Fragbite Masters - Season 3 był turniejem, który odbył się w dniach od 1 października do 9 listopada 2014 roku.
MVP[]
- Robin "flusha" Rönnquist
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team LDLC.com | 2 | 0 |
2. | Ninjas in Pyjamas | 2 | 1 |
3. | Copenhagen Wolves | 1 | 2 |
4. | NO SIR! | 0 | 2 |
Grupa B[]
- Drużyna Planetkey Dynamics została zdyskwalifikowana z turnieju z powodu "nieprofesjonalnego zachowania" wobec administratorów turnieju.
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team Dignitas | 2 | 0 |
2. | mousesports | 2 | 1 |
3. | Natus Vincere | 0 | 2 |
4. | 0 | 1 |
Grupa C[]
- Drużyna Team Property została zdyskwalifikowana z turnieju, ponieważ jeden gracz tej drużyny, a dokładnie emilio dostał VAC bana podczas gry na żywo.
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Fnatic | 2 | 0 |
2. | HellRaisers | 2 | 1 |
3. | Epsilon eSports | 0 | 2 |
4. | 1 | 1 |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Virtus.pro | 2 | 0 |
2. | Titan | 2 | 1 |
3. | Bad Monkey Gaming | 1 | 2 |
4. | myXMG | 0 | 2 |
Faza pucharowa[]
Broadcast[]
- Gospodarz: Richard Lewis
- Analityk: Duncan "Thorin" Shields
- Komentatorzy:
- Anders Blume
- Auguste "Semmler" Massonat
- Ekspert: Marcus "zet" Sundström
Górna drabinka[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team LDLC.com | 2 | 1 | mousesports |
Fnatic | 2 | 1 | Titan |
Team Dignitas | 2 | 0 | Ninjas in Pyjamas |
Virtus.pro | 2 | 1 | HellRaisers |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team LDLC.com | 2 | 1 | Fnatic |
Team Dignitas | 0 | 2 | Virtus.pro |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team LDLC.com | 2 | 1 | Virtus.pro |
Dolna drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Epsilon eSports | 16 | 5 | myXMG |
Natus Vincere | 16 | 4 | NO SIR! |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
HellRaisers | 1 | 2 | Copenhagen Wolves |
Ninjas in Pyjamas | 2 | 0 | Epsilon eSports |
Titan | 1 | 2 | Natus Vincere |
mousesports | 2 | 0 | Bad Monkey Gaming |
Runda 3[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Copenhagen Wolves | 1 | 2 | Ninjas in Pyjamas |
Natus Vincere | 2 | 1 | mousesports |
Runda 4[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Fnatic | 2 | 1 | Ninjas in Pyjamas |
Team Dignitas | 2 | 0 | Natus Vincere |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Fnatic | 2 | 0 | Team Dignitas |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Virtus.pro | 0 | 2 | Fnatic |
Wielki finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team LDLC.com | 1 | 3 | Fnatic |
Pula nagród[]
- Fnatic - 160,000 SEK
- Team LDLC.com - 80,000 SEK
- Virtus.pro - 40,000 SEK
- Team Dignitas - 20,000 SEK
Zagranie tygodnia[]
- GeT_RiGhT - 25,000 SEK