FANDOM


Flashpoint Season 1: Europejskie kwalifikacje były europejskimi pre-kwalifikacjami do turnieju Flashpoint Season 1.

DrużynyEdytuj

Zaproszone:

Zakwalifikowane:





Uwaga:

  • Drużyna Ukraina - flaga Project X została zastąpiona przez Czechy - flaga Sinners Esports.

WynikiEdytuj

PlayoffyEdytuj

Górna drabinkaEdytuj

Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Spirit Rosja - flaga 2 0 Rosja - flaga Ekaterinburg Gaming
Juggernauts Serbia - flaga 1 2 Czechy - flaga Sinners Esports
Hard Legion Esports Rosja - flaga 2 0 Rosja - flaga Team Unique
Copenhagen Flames Dania - flaga 2 0 UE - flaga Team Secret
pro100 Rosja - flaga 2 0 UE - flaga SMASH Esports
SKADE Bułgaria - flaga 2 1 Dania - flaga Team Singularity
Movistar Riders Hiszpania - flaga 2 1 Hiszpania - flaga Cream Esports
Team GamerLegion Szwecja - flaga 0 2 Francja - flaga Team Heretics
ex-Virtus.pro Polska - flaga 2 1 Niemcy - flaga No Limit Gaming
Team Endpoint Wielka Brytania - flaga 1 2 Kazachstan - flaga Winstrike Team
Gambit Youngsters Rosja - flaga 1 2 Portugalia - flaga sAw
x-kom AGO Polska - flaga 1 2 Dania - flaga Tricked Esport
Syman Gaming WNP - flaga 0 2 Węgry - flaga Salamander Gaming
HellRaisers Ukraina - flaga 1 2 Polska - flaga AVEZ Esport
HAVU Gaming Finlandia - flaga 2 1 Rumunia - flaga Nexus Gaming
Illuminar Gaming Polska - flaga 1 2 Rosja - flaga 1WIN Team
Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Spirit Rosja - flaga 2 0 Czechy - flaga Sinners Esports
Hard Legion Esports Rosja - flaga 0 2 Dania - flaga Copenhagen Flames
pro100 Rosja - flaga 1 2 Bułgaria - flaga SKADE
Movistar Riders Hiszpania - flaga 1 2 Francja - flaga Team Heretics
ex-Virtus.pro Polska - flaga 0 2 Kazachstan - flaga Winstrike Team
sAw Portugalia - flaga 2 0 Dania - flaga Tricked Esport
Salamander Gaming Węgry - flaga 1 2 Polska - flaga AVEZ Esport
HAVU Gaming Finlandia - flaga 2 0 Rosja - flaga 1WIN Team
ĆwierćfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Spirit Rosja - flaga 1 2 Dania - flaga Copenhagen Flames
SKADE Bułgaria - flaga 2 1 Francja - flaga Team Heretics
Winstrike Team Kazachstan - flaga 2 0 Portugalia - flaga sAw
AVEZ Esport Polska - flaga 2 0 Finlandia - flaga HAVU Gaming
PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Copenhagen Flames Dania - flaga 0 2 Bułgaria - flaga SKADE
Winstrike Team Kazachstan - flaga 1 2 Polska - flaga AVEZ Esport
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
SKADE Bułgaria - flaga 1 2 Polska - flaga AVEZ Esport

Dolna drabinkaEdytuj

Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Ekaterinburg Gaming Rosja - flaga 1 2 Serbia - flaga Juggernauts
Team Unique Rosja - flaga 2 0 UE - flaga Team Secret
SMASH Esports UE - flaga 1 2 Dania - flaga Team Singularity
Cream Esports Hiszpania - flaga 0 2 Szwecja - flaga Team GamerLegion
No Limit Gaming Niemcy - flaga 1 2 Wielka Brytania - flaga Team Endpoint
Gambit Youngsters Rosja - flaga 2 0 Polska - flaga x-kom AGO
Syman Gaming WNP - flaga 2 0 Ukraina - flaga HellRaisers
Nexus Gaming Rumunia - flaga 2 0 Polska - flaga Illuminar Gaming
Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
1WIN Team Rosja - flaga 1 2 Serbia - flaga Juggernauts
Salamander Gaming Węgry - flaga 2 0 Rosja - flaga Team Unique
Tricked Esport Dania - flaga 2 1 Dania - flaga Team Singularity
ex-Virtus.pro Polska - flaga 0 2 Szwecja - flaga Team GamerLegion
Movistar Riders Hiszpania - flaga 2 1 Wielka Brytania - flaga Team Endpoint
pro100 Rosja - flaga 0 2 Rosja - flaga Gambit Youngsters
Hard Legion Esports Rosja - flaga 0 2 WNP - flaga Syman Gaming
Sinners Esports Czechy - flaga 0 2 Rumunia - flaga Nexus Gaming
Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Juggernauts Serbia - flaga 2 1 Węgry - flaga Salamander Gaming
Tricked Esport Dania - flaga 0 2 Szwecja - flaga Team GamerLegion
Movistar Riders Hiszpania - flaga 1 2 Rosja - flaga Gambit Youngsters
Syman Gaming WNP - flaga 2 1 Rumunia - flaga Nexus Gaming
Runda 4Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Spirit Rosja - flaga 2 1 Serbia - flaga Juggernauts
Team Heretics Francja - flaga 0 2 Szwecja - flaga Team GamerLegion
sAw Portugalia - flaga 1 2 Rosja - flaga Gambit Youngsters
HAVU Gaming Finlandia - flaga 2 0 WNP - flaga Syman Gaming
Runda 5Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Spirit Rosja - flaga 2 1 Szwecja - flaga Team GamerLegion
Gambit Youngsters Rosja - flaga 2 1 Finlandia - flaga HAVU Gaming
Runda 6Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Copenhagen Flames Dania - flaga 0 2 Rosja - flaga Team Spirit
Winstrike Team Kazachstan - flaga 1 2 Rosja - flaga Gambit Youngsters
Runda 7Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Spirit Rosja - flaga 2 0 Rosja - flaga Gambit Youngsters
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
SKADE Bułgaria - flaga 2 0 Rosja - flaga Team Spirit

Pula nagródEdytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.