Exeedme Revolution był turniejem, który odbył się w dniach od 2 do 5 grudnia 2021 roku.
Kwalifikacje[]
Broadcast[]
- Komentatorzy:
- Nuno "BhT-" Silva
- Gonçalo "MaXm0sHe" Costa
- Igor "PIKA" Martins
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | forZe | 2 | 0 |
2. | MASONIC | 2 | 1 |
3. | eSuba | 1 | 2 |
4. | SAW | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
forZe | 16 | 10 | MASONIC |
SAW (walkower) | 0 | 1 | eSuba |
forZe | 28 | 26 | eSuba |
MASONIC | 1 | 0 | SAW (walkower) |
eSuba | 1 | 2 | MASONIC |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | AVE | 2 | 0 |
2. | Tricked Esport | 2 | 1 |
3. | Team Fiend | 1 | 2 |
4. | Endpoint | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Fiend | 16 | 7 | Tricked Esport |
Endpoint | 10 | 16 | AVE |
Team Fiend | 10 | 16 | AVE |
Tricked Esport | 16 | 14 | Endpoint |
Team Fiend | 1 | 2 | Tricked Esport |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Eternal Fire | 2 | 0 |
2. | Sharks Esports | 2 | 1 |
3. | Sinners Esports | 1 | 2 |
4. | Ambush Esport | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Sinners Esports | 16 | 6 | Ambush Esport |
Sharks Esports | 9 | 16 | Eternal Fire |
Sinners Esports | 7 | 16 | Eternal Fire |
Ambush Esport | 8 | 16 | Sharks Esports |
Sinners Esports | 0 | 2 | Sharks Esports |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team GamerLegion | 2 | 0 |
2. | Lynn Vision Gaming | 2 | 1 |
3. | Anonymo Esports | 1 | 2 |
4. | OPAA Gaming | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Anonymo Esports | 14 | 16 | Lynn Vision Gaming |
Team GamerLegion | 16 | 11 | OPAA Gaming |
Lynn Vision Gaming | 18 | 22 | Team GamerLegion |
Anonymo Esports | 16 | 14 | OPAA Gaming |
Lynn Vision Gaming | 2 | 1 | Anonymo Esports |
Faza pucharowa[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
AVE | 2 | 1 | Lynn Vision Gaming |
forZe | 2 | 1 | Sharks Esports |
Eternal Fire | 2 | 0 | MASONIC |
Team GamerLegion | 2 | 1 | Tricked Esport |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
AVE | 0 | 2 | forZe |
Eternal Fire | 1 | 2 | Team GamerLegion |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
forZe | 2 | 0 | Team GamerLegion |
Pula nagród[]
- forZe - $45,979
- Team GamerLegion - $18,391.60
- 3/4 miejsce AVE - $6,437.06
- 3/4 miejsce Eternal Fire - $6,437.06
- 5/8 miejsce Lynn Vision Gaming - $1,839.16
- 5/8 miejsce Sharks Esports - $1,839.16
- 5/8 miejsce MASONIC - $1,839.16
- 5/8 miejsce Tricked Esport - $1,839.16
- 9/12 miejsce eSuba - $919.58
- 9/12 miejsce Team Fiend - $919.58
- 9/12 miejsce Sinners Esports - $919.58
- 9/12 miejsce Anonymo Esports - $919.58
- 13/16 miejsce SAW - $919.58
- 13/16 miejsce Endpoint - $919.58
- 13/16 miejsce Ambush Esport - $919.58
- 13/16 miejsce OPAA Gaming - $919.58