Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement

Fredrik "FREDDyFROG" Gustafsson (ur. 10 lipca 1993) jest szwedzkim profesjonalnym graczem CS:GO, który obecnie znajduje się na ławce rezerwowej drużyny Apeks.

Drużyny

Historia

2016

  • W kwietniu 2016 roku FREDDyFROG dołączył do swojej pierwszej profesjonalnej drużyny w CS:GO, która nosiła nazwę GrabbarnaGrus.
  • W listopadzie 2016 roku FREDDyFROG opuścił drużynę GrabbarnaGrus i dołączył do Japaleno.

2017

  • W kwietniu 2014 roku FREDDyFROG opuścił drużynę Japaleno.
  • 18 maja 2017 - Skład drużyny passions został przejęty przez organizację Red Reserve.
  • 31 sierpnia 2017 - Skład drużyny Red Reserve rozstał się z organizacją i odtąd był znany pod nazwą passions.
  • 22 września 2017 - FREDDyFROG, Relaxa oraz djL zmienili nazwę drużyny z passions na Japaleno i odtąd będą występować pod tą nazwą.
  • 26 października 2017 - Skład drużyny Japaleno został przejęty przez organizację Red Reserve.

2018

  • 18 maja 2018 - Skład drużyny Red Reserve rozstał się z organizacją i odtąd był znany pod nazwą Japaleno.
  • 2 lipca 2018 - Skład drużyny Japaleno został rozwiązany!
  • 9 lipca 2018 - Trójka byłych graczy Japaleno (FREDDyFROG, Relaxa oraz PlesseN) dołączyła do drużyny Chaos.

2019

  • 3 września 2019 - Organizacja Chaos Esports Club rozstała się ze swoim składem i trzech graczy postanowiło grać razem pod nazwą "Japaleno".
  • 24 września 2019 - FREDDyFROG opuścił drużynę Japaleno.
  • W październiku 2019 roku FREDDyFROG dołączył do drużyny Team Ancient.

2020

2021

  • 16 stycznia 2021 - FREDDyFROG opuścił drużynę Galaxy Racer Esports.
  • 24 stycznia 2021 - FREDDyFROG dołączył do drużyny Apeks.
  • 11 listopada 2021 - FREDDyFROG został przesunięty na ławkę rezerwową drużyny Apeks.

Ciekawostki

  • Ma brata bliźniaka grającego także profesjonalnie w CS:GO o nicku Relaxa, z którym gra w różnych drużynach.

Osiągnięcia

Szwecja Rebel

Szwecja A LA MIX

  • Pierwsze miejsce ESL Go4CS:GO Nordic Weekly Cup 13 (2015)
  • Drugie miejsce Pantamera 2.0 - Go4CS:GO Season 1 (2015)
  • 1/4 miejsce ESL Nordic Nationals Season 1: Trzecie szwedzkie kwalifikacje (2015)

Szwecja Inetz

  • Pierwsze miejsce Nordic Masters 2016: Siódme kwalifikacje (2016)

Szwecja A LA MIX

  • 1/2 miejsce Pantamera 2.0 - Kwalifikacje (2016)

Szwecja Black on inside

Szwecja GrabbarnaGrus

  • 1/4 miejsce Yoggi Yalla Cup: Trzecie kwalifikacje - Pierwsze otwarte kwalifikacje (2016)

Szwecja Team tbt

  • 1/4 miejsce Yoggi Yalla Cup: Czwarte kwalifikacje - Drugie otwarte kwalifikacje (2016)

Szwecja GrabbarnaGrus

  • 1/4 miejsce Yoggi Yalla Cup: Piąte kwalifikacje - Pierwsze otwarte kwalifikacje (2016)
  • Pierwsze miejsce Yoggi Yalla Cup: Piąte kwalifikacje - Cotygodniowe finały (2016)
  • 1/4 miejsce AOC CS:GO Challenge - Pierwsze kwalifikacje (2016)
  • 3/4 miejsce Yoggi Yalla Cup (2016)

Szwecja Jalapeno

  • Pierwsze miejsce Ownit CS:GO Challenge - Pierwsze kwalifikacje (2016)
  • Pierwsze miejsce Pantamera 3.0 - Wrześniowe kwalifikacje (2016)
  • 1/2 miejsce Pantamera 3.0 - Playoffy (2016)

Szwecja Team Ownit

  • Pierwsze miejsce Pantamera 3.0 (2016)

Szwecja KoN Sweden

Szwecja japaleno

  • Drugie miejsce Plantronics Challenge 2017 - Cup 1 (2017)
  • 3/4 miejsce Plantronics Challenge 2017 - Cup 3 (2017)

Szwecja KoN Sweden

Szwecja passions

  • Pierwsze miejsce GeForce Cup 2017 - Pierwsze otwarte kwalifikacje (2017)
  • Drugie miejsce Over The Limits Cup 1 (2017)

Szwecja KoN Sweden

Szwecja passions

  • 1/2 miejsce Hellcase Cup 4 - Zamknięte kwalifikacje (2017)
  • 3/4 miejsce GeForce Cup 2017 - Zamknięte kwalifikacje (2017)
  • 1/2 miejsce Europe Minor Championship 2017 - Kraków: Otwarte kwalifikacje (2017)

Szwecja KoN Sweden

Szwecja Red Reserve

  • Czwarte miejsce Hellcase Cup 4 (2017)
  • 1/2 miejsce Farmskins Championship 1 - Zamknięte kwalifikacje (2017)

Szwecja KoN Sweden

Szwecja Red Reserve

Szwecja KoN Sweden

Szwecja Red Reserve

  • Trzecie miejsce Farmskins Championship 1 (2017)

Szwecja KoN Sweden

Szwecja Red Reserve

Szwecja KoN Sweden

Szwecja Red Reserve

Szwecja 30minuter

  • Pierwsze miejsce G:loot Cup Summer 2017 - Drugie kwalifikacje (2017)

Szwecja Red Reserve

  • 3/4 miejsce ESEA Season 25: Główna dywizja - Europa (2017)

Szwecja Japaleno

  • 1/8 miejsce Europe Minor Championship 2018 - Boston: Otwarte kwalifikacje (2017)

Szwecja Red Reserve

Szwecja Japaleno

  • 5 miejsce ESEA Rank S - Europa: 13-19 maja 2018 (2018)
  • Pierwsze miejsce PMU Challenge 2018 - Kwalifikacje Flickshot (2018)
  • 1/2 miejsce Europe Minor Championship - London 2018: Pierwsze otwarte kwalifikacje (2018)
  • 1/4 miejsce PMU Challenge 2018 - Online (2018)

Szwecja Reflex Esport Club

  • 3/4 miejsce PMU Challenge 2018 (2018)

Szwecja Chaos

Szwecja Japaleno

  • Drugie miejsce Fusion.bet Masters II (2018)

Szwecja Chaos

Szwecja Japaleno

Szwecja Team Ancient

Szwecja Japaleno

Szwecja Team GamerLegion

Szwecja Japaleno

Szwecja Galaxy Racer Esports

Szwecja Apeks

Najważniejsze momenty

Advertisement