Farmskins Championship 2 był turniejem, który odbył się w dniach od 16 stycznia do 11 lutego 2018 roku.
Broadcast[]
- Gospodarz: Marko "Rema" Stojmenovic
- Analitycy:
- Komentatorzy:
- Dean "Dean" Brown
- Alex "Hawka" Hawkins
- Vincent "Zescht" Talmon-Gros
- Jamie "SwitchBladeJay" Martin
- Tyler "Feelin" Gough
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Faza grupowa[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team Spirit | 3 | 1 |
2. | AGO Gaming | 2 | 1 |
3. | Pride Gaming | 1 | 2 |
4. | Valiance | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Pride Gaming | 2 | 0 | Valiance |
AGO Gaming | 2 | 0 | Team Spirit |
Pride Gaming | 0 | 2 | AGO Gaming |
Valiance | 1 | 2 | Team Spirit |
Pride Gaming | 0 | 2 | Team Spirit |
AGO Gaming | 1 | 2 | Team Spirit |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | MANS NOT HOT | 3 | 1 |
2. | Windigo Gaming | 2 | 1 |
3. | Team Kinguin | 1 | 2 |
4. | Enyoy | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Kinguin | 0 | 2 | Windigo Gaming |
Enyoy | 0 | 2 | MANS NOT HOT |
Windigo Gaming | 2 | 1 | MANS NOT HOT |
Team Kinguin | 2 | 1 | Enyoy |
MANS NOT HOT | 2 | 1 | Team Kinguin |
Windigo Gaming | 0 | 2 | MANS NOT HOT |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | AVANGAR | 3 | 1 |
2. | ALTERNATE aTTaX | 2 | 1 |
3. | GODSENT | 1 | 2 |
4. | Red Reserve | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
AVANGAR | 0 | 2 | GODSENT |
ALTERNATE aTTaX | 2 | 1 | Red Reserve |
GODSENT | 1 | 2 | ALTERNATE aTTaX |
AVANGAR | 2 | 0 | Red Reserve |
GODSENT | 0 | 2 | AVANGAR |
ALTERNATE aTTaX | 0 | 2 | AVANGAR |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Epsilon eSports | 3 | 1 |
2. | Sprout | 2 | 1 |
3. | Quantum Bellator Fire | 1 | 2 |
4. | Team LDLC.com | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Sprout | 2 | 0 | Epsilon eSports |
Team LDLC.com | 1 | 2 | Quantum Bellator Fire |
Sprout | 2 | 1 | Quantum Bellator Fire |
Epsilon eSports | 2 | 0 | Team LDLC.com |
Quantum Bellator Fire | 0 | 2 | Epsilon eSports |
Sprout | 0 | 2 | Epsilon eSports |
Faza pucharowa[]
- Drużyna Team Spirit została zastąpiona przez AGO Esports.
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Space Soldiers | 0 | 2 | AVANGAR |
mousesports | 2 | 0 | MANS NOT HOT |
Natus Vincere | 0 | 2 | Epsilon eSports |
BIG | 1 | 2 | AGO Esports |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
AVANGAR | 2 | 1 | mousesports |
Epsilon eSports | 0 | 2 | AGO Esports |
Finał[]
Zwycięzca dostaje się na Intel Extreme Masters Season XII - World Championship
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
AVANGAR | 2 | 0 | AGO Esports |