team | 2 | 1 |
3. | Team Spirit Academy | 1 | 2 |
4. | Young Ninjas | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
1WIN Team | 13 | 16 | Team Spirit Academy |
Sprout | 16 | 11 | Young Ninjas |
Team Spirit Academy | 0 | 2 | Sprout |
1WIN Team | 2 | 0 | Young Ninjas |
Team Spirit Academy | 0 | 2 | 1WIN Team |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | SKADE | 2 | 0 |
2. | ENCE | 2 | 1 |
3. | DBL PONEY | 1 | 2 |
4. | GameAgents | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ENCE | 16 | 10 | GameAgents |
SKADE | 16 | 5 | DBL PONEY |
ENCE | 0 | 2 | SKADE |
GameAgents | 1 | 2 | DBL PONEY |
ENCE | 2 | 1 | DBL PONEY |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | SINNERS Esports | 2 | 0 |
2. | Sangal Esports | 2 | 1 |
3. | Budapest Five | 1 | 2 |
4. | Tarczyński Protein Team | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SINNERS Esports | 16 | 12 | Tarczyński Protein Team |
Sangal Esports | 16 | 13 | Budapest Five |
SINNERS Esports | 2 | 1 | Sangal Esports |
Tarczyński Protein Team | 0 | 2 | Budapest Five |
Sangal Esports | 2 | 0 | Budapest Five |
Faza pucharowa[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 2 | 1 | 1WIN Team |
SINNERS Esports | 2 | 1 | Anonymo Esports |
Sprout | 0 | 2 | ENCE |
Endpoint | 2 | 0 | Sangal Esports |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 2 | 1 | SINNERS Esports |
ENCE | 2 | 0 | Endpoint |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 2 | 1 | ENCE |
Pula nagród[]
- SKADE - $17,500
- ENCE - $7,500
- 3/4 miejsce SINNERS Esports - $2,500
- 3/4 miejsce Endpoint - $2,500