Fragadelphia 11 był turniejem, który odbył się w dniach od 28 do 30 lipca 2017 roku.
Broadcast[]
- Komentatorzy:
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | compLexity Gaming | 1 | 0 |
2. | CyberBullies | 1 | 1 |
3. | Gorilla Core e-Sports | 1 | 2 |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | District 7 | 1 | 0 |
2. | Calmer Than You Are | 1 | 1 |
3. | CyberRevolution | 1 | 2 |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Bee's Money Crew | 2 | 0 |
2. | Five Alive | 2 | 1 |
3. | Blue Esports | 1 | 2 |
4. | Voltage Gaming | 0 | 2 |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Rise Nation | 2 | 0 |
2. | SetToDestroyX | 2 | 1 |
3. | Team Dignitas Female | 1 | 2 |
4. | Modus Awperandi | 0 | 2 |
Grupa E[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Down To Frag | 2 | 0 |
2. | Counter Logic Gaming Red | 2 | 1 |
3. | Frigid eSports | 1 | 2 |
4. | Von Steuben Esports | 0 | 2 |
Grupa F[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | RONIN | 2 | 0 |
2. | EZG eSports | 2 | 1 |
3. | Stack B | 1 | 2 |
4. | Final Destination | 0 | 2 |
Grupa G[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | ownage | 2 | 0 |
2. | GamesRCheap | 2 | 1 |
3. | Heaven's Devils | 1 | 2 |
4. | Rising Sun | 0 | 2 |
Grupa H[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Denial eSports | 2 | 0 |
2. | Final Feature Gaming | 2 | 1 |
3. | Devour eSports | 1 | 2 |
4. | 0 | 2 |
Grupa I[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Lol Yeah | 2 | 0 |
2. | Counter Logic Gaming Academy | 2 | 1 |
3. | Cyberstorm Gaming | 1 | 2 |
4. | FREE AGENTS | 0 | 2 |
Grupa J[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Ben's Anime Team | 2 | 0 |
2. | Gotta Go | 2 | 1 |
3. | Regret Gaming | 1 | 2 |
4. | 0 | 2 |
Faza pucharowa[]
Górna drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
CyberBullies | 2 | 0 | Calmer Than You Are |
Final Feature Gaming | 2 | 1 | GamesRCheap |
Gotta Go | 0 | 2 | SetToDestroyX |
Counter Logic Gaming Academy | 2 | 0 | Counter Logic Gaming Red |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
compLexity Gaming | 2 | 0 | CyberBullies |
Denial eSports | 2 | 1 | Lol Yeah |
Rise Nation | 2 | 1 | Final Feature Gaming |
Down To Frag | 2 | 0 | EZG eSports |
District 7 | 2 | 1 | SetToDestroyX |
ownage | 2 | 1 | Ben's Anime Team |
Bee's Money Crew | 2 | 0 | Counter Logic Gaming Academy |
RONIN | 2 | 0 | Five Alive |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
compLexity Gaming | 2 | 0 | Denial eSports |
Rise Nation | 2 | 0 | Down To Frag |
District 7 | 0 | 2 | ownage |
Bee's Money Crew | 2 | 0 | RONIN |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
compLexity Gaming | 1 | 2 | Rise Nation |
ownage | 2 | 1 | Bee's Money Crew |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Rise Nation | 1 | 2 | ownage |
Dolna drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Five Alive | 16 | 9 | Calmer Than You Are |
Ben's Anime Team | 16 | 13 | GamesRCheap |
EZG eSports | 16 | 4 | Gotta Go |
Lol Yeah | 16 | 5 | Counter Logic Gaming Red |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Five Alive | 2 | 16 | Counter Logic Gaming Academy |
Ben's Anime Team | 16 | 4 | SetToDestroyX |
EZG eSports | 16 | 13 | Final Feature Gaming |
Lol Yeah | 16 | 6 | CyberBullies |
Runda 3[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Down To Frag | 3 | 16 | Counter Logic Gaming Academy |
Denial eSports | 16 | 3 | Ben's Anime Team |
RONIN | 16 | 14 | EZG eSports |
District 7 | 16 | 11 | Lol Yeah |
Runda 4[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Counter Logic Gaming Academy | 16 | 7 | Denial eSports |
RONIN | 17 | 19 | District 7 |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Bee's Money Crew | 16 | 12 | Counter Logic Gaming Academy |
compLexity Gaming | 16 | 14 | District 7 |
Runda 6[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Bee's Money Crew | 16 | 12 | compLexity Gaming |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Rise Nation | 2 | 0 | Bee's Money Crew |
Wielki finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ownage | 3 | 2 | Rise Nation |
Pula nagród[]
- ownage - $20,000
- Rise Nation - $9,000
- Bee's Money Crew - $4,000
- compLexity Gaming - $2,000