FACEIT League 2015 - Etap drugi był turniejem, który odbył się w dniach od 31 maja do 18 lipca 2015 roku.
MVP[]
- Nicolai "device" Reedtz
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Europa[]
Etap grupowy[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Fnatic | 11 | 2 |
2. | Virtus.pro | 9 | 3 |
3. | Team EnVyUs | 8 | 7 |
4. | Ninjas in Pyjamas | 7 | 6 |
5. | Team SoloMid | 6 | 8 |
6. | Titan | 5 | 9 |
7. | Natus Vincere | 4 | 8 |
8. | FlipSid3 Tactics | 4 | 10 |
Ameryka Północna[]
Etap grupowy[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Cloud9 | 8 | 2 |
2. | Team Liquid | 6 | 4 |
3. | Nihilum Gaming | 5 | 5 |
4. | Luminosity Gaming | 5 | 5 |
5. | Counter Logic Gaming | 3 | 7 |
6. | eLevate | 2 | 8 |
Oceania[]
Etap grupowy[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Renegades | 5 | 0 |
2. | Team Immunity | 4 | 1 |
3. | Dire Wolves | 3 | 2 |
4. | Team Exile5 | 2 | 3 |
5. | Avant Garde | 1 | 4 |
6. | Vox Eminor | 0 | 5 |
Finały[]
- Drużyny Renegades i Team Immunity nie mogły uczestniczyć we finałach, więc slot Australii powędrował w ręce formacji Natus Vincere.
- Drużyna Team EnVyUs nie mogła uczestniczyć we finałach, więc została zastąpiona przez Team Kinguin.
Broadcast[]
- Gospodarz: Richard Lewis
- Gospodarz sceny: Sue "Smix" Lee
- Osoba przeprowadzająca wywiad: James Duffield
- Analitycy:
- Komentatorzy:
- Anders Blume
- Auguste "Semmler" Massonnat
- Stuart "TosspoT" Saw
- Daniel "ddk" Kapadia
- James "JZFB" Bardolph
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Cloud9 | 2 | 0 |
2. | Natus Vincere | 2 | 1 |
3. | Team Kinguin | 1 | 2 |
3. | Virtus.pro | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Cloud9 | 16 | 7 | Team Kinguin |
Virtus.pro | 12 | 16 | Natus Vincere |
Cloud9 | 16 | 14 | Natus Vincere |
Team Kinguin | 2 | 1 | Virtus.pro |
Natus Vincere | 2 | 1 | Team Kinguin |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team SoloMid | 2 | 0 |
2. | Fnatic | 2 | 1 |
3. | Ninjas in Pyjamas | 1 | 2 |
3. | Team Liquid | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Fnatic | 16 | 9 | Team Liquid |
Ninjas in Pyjamas | 13 | 16 | Team SoloMid |
Fnatic | 10 | 16 | Team SoloMid |
Team Liquid | 0 | 2 | Ninjas in Pyjamas |
Fnatic | 2 | 0 | Ninjas in Pyjamas |
Faza pucharowa[]
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team SoloMid | 2 | 1 | Natus Vincere |
Cloud9 | 2 | 0 | Fnatic |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team SoloMid | 2 | 0 | Cloud9 |
Pula nagród[]
- Team SoloMid - $40,000
- Cloud9 - $20,000
- 3/4 miejsce Natus Vincere - $10,000
- 3/4 miejsce Fnatic - $10,000
- 5/6 miejsce Team Kinguin - $6,000
- 5/6 miejsce Ninjas in Pyjamas - $6,000
- 7/8 miejsce Virtus.pro - $4,000
- 7/8 miejsce Team Liquid - $4,000