Poprzedni: European Development Championship Season 4 |
European Development Championship | Następny: European Development Championship Season 6 |
European Development Championship Season 5 był turniejem, który odbył się w dniach od 18 sierpnia do 5 września 2021 roku.
Kwalifikacje[]
Broadcast[]
- Komentatorzy:
- Jamie "TheEternalJay" Martin
- Joshua "Dweg" Nathan
- Joshua "Emenjay" Martin
- Peter "Kremer3" Kremer
- Pavlos "ExWarrior" Georgiou
- Faraz "Wildeity" Abro
- Nichola "wH1TE" Bauwelinck
- Tom "SneakyBeaky" Taylor
- Neo "Ne0kai" Caine
- Jack "Zerpherr" Kelly
Drużyny[]
|
Uwaga:
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team LDLC | 2 | 0 |
2. | Lyngby Vikings | 2 | 1 |
3. | Young Ninjas | 1 | 2 |
4. | M1 EDEN | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team LDLC | 16 | 6 | M1 EDEN |
Young Ninjas | 1 | 0 | Lyngby Vikings (walkower) |
Team LDLC | 2 | 0 | Young Ninjas |
M1 EDEN | 0 | 2 | Lyngby Vikings |
Young Ninjas | 0 | 2 | Lyngby Vikings |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Infinite Gaming | 2 | 0 |
2. | SKADE | 2 | 1 |
3. | HONORIS | 1 | 2 |
4. | bankaPEPSI | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 13 | 16 | Infinite Gaming |
HONORIS | 16 | 13 | bankaPEPSI |
Infinite Gaming | 2 | 1 | HONORIS |
SKADE | 2 | 0 | bankaPEPSI |
HONORIS | 1 | 2 | SKADE |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Double Poney | 2 | 0 |
2. | K23 | 2 | 1 |
3. | ex-100PingGods | 1 | 2 |
4. | allStars Gaming | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
K23 | 16 | 9 | allStars Gaming |
Double Poney | 16 | 4 | ex-100PingGods |
K23 | 1 | 2 | Double Poney |
allStars Gaming | 1 | 2 | ex-100PingGods |
K23 | 2 | 0 | ex-100PingGods |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team Fiend | 2 | 0 |
2. | 1win | 2 | 1 |
3. | B8 | 1 | 2 |
4. | Budapest Five | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Fiend | 16 | 7 | Budapest Five |
1win | 16 | 7 | B8 |
Team Fiend | 2 | 0 | 1win |
Budapest Five (walkower) | 0 | 2 | B8 |
1win | 2 | 0 | B8 |
Faza pucharowa[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team LDLC | 0 | 2 | 1win |
Infinite Gaming | 1 | 2 | K23 |
Double Poney | 0 | 2 | SKADE |
Lyngby Vikings | 2 | 1 | Team Fiend |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
1win | 1 | 2 | K23 |
SKADE | 2 | 1 | Lyngby Vikings |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
K23 | 2 | 1 | SKADE |
Pula nagród[]
- K23 - $17,500
- SKADE - $7,500
- 3/4 miejsce 1win - $2,500
- 3/4 miejsce Lyngby Vikings - $2,500