Fragadelphia 16 był turniejem, który odbył się w dniach od 4 do 6 marca 2022 roku.
Broadcast[]
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Pierwszy etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team oNe eSports | 2 | 0 |
2. | LGG Prison Break | 2 | 1 |
3. | Monkey Business | 1 | 2 |
4. | Planet Express | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team oNe eSports | 2 | 0 | Planet Express |
LGG Prison Break | 2 | 1 | Monkey Business |
Team oNe eSports | 2 | 0 | LGG Prison Break |
Planet Express | 0 | 2 | Monkey Business |
LGG Prison Break | 2 | 0 | Monkey Business |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Apeks Rebels | 2 | 0 |
2. | Apeks Legends | 2 | 1 |
3. | Kinship | 1 | 2 |
4. | GOON ASS SUCKAS | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Kinship | 2 | 0 | GOON ASS SUCKAS |
Apeks Rebels | 2 | 0 | Apeks Legends |
Kinship | 0 | 2 | Apeks Rebels |
GOON ASS SUCKAS | 0 | 2 | Apeks Legends |
Kinship | 0 | 2 | Apeks Legends |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Touch Point Gaming | 2 | 0 |
2. | Tribute to Tribute | 2 | 1 |
3. | New Threat | 1 | 2 |
4. | Old But Gold | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team Omega | 2 | 0 |
2. | Stealth Esports | 2 | 1 |
3. | UGK Esports | 1 | 2 |
4. | Garfie baby | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
UGK Esports | 2 | 0 | Garfie baby |
Team Omega | 2 | 1 | Stealth Esports |
UGK Esports | 1 | 2 | Team Omega |
Garfie baby | 0 | 2 | Stealth Esports |
UGK Esports | 1 | 2 | Stealth Esports |
Drugi etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team oNe eSports | 2 | 0 |
2. | ATK | 2 | 1 |
3. | InControl Nation | 1 | 2 |
4. | Stealth Esports | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ATK | 0 | 2 | Team oNe eSports |
InControl Nation | 2 | 0 | Stealth Esports |
Team oNe eSports | 2 | 0 | InControl Nation |
ATK | 2 | 0 | Stealth Esports |
InControl Nation | 0 | 2 | ATK |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Apeks Rebels | 2 | 0 |
2. | Carpe Diem | 2 | 1 |
3. | Big Chillin | 1 | 2 |
4. | Tribute to Tribute | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Big Chillin | 0 | 2 | Apeks Rebels |
Carpe Diem | 2 | 0 | Tribute to Tribute |
Apeks Rebels | 2 | 1 | Carpe Diem |
Big Chillin | 2 | 0 | Tribute to Tribute |
Carpe Diem | 2 | 1 | Big Chillin |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Strife Esports | 2 | 0 |
2. | Touch Point Gaming | 2 | 1 |
3. | Fourth Quarter | 1 | 2 |
4. | Apeks Legends | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Strife Esports | 2 | 0 | Apeks Legends |
Fourth Quarter | 0 | 2 | Touch Point Gaming |
Strife Esports | 2 | 0 | Touch Point Gaming |
Apeks Legends | 1 | 2 | Fourth Quarter |
Touch Point Gaming | 2 | 0 | Fourth Quarter |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Gaimin Gladiators | 2 | 0 |
2. | Bad News Bears | 2 | 1 |
3. | LGG Prison Break | 1 | 2 |
4. | Team Omega | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Bad News Bears | 2 | 1 | LGG Prison Break |
Gaimin Gladiators | 2 | 0 | Team Omega |
Bad News Bears | 0 | 2 | Gaimin Gladiators |
LGG Prison Break | 2 | 0 | Team Omega |
Bad News Bears | 2 | 0 | LGG Prison Break |
Playoffy[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team oNe eSports | 2 | 0 | Bad News Bears |
Strife Esports | 2 | 1 | Carpe Diem |
Apeks Rebels | 2 | 0 | Touch Point Gaming |
Gaimin Gladiators | 0 | 2 | ATK |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team oNe eSports | 1 | 2 | Strife Esports |
Apeks Rebels | 2 | 0 | ATK |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Strife Esports | 2 | 0 | Apeks Rebels |
Pula nagród[]
- Strife Esports - $24,000
- Apeks Rebels - $9,600
- 3/4 miejsce Team oNe eSports - $6,000
- 3/4 miejsce ATK - $6,000
- 5/8 miejsce Bad News Bears - $3,600
- 5/8 miejsce Carpe Diem - $3,600
- 5/8 miejsce Touch Point Gaming - $3,600
- 5/8 miejsce Gaimin Gladiators - $3,600